Nezvládám 2 děti, dělání papírů a přítel to nechápe

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.18 09:18
Nezvládám 2 děti, dělání papírů a přítel to nechápe

Ahoj. Jak byste to vyřešily vy? Jsem nervama už na úplným dně. Mám 2 děti, jedna tříletá a jedna 1,5 měsíce a do toho musím dělat příteli papíry a i jeho bratrovi a už to nedávám. Třeba včera ve 2 přijel z práce, pak si tady na chvíli schrupnul, šel ven postarat se o zvířata - máme hospodářství. V 7 hodin jsem po něm chtěla aby pohlídal malou abych mohla dělat jeho účetnictví a on tady začal mlátit věcma, protože chtěl bráchovi opravovat auto a tím, že jsem chtěla aby hlídal malou ho podle něj nutim být pořád jenom doma, ale nechápe, že já nemám jinak kdy ty papiry udělat. Ani ne za měsíc se odevzdává přiznání a já to prostě potrebuju udělat. Když ho tady prosím že to dělat nechci, že to bez pomoci nezvládám dělat, nezájem. Včera mi řekl, že jsem mladá, že to musim zvládat, že je to normální, že bych pak už nedělala vůbec nic, přitom on doma nepomůže s nicim, vsechno je na mě. Kdyby mi pomohl uvařit, zamect, vyndat nádobí, nenapadne ho to a když ho o to poprosím řekne mi že jsem šouplá úklidem a že když to nebude hotový že to nevadí, ale to že já ani starší nemáme co jist nezájem. Mám si udělat polivku z pytlíku. Pak mi vyčítá že nemám mlíko pro malou, ake copak to jde když jsem v permanentnim stresu? Mě už chytaj tak strašný křeče v břiše, že nevim jak dlouho to ještě vydrzim. Když jsem ho poprosila že už ty papíry dělat nechci, ať to dá někomu jinymu, řekl mi ať si někoho seženu a zaplatim, klidně bych to udělala, ale kde mám na to asi tak vzít z řidičáku když platím nákupy a věci pro malou. Pak mi řekne ať to nedělám, že on si nikoho shánět nebude, že je mu to jedno, že papiry nepotřebuje. Já už se tady pomalu hroutim a jemu je to úplně jedno. Co mám dělat? Starší hlídá babička odpoledne, ale mladší je doma skoro pořád a když neni tak nemám možnost si ani odpočinout, protože hned dělám papiry. Prý si za to můžu sama, měla jsem si to udělat než se malá narodila, což je trochu pravda, ale já na to neměla sílu, byla jsem poslední měsíc tak unavená, do toho vánoce a všechno doma dělat sama.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
Reakce:
 
Sany80s
Kelišová 6572 příspěvků 06.03.18 09:24

Jak vidíš budoucnost s takovým člověkem?

 
terinka4444
Hvězda diskuse 67952 příspěvků 06.03.18 09:25

Víš, co bych mu řekla, že končím s jeho papírama. Ať si to udělá, jak chce. Buď bude hlídat děti tak, abych měla klid a mohla mu to udělat, nebo nebude hlídat děti pak já nebudu dělat papíry. Kecy, že sis jeho papíry měla udělat, než se malá narodila bych vůbec neposlouchala. A okamžitě by mu skončil servis doma. Tohle je neuvěřitelné, co on si k tobě dovolí.

 
anonymni_prezdivka
Kecalka 365 příspěvků 06.03.18 09:27

Píšeš to dost zmateně, tak úplně nevím… Přítel je asi trochu nervák, ale asi toho dělá dost? Přijde z práce, ok, odpočine si, jde obstarávat hospodářství - které asi musel obstarat i před odchodem do práce, těžko by zvířat nechal nepoklizené - spravuje auta.
Vypsat daňové přiznání je práce na kolik - hodinu, když to fakt jakože moc přeženu?
Nebo ještě nějaké jiné papíry máš dělat?

 
pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 06.03.18 09:27

Smutný tohle číst, absolutní neúcta k tobě. Tak mu ty papíry nedělej, i kdyby jsi byla jeho zaměstnanec, tak jsi na mateřské.

 
podaji
Kecalka 437 příspěvků 06.03.18 09:28

Mozna to bude znit blbe ale s prominutim bych mu je hodila na hlavu. Ma sice na to mesic ale pokud je neodevzda vcas je tam nejaka lhuta a sankce jsou male. At si nekohi na cas poridi. Sbalila bych se a odjela napr k rodicum. Ocividne se o zbytek postara. Jestli neni uplne blbej dojde mu to. Jsi kratce po porodu a nejsi stroj. Musis odpocivat nebo te odvezou rovnou k chocholouskovi. A je jedno jestli ti je 20 nebo 40. Dekuju tchyni ze mam supr manzela.

 
Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16814 příspěvků 06.03.18 09:29
@Anonymní píše:
Ahoj. Jak byste to vyřešily vy? Jsem nervama už na úplným dně. Mám 2 děti, jedna tříletá a jedna 1,5 měsíce a do toho musím dělat příteli papíry a i jeho bratrovi a už to nedávám. Třeba včera ve 2 přijel z práce, pak si tady na chvíli schrupnul, šel ven postarat se o zvířata - máme hospodářství. V 7 hodin jsem po něm chtěla aby pohlídal malou abych mohla dělat jeho účetnictví a on tady začal mlátit věcma, protože chtěl bráchovi opravovat auto a tím, že jsem chtěla aby hlídal malou ho podle něj nutim být pořád jenom doma, ale nechápe, že já nemám jinak kdy ty papiry udělat. Ani ne za měsíc se odevzdává přiznání a já to prostě potrebuju udělat. Když ho tady prosím že to dělat nechci, že to bez pomoci nezvládám dělat, nezájem. Včera mi řekl, že jsem mladá, že to musim zvládat, že je to normální, že bych pak už nedělala vůbec nic, přitom on doma nepomůže s nicim, vsechno je na mě. Kdyby mi pomohl uvařit, zamect, vyndat nádobí, nenapadne ho to a když ho o to poprosím řekne mi že jsem šouplá úklidem a že když to nebude hotový že to nevadí, ale to že já ani starší nemáme co jist nezájem. Mám si udělat polivku z pytlíku. Pak mi vyčítá že nemám mlíko pro malou, ake copak to jde když jsem v permanentnim stresu? Mě už chytaj tak strašný křeče v břiše, že nevim jak dlouho to ještě vydrzim. Když jsem ho poprosila že už ty papíry dělat nechci, ať to dá někomu jinymu, řekl mi ať si někoho seženu a zaplatim, klidně bych to udělala, ale kde mám na to asi tak vzít z řidičáku když platím nákupy a věci pro malou. Pak mi řekne ať to nedělám, že on si nikoho shánět nebude, že je mu to jedno, že papiry nepotřebuje. Já už se tady pomalu hroutim a jemu je to úplně jedno. Co mám dělat? Starší hlídá babička odpoledne, ale mladší je doma skoro pořád a když neni tak nemám možnost si ani odpočinout, protože hned dělám papiry. Prý si za to můžu sama, měla jsem si to udělat než se malá narodila, což je trochu pravda, ale já na to neměla sílu, byla jsem poslední měsíc tak unavená, do toho vánoce a všechno doma dělat sama.

Rekla bych, že sem píšeš často a pořád je to horší a horší. Na co čekáš? Žijete jako pán a služka. Takhle v tom chceš zůstat napořád?

 
pikola
Neúnavná pisatelka 19312 příspěvků 06.03.18 09:30
@anonymni_prez­divka píše:
Píšeš to dost zmateně, tak úplně nevím… Přítel je asi trochu nervák, ale asi toho dělá dost? Přijde z práce, ok, odpočine si, jde obstarávat hospodářství - které asi musel obstarat i před odchodem do práce, těžko by zvířat nechal nepoklizené - spravuje auta.
Vypsat daňové přiznání je práce na kolik - hodinu, když to fakt jakože moc přeženu?
Nebo ještě nějaké jiné papíry máš dělat?

A proč by mu měla dělat papíry, když je na ní tak milý? Proč má jako ženská zvládat všechno?

 
anonymka227
Zasloužilá kecalka 849 příspěvků 06.03.18 09:30

A

Příspěvek upraven 06.03.18 v 09:31

 
ajvl
Zasloužilá kecalka 676 příspěvků 06.03.18 09:30

Hmmm, to je dost smutné :(. Pán bude asi pěkný sobec! To bude chtít nejspíš nějakou ráznější výměnu názorů a udělat změny, jinak to špatně dopadne :(. Hlavně mysli na sebe a malou, at máš mléko a neodneseš to zdravotně! Všechno ostatní odsuň stranou. Ten můj měl úplně stejné tendence, oni někteří jak vidí, že to relativně zvládáš a funguješ, tak mají tendenci ještě víc naložit :nevim:. Zahraj si občas na tu méně zodpovědnou, aby ho to donutilo tu část odpovědnosti převzít na sebe a hlavně si nehrát na hrdinku až do posledního dechu! :hug:

 
Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16814 příspěvků 06.03.18 09:31
@anonymni_prez­divka píše:
Píšeš to dost zmateně, tak úplně nevím… Přítel je asi trochu nervák, ale asi toho dělá dost? Přijde z práce, ok, odpočine si, jde obstarávat hospodářství - které asi musel obstarat i před odchodem do práce, těžko by zvířat nechal nepoklizené - spravuje auta.
Vypsat daňové přiznání je práce na kolik - hodinu, když to fakt jakože moc přeženu?
Nebo ještě nějaké jiné papíry máš dělat?

Když nemáš zapsané doklady za celý rok, tak to asi hodina nebude. Tipuju, že je to tenhle případ. To pak to daňové přiznání trvá sakra dlouho.

 
podaji
Kecalka 437 příspěvků 06.03.18 09:32

@anonymni_prez­divka delalas nekdy danovku? Dph nebo i priznani z prijmu? Vse se musi zkontrolovat atd. A pokud to nedelala prubezne coz nedelala tak to na hodku rozhodne neni. A i kdyby bylo radeji by si lehla nez cumela do pc.

 
anonymni_prezdivka
Kecalka 365 příspěvků 06.03.18 09:32
@pikola píše:
A proč by mu měla dělat papíry, když je na ní tak milý? Proč má jako ženská zvládat všechno?

Nevím, já manželovi pomůžu ráda :nevim: A zjevně se ten chlap nefláká doma u televize. Navíc jsem nepochopila jaké papíry má dělat, ale pokud jen to daňové přiznání, tak to je na půl hodiny - ale ok, říkám, na hodinu. To se dá udělat kdykoli… Taky jsem ale psala, že úplně nerozumím tomu, co píše, je dost zmatené.

 
Aries6
Generální žvanilka 21964 příspěvků 5 inzerátů 06.03.18 09:32

To je fakt šílený. Neporadím nic jiného, než holky. Prostě se mu na to vykašli. Jak máte rozdělené finance, když píšeš, že když to dáš někomu jinému, tak to máš zaplatit ty?

 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.18 09:35

@anonymni_prez­divka to není jen o vypsání papírů, já mu to vedu komplet za celý rok a má tam přes 400 položek, do toho každý měsíc dph. Nemám program takže všechno hezky v excelu. A jeho bratrovi to musim udělat taky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Vyhrál v Milionáři, do roka vraždil: „Donutila mě Hepnarová,“ vysvětloval lesní vrah Kalivoda

V roce 2004 byla soutěž „Chcete být milionářem?“ na vrcholu popularity.... číst dále >

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >