Nezvládám chování svého dítěte

Anonymní
5.5.21 19:47

Nezvládám chování svého dítěte

Ahoj už jsem ze všeho na větvi. Mám dceru 9 let a dělá šílené scény! Každý den si najde něco aby mohla udělat scénu, nebo začít brečet, urazit se. Jen přijde ze školy chvilku je v pohodě a pak si vždy na něco vzpomene klidně i z minulosti něco vytáhne a začne vyčítat, vztekat se, ječet. Moje rodina k nám nechce jezdit, kvůli tomu, že to bude poslouchat. Babička je hrozná, strejda je hrozný, teta taky všechny nesnáší. Důvod je, že minule pršelo a nechtěli si s ní házet míčem. Skáče do řeči dospělým a říká, že dospěláci jsou blbý 8o
Vychovám ji myslím si dobře, jsem důsledná a používám techniku cukr a bič. Strašně mě to mrzí, ale začínám mít na své dítě averzi :( Je bordelářka, zákeřná, závistivá. Jsme objednaný k psychologovi, nevím si rady a už jsem v koncích. Potřebovala jsem se vypovídat a třeba nějakou radu od vás získám.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21026
5.5.21 19:54

A proč ji nevychovavas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19839
5.5.21 19:57
@Anonymní píše:
Ahoj už jsem ze všeho na větvi. Mám dceru 9 let a dělá šílené scény! Každý den si najde něco aby mohla udělat scénu, nebo začít brečet, urazit se. Jen přijde ze školy chvilku je v pohodě a pak si vždy na něco vzpomene klidně i z minulosti něco vytáhne a začne vyčítat, vztekat se, ječet. Moje rodina k nám nechce jezdit, kvůli tomu, že to bude poslouchat. Babička je hrozná, strejda je hrozný, teta taky všechny nesnáší. Důvod je, že minule pršelo a nechtěli si s ní házet míčem. Skáče do řeči dospělým a říká, že dospěláci jsou blbý 8o
Vychovám ji myslím si dobře, jsem důsledná a používám techniku cukr a bič. Strašně mě to mrzí, ale začínám mít na své dítě averzi :( Je bordelářka, zákeřná, závistivá. Jsme objednaný k psychologovi, nevím si rady a už jsem v koncích. Potřebovala jsem se vypovídat a třeba nějakou radu od vás získám.

tak je celkem jasné, že metoda cukru a biče nefunguje, nemyslíš? :think: a jak přesně tu metodu praktikuješ? ty ji necháš aby se takto chovala nebo takto mluvila? jak ji třeba potrestáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 19:58
@jahuhudka píše:
A proč ji nevychovavas?

Vychovávám pořád dokola to s ní řeším, že tak se nemluví a já jsem celkem hodný člověk mám ráda lidi a když můžu, tak pomůžu. Má dcera je opak a já už zkusila vážně vše, alespoň já si to myslím. Nikam to nevede :(

• Citovat
  • Nahlásit
1360
5.5.21 20:00
@Anonymní píše:
Vychovávám pořád dokola to s ní řeším, že tak se nemluví a já jsem celkem hodný člověk mám ráda lidi a když můžu, tak pomůžu. Má dcera je opak a já už zkusila vážně vše, alespoň já si to myslím. Nikam to nevede :(

Co vše jsi zkusila? Jak ji trestáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 20:01
@Keyllah píše:
tak je celkem jasné, že metoda cukru a biče nefunguje, nemyslíš? :think: a jak přesně tu metodu praktikuješ? ty ji necháš aby se takto chovala nebo takto mluvila? jak ji třeba potrestáš?

Zvyšuji na ni hlas, že tak se nemluví a mluvit tak nebude! Když to udělá zase, tak ji beru mobil a když znovu je bez kapesného. Je jí to totálně jedno.
Začne se vztekat ještě víc.
Zákazy nepomáhají, domluva nepomáhá a bohužel už mi i několikrát ujela ruka a to je ještě horší. Vážně nevím co dělám špatně.

• Citovat
  • Nahlásit
1360
5.5.21 20:01

Proč je zákeřná a závistivá? Jak se to projevuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5014
5.5.21 20:02

Ona je jedináček? Moje dcera vytahuje věci z minulosti, když ji prudí něco jiného. Třeba jí nejde škola a tak. Prostě udává nepravé důvody své zpruzenosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5014
5.5.21 20:02

Jak to máte doma jinak? Co otec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21026
5.5.21 20:03
@Anonymní píše:
Vychovávám pořád dokola to s ní řeším, že tak se nemluví a já jsem celkem hodný člověk mám ráda lidi a když můžu, tak pomůžu. Má dcera je opak a já už zkusila vážně vše, alespoň já si to myslím. Nikam to nevede :(

Tohle kdyby řekla staršímu člověku moje, jela by jako střela do pokoje a bez omluvy by nevxlezla.

Příspěvek upraven 05.05.21 v 20:06

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 20:03
@brisco píše:
Ona je jedináček? Moje dcera vytahuje věci z minulosti, když ji prudí něco jiného. Třeba jí nejde škola a tak. Prostě udává nepravé důvody své zpruzenosti.

Ano je a přesně tohle dělá.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 20:04

Mám podobné problémy se synem(10)!
Hned u všeho hned řve, furt se cítí ukřivděný, něco provede a hned to svádí na ostatní (na ségru) lže…Na druhou stranu umí být i milý, vtipný, chytrý, dá se sním bavit.Ale pak má takové to exesi a já to už nedávám.
Vychovame jak po dobrým, tak po zlým… poslední dobou když mu za něco vyhubujeme, tak nám píše dopisi, že od nás radši uteče :zed: Fakt jsem z něho na palici!!
Takže já se a dovolením připojím a budu sledovat komenty s radami :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
5.5.21 20:05
@jahuhudka píše:
Tohle kdyby řekla staršímu člověku moje, ležela by jako střela do pokoje a bez omluvy by nevxlezla.

To taky dělám! Má i zákazy chodit ven až do odvolání a stejně si pusu nehlídá.

• Citovat
  • Nahlásit
21026
5.5.21 20:06
@Anonymní píše:

Nu asi nedusledne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21026
5.5.21 20:07
@Anonymní píše:

Jaké ma povinnosti?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat