Nezvládám práci s dětmi - deprese

Napsat příspěvek
21435
20.5.18 09:41
@Anonymní píše:
@hanka.br. co je narodka?

Na prvním stupni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3642
20.5.18 10:10
@Anonymní píše:
@Jahru jasne v pohode. Prace me jinak ohromne bavi a naplnuje. Jen mam strasny strach z konflitu. Dokud jsou deti hodne…treba ze me neznaji a tak, tak je to skvela prace a jsem stastna. Pak zjisti ze jim asi moc dovolim… a zacnou me zlobit, pomlouvat, nadavat… pritom jsem jim vubec nic neudelala. Hodiny me bavi, vykyslim zajimavy veci a jsem myslim si zabavna a kreativni, stridam cinnosti. Ale pokazde se mi zacnou treba hadat a ja vazne nevim jak resit kdo zacal…vetsinoi to ani nevidim. Obcas reknu neco spatne a nez se stacim opravit tak me chytnou za slovicko…kdyz uz nevim kudy kam tak je proste prisne okriknu. A taky to ale k nicemu moc nevede, oni jsou nastvani a ja smutna. Netusite, mistni ucitelky, co by mi pomohlo? Jsem pry zabavna, mam zkusenosti a podle nadrizenych jsou me hodiny bezvadne koncipovane. Je radost me poslouchat, s detmi se bavim, otazky me nezaskoci, reagunu. To vsak je jedna cast - pri hospitacich deti samozrejme nezlobi. Ale kdyz jsem ve tride sama vsechno se hrouti protoze nedokazu reagovat na vyrusovani, poznamky ci ignorace deti. Proste nevim jak je primet. Na vyzyvave sed klidne reagovaly driv, ted uz ne. Na presazovani mi take celkem pecou. A ja uz nevim…jak. je mozne ze nejaky ucitel pusobi az tak moc krehce, ze to deti vyciti a ze i kdyby stokrat ucit cjtel tak na to nema? Me by to jinak strasne bavilo… :(

protože jsi slabá osobnost a jak to děti zjistí tak s tebou zamávají… všechny děti zkouší hranice a když je prostě osobnost slabá a prožívá to tak to odnese, si pamatuji na své profesory a učitele - já bych to dělat nemohla. Nejoblíbenější byly ti nejpřísnější, co dokázali ostatní děti i vtipně „utřít“ a hned vzaly do rukou otěže. Ale to je prostě o osobnosti a nevím jestli se to dá naučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.6.18 08:31

Sice je to už starší debata ale zkus dětem dat test když začnou zlobit.. Na nás to vždy pomohlo :D jinak třeba zkoušení.. Pokud si nechceš proti sobě poslat celou třídu.. :think: Hodně štěstí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama