Nezvládám se postarat o děti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 20:34
Nezvládám se postarat o děti

Kdyby někdo mohl poradit- zrovna řeším problém, co dělat, když se mi zdravotní problémy zhoršují a já vidím, že se nestíhám starat o děti :( Jedni prarodiče daleko po operaci, jedni blízko, ale zaměstnaní, mají čas někdy odvézt do školky. Hodně se trápím. Manžel navrhuje sehnat hlídání -studentku na výpomoc, ale nemáme moc peněz. Platíme hypotéku a já už mám rodočovskou vyčerpanou, do práce nejspíš nenastoupím. Jsem y toho hodně i psichycky vyčerpaná. Nemám to komu říct. M.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

padesátikoruna
Kecalka 161 příspěvků 08.01.18 20:41

Jaké zdravotní problémy máš?

Helileli
Závislačka 2879 příspěvků 08.01.18 20:45

A co znamená, že se nestíháš starat o děti? Nemají co jíst, čisté oblečení? Nebo jen nezvládáš mít vylizanou domácnost, zavézt děti na třicet rozvíjejících kroužku týdne a do toho pracovat na plný úvazek?

Petruna21
Echt Kelišová 9863 příspěvků 08.01.18 20:52

Jaké zdravotní problémy máš že se nestíháš na mateřské starat o děti?

axelina
Ukecaná baba ;) 1969 příspěvků 3 inzeráty 08.01.18 20:59

Když nepíšeš o jake zdravotní problemy se jedna je težke odpovídat…kaž­dopadne pro mě jsou priorita děti, čili já bych prodala tu nemovitost kde bydlíte i s hypotekou…šla do najmu- garsonky… abych byla schopná tedy zaplatit nekoho kdo se mi o děti postará…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 21:05

@padesátikoruna Není to onemocnění, které ohrožuje na životě, i se stydím, že to nezvládám, jsou lidi, co mají rnapř. rakovinu a snaží se překonat. Spíš jde o to, žeje to dlouhodobé a má to nepříjemné projevy, nemůžu vzít děti jen tak v klidu na procházku. :(
Když je manželnormálně v práci a na noc jde domů, zvládáme dobře, ale každý druhý týden má služebky a to jsem v háji, snaším se, pořád si říkám, že jsou horší věci a nemoci, ale už nemůžu.

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 08.01.18 21:07
@Anonymní píše:
@padesátikoruna Není to onemocnění, které ohrožuje na životě, i se stydím, že to nezvládám, jsou lidi, co mají rnapř. rakovinu a snaží se překonat. Spíš jde o to, žeje to dlouhodobé a má to nepříjemné projevy, nemůžu vzít děti jen tak v klidu na procházku. :(
Když je manželnormálně v práci a na noc jde domů, zvládáme dobře, ale každý druhý týden má služebky a to jsem v háji, snaším se, pořád si říkám, že jsou horší věci a nemoci, ale už nemůžu.

znám to když budeš chtít popovídat napiš sz :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 21:10
@Helileli píše:
A co znamená, že se nestíháš starat o děti? Nemají co jíst, čisté oblečení? Nebo jen nezvládáš mít vylizanou domácnost, zavézt děti na třicet rozvíjejících kroužku týdne a do toho pracovat na plný úvazek?

Mají co jíst, čisté oblečení, snyžím se, co to jde.„Vylízanou“ domacnost jsem vzdala, někdy jsou všude hromady prádla a nádobí. Jsem na rodičovské, o to víc se stydím, že nestíhám. M.

Lamátko
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 2 inzeráty 08.01.18 21:15

Máš deprese?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 21:17
@Petruna21 píše:
Jaké zdravotní problémy máš že se nestíháš na mateřské starat o děti?

Jak píšu, nemám nic, co by přímo ohrožovalo na životě, jen to má nepříjemné projevy.
Už 3 roky mám trvalé onemocnění střev a teď se mi před 8 měsíci přidal močový měchýř a ledviny. Pořád hubnu a prášky nezabírají. Vím, že bych se měla dát dohromady, ale nějak mi to nejde.

axelina
Ukecaná baba ;) 1969 příspěvků 3 inzeráty 08.01.18 21:17
@Anonymní píše:
Mají co jíst, čisté oblečení, snyžím se, co to jde.„Vylízanou“ domacnost jsem vzdala, někdy jsou všude hromady prádla a nádobí. Jsem na rodičovské, o to víc se stydím, že nestíhám. M.

nestyd se a na uklid si někoho najdi a na pomoc taky… a lečíš se nějak nebo to neřešíš? je šance že bude líp??

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 21:19
@axelina píše:
Když nepíšeš o jake zdravotní problemy se jedna je težke odpovídat…kaž­dopadne pro mě jsou priorita děti, čili já bych prodala tu nemovitost kde bydlíte i s hypotekou…šla do najmu- garsonky… abych byla schopná tedy zaplatit nekoho kdo se mi o děti postará…

My máme úplně normální byt, jen jsme prostě neměli peníze do začátku, prodej myslím nevyřeší.

axelina
Ukecaná baba ;) 1969 příspěvků 3 inzeráty 08.01.18 21:19

Tak zajdi k psychiatrovi…když vyřešíš příčinu…nemusíš řešit následky.. :think:

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 08.01.18 21:21
@axelina píše:
Tak zajdi k psychiatrovi…když vyřešíš příčinu…nemusíš řešit následky.. :think:

pokud máš fyzické onemocnění které tě omezuje tak ti psychiatr nepomůže :nevim:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.01.18 21:21

@Lamátko Deprese mám myslím poslední 2 měsíce,, kdy mi začíná připadat, že se nedokážu vyléčit

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Husákovy manželky: první mu byla nevěrná, druhá nepřežila pád vrtulníku

Poslední komunistický prezident Gustáv Husák byl chladným mužem, který... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >