Nezvládám rozchod, jsem těhotná a mám i dceru.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
6.11.21 17:15

Nezvládám rozchod, jsem těhotná a mám i dceru.

Ahojte, potřebuju se vypsat a asi trochu podpořit.

Mám rok a půl starou dceru a jsem v 6. měsíci těhotenství. Bude to 14 dní, co expřítel přišel s tím, že už mě dlouho nemiluje, že se snažil to změnit, ale že to nejde. Bylo to pro mě jako blesk z čistýho nebe. Plánovali jsme, přestěhovali pokoje a ložnici, vymalovali, koupili novou postel… Druhé dítě bylo plánované (ačkoliv svojí mámě tvrdil, že obě těhotenství byly jen můj podraz na něj) a mě pak tvrdil, že si myslel, že se to s druhým dítětem zlepší. Dokonce jsem na déle jak týden odjela, abych mu dala čas. Nakonec jsem z něj vytáhla, že má jinou. Řekla jsem mu, ať se sbalí a vypadne.
Zjistila jsem, že dlouho štval svojí rodinu proti mě stížnostmi, že nejsem schopná se postarat o domácnost ani o malou a že jsem jen na mobilu. Nic z toho samozřejmě není pravda.

Musím říct, že mě to šíleně sebralo. Neudržím v sobě jídlo, nemůžu spát, jsem unavená, mám průjem. Mám pocit, že to snad nikdy nedokážu překonat. Nikdy mu to nedokážu odpustit a koukat se na něj jinak, než na někoho, kdo mi tak hrozně ublížil a úplně mě zlomil. Jen jsem v telefonu narazila na video s ním a dcerou a obrátil se mi žaludek. Malá ho zbožňuje a on od ní odešel, ačkoliv tvrdí, jak jí chce vídat a cosi. Bolí mě na to myslet. Rve mě to na kusy. Bojím se vrátit do starého bytu (zítra se vracím s malou domů) a přemýšlím, že se po porodu odstěhuju zpět do svého rodného města, 300km od něj. Nic mě tu nedrží, nemám tu kamarády. Jen jeho rodinu, která stojí při mně. Přemýšlím, že vyhledám pomoc psychologa, protože tak, jak na tom jsem teď, to dlouho nezvládnu. Pořád nemůžu uvěřit tomu, že mi to udělal a absolutně nesnesu pomyšlení na to, že se někde šťastnej peleší s jinou a mě nechal na naše děti samotnou.

Máte některá podobnou zkušenost? Přebolí to? Za jak dlouho? Co vám pomohlo?

Jsem z toho fakt totálně v háji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
18402
6.11.21 17:19

@Magdalena48 Sice je to drsne reseni, ale presne jak pises, vratila bych se zpet domu k rodicum. Pokud jim to nevadi. Potrebujes podporu blizkych.
Jen bys k tomu mela mit souhlas otce ditete.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
733
6.11.21 17:34

Mrzí mne co zažíváš. Taky bych odjela zpět ke svým rodičům. Hodně sil přeji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.21 17:41

Typicky narcis. on uz te davno neresi, prosim neres ty jeho. klidne ti napisu vic, ale chtelo by to nekde do soukrome konverzace. ps. jsem muz.

• Citovat
  • Nahlásit
1024
6.11.21 17:43

Ja bych jen dodala, k tomu navratu, ze se nemuzes odstehovat bez souhlasu otce deti. Jestli je to jinak, tak me opravte.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23483
6.11.21 17:44

Je mi to líto, ale odjet nemůžeš. Ty ano, ale děti bez souhlasu otce nemůžeš odvést tak daleko. Mohl by soudně dosáhnout jejich návrat nebo bys mu je musela vozit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
758
6.11.21 17:47

A vy myslíte, že ji kvůli tomu dá k soudu? Když si najde jinou ženskou v době, kdy je zakladatelka těhotná, tak pochybuji, že se bude nějak intenzivně bránit. Zcela chápu, že zakladatelka uvažuje, že se vrátí ke své rodině, která by jí pomáhala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.21 17:53
@masima píše:
A vy myslíte, že ji kvůli tomu dá k soudu? Když si najde jinou ženskou v době, kdy je zakladatelka těhotná, tak pochybuji, že se bude nějak intenzivně bránit. Zcela chápu, že zakladatelka uvažuje, že se vrátí ke své rodině, která by jí pomáhala.

evidentne nevite nic o narcismu. :-)

• Citovat
  • Nahlásit
23483
6.11.21 17:59
@masima píše:

Dítě vídat chce, což na 300kiláků půjde jen tězko. A jsou tu i prarodiče, kteří můžou zabojovat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.21 18:02

@Janli je to tak. A opravdu to tak funguje. Znamemu se takhle odstehovala pritelkyne s detmi a soud ji naridil vratit se. A to deti uz tam zacaly chodit do skoly. Otec musel tedy expartnerce platit najem odpovidajiciho bytu. Pro nej to neni problem, je zajisteny. Ona argumentovala u soudu financemi. Bydleni u rodicu mela zadarmo, jen na druhem konci republiky.

• Citovat
  • Nahlásit
758
6.11.21 18:15

Já vím, že to tak u soudu funguje. Ale kde není žalobce, tam není soudce. A že teď říká, že chce děti vídat, neznamená, že to tak opravdu bude. Osobně ve svém okolí neznám chlapa, co by nějak bojoval o děti. A to jsou rozvedení skoro všichni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
6.11.21 18:31

Realita?
Tak chlap si najde jinde nějakou Milenu, opustí těhotnou a své dítě a zakladatelka se musí ohlížet na něj? Co to jako je?
Padala bych bez výčitek ke své rodině, kde najdu zázemí!!
To on rozbil rodinu a zakladatelka má být bita? Na*Rath!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23483
6.11.21 18:34
@Koblizkova1980 píše:
Realita?
Tak chlap si najde jinde nějakou Milenu, opustí těhotnou a své dítě a zakladatelka se musí ohlížet na něj? Co to jako je?

Jen připomínáme, jak se k tomu staví zákon a že by se mohla hodně divit. Takže pokud jí dá chlap písemný souhlas, tak ať se klidně odstěhuje. Jinak prostě ne, taky by mohla o starší dítě přijít. Ona sama píše, že se partner o dítě zajímá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
6.11.21 18:38
@Koblizkova1980 píše:
Realita?

nanestesti bude „pykat“ za to ze ho neprokoukla drive… evidentne vubec nechape ktera bije. a muze byt rada ze to „skoncilo“ jen takto. ted pravdepodobne proziva PTSD, ale uz jsem ji nabidnul pomoc a vysvetleni situace. pokud je teda pripravena na drsnou realitu…

• Citovat
  • Nahlásit
18402
6.11.21 18:38
@Koblizkova1980 píše:
Realita?

Nejde o zenskou, jde o jejich deti. A ty maji narok byt co nejvice casu s otcem, coz pri vzdalenosti 300 km nepujde.
Osobne bych se odstehovala a at se chlap stara :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat