Nezvládám partnerovo děti

Anonymní
20.10.19 21:15

Nezvládám partnerovo děti

Nevím si rady :,( žiji s přítelem 7let máme 2leteho klučinu, on má 2 děti (6 a 8let) z předešlého vztahu. K nám jezdívaly na vikend, výlety a tak to všechno bylo v pořádku, ale matka (jeho ex) začala pít, takže děti žijí u nás. A to je samozřejmě o něčem jiném, přítel dost pracuje, já jsem na md, takže domacnost a péče je hlavně na mě a nezvládám :( neberou mě jako autoritu, neposlouchají takže zvedám hlas, bojkotují co se jídla týče, dělají naschvály. Do teď jsme žili v naprostém klidu, mrzí mě že tím stresuju svého syna, protože do teď se u nás nekřičelo a byl klid. S přítelem jsem to samozřejmě řešila a ne jednou, ale zkrátka mi to tu padá na hlavu a připadám si jako bych naprosto selhala :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3864
20.10.19 21:19

Záleží, jak dlouho u vás jsou. Asi to chce čas, aby si to všechno sedlo a klidně bych zkusila i nějaké rodinné sezení u psychologa, třeba poradí, jak společně fungovat. S manželem bych se snažila domluvit, aby alespoň teď věnoval dětem více svého času. Hodně zdaru :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7865
20.10.19 21:20

7 let spolu žijete a má šestileté dítě s ex? Divné…
Chápu tě, znám podobné případy a děti dost narušili vztah…musíte najít řešení

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10119
20.10.19 21:25

Takže jste se seznámili asi v té době, kdy kojila první a zároveň čekala druhé, ne? Asi bych taky navrhla odborníka, oni asi nemají problém s tebou, ale všeobecně s autoritami, ne? Podle toho, v čem vyrůstali…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 21:30

Překlep 7let, a 8,skoro 9 nu/ přítel si začal se mnou když druhé bylo na cestě.
Já se snažím být trpělivá, řešit vše v klidu, mám je ráda, ale situace u nás je šílená. Jsem mladá mamka a je toho na mě víc než dost :(

• Citovat
  • Nahlásit
6404
20.10.19 21:32
@Anonymní píše:
Nevím si rady :,( žiji s přítelem 7let máme 2leteho klučinu, on má 2 děti (6 a 8let) z předešlého vztahu. K nám jezdívaly na vikend, výlety a tak to všechno bylo v pořádku, ale matka (jeho ex) začala pít, takže děti žijí u nás. A to je samozřejmě o něčem jiném, přítel dost pracuje, já jsem na md, takže domacnost a péče je hlavně na mě a nezvládám :( neberou mě jako autoritu, neposlouchají takže zvedám hlas, bojkotují co se jídla týče, dělají naschvály. Do teď jsme žili v naprostém klidu, mrzí mě že tím stresuju svého syna, protože do teď se u nás nekřičelo a byl klid. S přítelem jsem to samozřejmě řešila a ne jednou, ale zkrátka mi to tu padá na hlavu a připadám si jako bych naprosto selhala :,(

Chudáci děti. To jak se chovají je dusledek toho v čem až doposud žili. Potřebuji jistotu, porozumění a pocit, že někam patří a že je má někdo rád. Vím, že je to těžké, ale tím, že na ně budeš křičet nic nevyřešís. Zkuste nějakou poradnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6404
20.10.19 21:34
@Anonymní píše:
Já se snažím být trpělivá, řešit vše v klidu, mám je ráda, ale situace u nás je šílená. Jsem mladá mamka a je toho na mě víc než dost :(

On si začal s tebou? A ty s ním ne? Tobě bylo jedno, že čeká dítě. Nebo klasika jsi o tom samozřejmě nevěděla…? Promiň, ale máš co jsi chtěla. Děti je mi upřímně lito vc. toho tvého. Radu jsem napsala nahoře.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2722
20.10.19 21:35

A počkej, až do toho znova otěhotníš a budeš vyměněna za mladší výkonnější model. :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 21:37

@janickaIII já vím že jsou to chudáci, snažím se jim dát víc než jejich matka, ukázat směr, dát lásku a naučit je to co dosud neuměly, ale když z ničeho nic ten starší přijde a ošklivě kousne mého syna, tak pochopitelně hlas zvýším a řeknu že to dělat nesmí :(
Poradna pro nás jako pro rodinu bude asi nejlepší

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 21:39

@BlaZenkaB
Prosím když nevíte co a jak bylo, nevyjadřujte se

• Citovat
  • Nahlásit
2116
20.10.19 21:39

Tys rozvedla rodinu s ročním dítětem a dalším na cestě a teď se divíš, že u těch dětí nemáš autoritu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
75033
20.10.19 21:40
@Anonymní píše:
@janickaIII já vím že jsou to chudáci, snažím se jim dát víc než jejich matka, ukázat směr, dát lásku a naučit je to co dosud neuměly, ale když z ničeho nic ten starší přijde a ošklivě kousne mého syna, tak pochopitelně hlas zvýším a řeknu že to dělat nesmí :(

A co jim dal jejich otec?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6404
20.10.19 21:41
@Anonymní píše:

No jo, proč to asi dělá, že? To dítě je chudak, ano potřebuje hranice, ale především potřebuje milující matku, kterou ty z logiky věci nejsi a nebudeš. Zajděte co nejdřív do poradny. Zvlášť pokud by děti měly zůstat na pořád u vás.

Příspěvek upraven 20.10.19 v 21:42

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
20.10.19 21:41

Dobře tak pro ty co to tolik zajímá, ona vyhodila jeho na ulici (ano byla s ním těhotná) našla si hned přítele a na otce svých dětí hned zapomněla. Po pár měsících jsme se dali dohromady my. Stačí vám to takhle?

• Citovat
  • Nahlásit
67232
20.10.19 21:42
@Anonymní píše:
Já se snažím být trpělivá, řešit vše v klidu, mám je ráda, ale situace u nás je šílená. Jsem mladá mamka a je toho na mě víc než dost :(

Njn, karma zdarma… Chápu, že tě se.tou, mě by to sr.alo taky. Co ale nechápu, že jsi do něčeho takového šla. Ale tak vybrala jsi si ty jeho s dětma, ne děti tebe. Oni za to nemůžou. Tak alespon ted vem rozum do hrsti a nenič jim dál život. Bud odejdi a nebo se k nim chovej s úctou a respektem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat