Nezúčtovaný výběr z bankomatu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Popokatepetla
Závislačka 3147 příspěvků 12.09.18 23:37
Nezučtovaný výběr z bankomatu

Minulou středu jsem vybírala z bankomatu - zítra to bude týden a peníze se mi z účtu stále neodečetly. Nemám to ani v blokacích. Stalo se vám to někomu, je to normální? Běžně se mi výběry zobrazují hned, navíc jsem od té doby měla už několik plateb kartou, které se normálně hned zučtovaly.

Reakce:

Petule030
Kelišová 5762 příspěvků 1 inzerát 12.09.18 23:52

Někdy mi trvá několik dní, něž se výběr strhne z účtu. Ale týden už mi přijde dost… Nemáš možnost mrknout do Nezaúčtovaných transakcí? Já mám v internetbance přesně takhle popsanou jednu záložku v odvětví mezi transakcemi.

Uživatel je onlineDanulinka16
Ukecaná baba ;) 2413 příspěvků 13.09.18 00:16

Ano stává…Hlavně,když nakupuju v Lidlu,tak to trvá nejdýl a pak už na to zapomenu a koukám,kam se peníze poděly :nevim:

Uživatel je onlineDanulinka16
Ukecaná baba ;) 2413 příspěvků 13.09.18 00:17

Ale zase je pravda,že při výběru z bankomatu to tam mám hned,během pár vteřin.

-Evka-
Závislačka 3697 příspěvků 13.09.18 05:01

Před hodně lety (cca 12-13) jsem neměla odečtenou platbu za nákup v Albertu. Tenkrát jsem neměla ani elektronické účetnictví, takže nevím, jestli to bylo v blokacích. Jediné, co vím,že se platba odečetla za 2-3 měsíce.

Kakika
Extra třída :D 14952 příspěvků 13.09.18 07:04

@Popokatepetla že trvá řadu dní, než se zaúčtuje platba kartou, to je běžné. Výběr z bankomatu ale bývá hned, resp. do několika minut. Byl to bankomat tvé banky, nebo „cizí“? Nevím, jak se to může protáhnout, pokud jde o jiný bankomat, já vybírám jen ve svém.

Windy
Kecalka 203 příspěvků 13.09.18 07:28

Taky se mi to stalo. Byl to celkem velký obnos, ale po pár dnech se mi k mé smůle opravdu odečetl. :mrgreen: :zed:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak zapíjí úspěchy Barbora Strýcová? Nejfalešnější karaoke a mixáž všeho alkoholu

Tenisová matadorka Barbora Strýcová (32) poodhalila zákulisí tenisového týmu,... číst dále >

Babiš promluvil o synovi i jeho cestě na Krym: Občanem Švýcarska je už 10 let!

Nedávná reportáž serveru Seznam Zprávy pořádně otřásla pozicí premiéra... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

VIDEO: Hadašová a Průšová v plavkách se odvázaly na přehlídkovém mole

Léto je sice v nedohlednu, ale to neznamená, že bychom museli nechat plavky... číst dále >