Nezvládam to, rozchod před Vánocemi

Anonymní
25.12.19 11:28

Nezvládam to, rozchod před Vánocemi

Dobrý den. Jsem ve stavu, kdy bych uvítala jakoukoliv radu. 2 dny před Vánocemi jsem se rozešla s přítelem. Důvodem byla jeho agresivita na všechny kolem po požití alkoholu. Když nepil, byl to opravdu moc fajn člověk, který mi pořád dokazoval, jak mě miluje. Já vím, že miloval, bohužel démon alkohol ho promenoval v člověka, který vůbec není on :( Už jsme to jednou řešili, delší dobu byl klid a teď se to opakovalo znova a já jsem si řekla, že takto žít nemůžu, že i když jsme se milovali, nemůžu se stále bát toho, co přijde. Ovšem Štědrý den katastrofa. Udělala jsem jo pěkný jen kvůli dítěti, které bylo nadšené, ovšem, jen co usnulo, jsem 2 hodiny probrecela večer. Ex přítel se tak 10× omlouval, předevčírem psal, že mu je smutno a že mu hrozně chybím. Včera popřál po sms akorát pěkné Vánoce s tím, že ví, že to všechno zkazil a že mě má rád. Já mu také popřála pěkné Vánoce, ale víc nic nenapsala. Ke všemu jsem nastavila negativní odmitavy přístup, ale sama v sobě nevím, jestli dělám dobře. Moc mi chybí, ale vůbec to nedávám najevo. Vánoce jsou strašný, chce se mi pořád z ničeho nic brečet. Dnes máme rodinnou seslost, budu se tam muset pretvaret, zároveň se mi chce mu napsat. Prostě všechno je špatně, tak to vidím. Budu ráda za jakoukoli odpověď.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

854
25.12.19 11:31

Muzete se domluvit, ze nastoupi na lecbu a pokud se mu podari se chlastu zbavit, muzete to zkusit znovu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3109
25.12.19 11:31

Pokud on neudělá nic proto, aby se závislosti zbavil, nedělej si žádné naděje. Dítě je jeho?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
832
25.12.19 11:32

Co dodat. Měla jsi to udělat už dávno…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
25.12.19 11:33

@Uslava Dítě jeho není

• Nahlásit
  • Citovat
1270
25.12.19 11:37
@Anonymní píše:
@Uslava Dítě jeho není

Pak není co řešit, vyměnil tě za chlast. To se stává, no.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
217
25.12.19 11:55

Joooo…démon alkohol…nikdy nepřinesl nikomu nic dobrého…
Ve tvém zájmu a zájmu tvého dítěte bych volil odchod…definitivní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3109
25.12.19 11:58
@Anonymní píše:
@Uslava Dítě jeho není

Nepremyslej o něm. Nedělej svému dítěti a sobě to, že bys ho chtěla zpátky. Není tu už jen tvůj život.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6758
25.12.19 12:14

Teď tě to mrzí, ale s odstupem času budeš ráda. Když ti to začne být líto, připomeň si všechny jeho alkoholové agrese. Udělalas dobře pro sebe i dítě. Kdybys ho vzala zpět, snažil by se tak 14 dní

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22165
25.12.19 12:53
@Anonymní píše:
@Uslava Dítě jeho není

V tom případě bych udělala tlustou čáru za tímto chlapem a chvíli žila sama. Alkoholik se musí chtít léčit sám. Až nastoupí léčbu, věřila bych mu, že se chce změnit a nechce vás zpět. Ale já už bych asi nechtěla. Bát se, kdy do toho zase spadne…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15673
25.12.19 13:43
@Lalelale píše:
Teď tě to mrzí, ale s odstupem času budeš ráda. Když ti to začne být líto, připomeň si všechny jeho alkoholové agrese. Udělalas dobře pro sebe i dítě. Kdybys ho vzala zpět, snažil by se tak 14 dní
:palec:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.12.19 13:56

Alkohol je obrovský problém, který ten pán sám neporazí.
Vím, že je to blbé, ale je to tak. Alkohol je démon, těžce porazitelný démon a pokud on sám nebude chtít, nikdy se z vlivu alkoholu nevymaní.

Zakladatelko, vím, že je Ti smutno, ale čas Ti pomůže. Vyplač se, dostaň ze sebe veškerý smutek a zklamání, ale jdi dál. Život s alkoholikem je peklo. Nedělej svému dítěti život horší tím, že bude svědkem alkoholových excesů svého otce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3122
25.12.19 18:27

Udelalas dobre. Se zavislym clovekem je to porad dokola. Prusvihy, omluvy, sliby a jejich porusovani a stale se to zhorsuje. Tam nejake „miluje“ nema vubec spravny vyznam.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama