Reklama

Nezúčtovaný výběr z bankomatu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Popokatepetla
Závislačka 3045 příspěvků 12.09.18 23:37
Nezučtovaný výběr z bankomatu

Minulou středu jsem vybírala z bankomatu - zítra to bude týden a peníze se mi z účtu stále neodečetly. Nemám to ani v blokacích. Stalo se vám to někomu, je to normální? Běžně se mi výběry zobrazují hned, navíc jsem od té doby měla už několik plateb kartou, které se normálně hned zučtovaly.

Reklama

Reakce:

Petule030
Kelišová 5726 příspěvků 12.09.18 23:52

Někdy mi trvá několik dní, něž se výběr strhne z účtu. Ale týden už mi přijde dost… Nemáš možnost mrknout do Nezaúčtovaných transakcí? Já mám v internetbance přesně takhle popsanou jednu záložku v odvětví mezi transakcemi.

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 13.09.18 00:16

Ano stává…Hlavně,když nakupuju v Lidlu,tak to trvá nejdýl a pak už na to zapomenu a koukám,kam se peníze poděly :nevim:

Danulinka16
Ukecaná baba ;) 2321 příspěvků 13.09.18 00:17

Ale zase je pravda,že při výběru z bankomatu to tam mám hned,během pár vteřin.

-Evka-
Závislačka 3624 příspěvků 13.09.18 05:01

Před hodně lety (cca 12-13) jsem neměla odečtenou platbu za nákup v Albertu. Tenkrát jsem neměla ani elektronické účetnictví, takže nevím, jestli to bylo v blokacích. Jediné, co vím,že se platba odečetla za 2-3 měsíce.

Kakika
Extra třída :D 14843 příspěvků 13.09.18 07:04

@Popokatepetla že trvá řadu dní, než se zaúčtuje platba kartou, to je běžné. Výběr z bankomatu ale bývá hned, resp. do několika minut. Byl to bankomat tvé banky, nebo „cizí“? Nevím, jak se to může protáhnout, pokud jde o jiný bankomat, já vybírám jen ve svém.

Windy
Kecalka 196 příspěvků 13.09.18 07:28

Taky se mi to stalo. Byl to celkem velký obnos, ale po pár dnech se mi k mé smůle opravdu odečetl. :mrgreen: :zed:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

„Novotný má veliké problémy a já mu zařídím ještě větší,“ vzkazuje Řepka

Alespoň drobná záplata za půlroční vězení a tučnou pokutu? Pavel Novotný na... číst dále >

Články z Ona Dnes

Devadesátkový trend znovu na scéně. Čtyři tipy, jak nosit džíny do pasu

Džíny patří k základním kouskům šatníku. Stačí jen najít střih, který si bude... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama