Nezvladatelné nevolnosti 8 tt

Anonymní
18.2.20 18:34

Nezvladatelné nevolnosti 8 tt

Dobrý den. Jsem v 8 tt. Je mi 17.uz asi 2, 3 týdny mám nevolnosti. Od začátku se to ještě nějak dalo ale teď je to něco šíleného. Je mi strašně zle. Snažím se to vydržet ale nemůžu vecne spat. Zvracím několikrát denně. Vůbec nejím. Vše vyzvracim. Ani moc nepiju. Němužu do sebe nic dostat. Už tu brecim několik dní. Koupili jsme tabletky se zázvorem pro těhotné na nevolnost. Nepomáhají. Nemohu skoro dojít ani na záchod. Chodím na Zachod nebo do kuchyně úplně skrcena nemohu se ani nerovnat. Mám chudokrevnost a cítím že to asi mě tělo nezvládá. Jsem strašně hubená. Prosímvas měla bych jít raději do špitálu ať mě alespoň dají na kapacky?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

16871
18.2.20 18:39

Asi kombinace těhotenství a reality těhotenství v 17 :roll: Na kontrolu do nemocnice bych šla. ( Ještě máš čas i na interupci)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2490
18.2.20 18:50

Pokud nepijes, tak bych k doktorovi zašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
18.2.20 18:51

Mne je 19 jsem 16tt
A je mi takhle už 3 měsíce. Musíš to dat pokud jsi se rozhlodla si malé nechat. Já vazim 43 kg a začínám 5 měsíc vím o čem mluvíš. Ale 8tt je úplně normální příznaky. Takže být tebou se kousnu a dam to. Ale takové stavy mas brzy. Těhotenství není nemoc ale taky to není sranda taky jsem mladá a těhotná a když denodene blijes atd už několik měsíců je na palici.
Ale ten muj klučik mi za to všechno za fakt úplně vse stojí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
648
18.2.20 18:58
@Anonymní píše:
Dobrý den. Jsem v 8 tt. Je mi 17.uz asi 2, 3 týdny mám nevolnosti. Od začátku se to ještě nějak dalo ale teď je to něco šíleného. Je mi strašně zle. Snažím se to vydržet ale nemůžu vecne spat. Zvracím několikrát denně. Vůbec nejím. Vše vyzvracim. Ani moc nepiju. Němužu do sebe nic dostat. Už tu brecim několik dní. Koupili jsme tabletky se zázvorem pro těhotné na nevolnost. Nepomáhají. Nemohu skoro dojít ani na záchod. Chodím na Zachod nebo do kuchyně úplně skrcena nemohu se ani nerovnat. Mám chudokrevnost a cítím že to asi mě tělo nezvládá. Jsem strašně hubená. Prosímvas měla bych jít raději do špitálu ať mě alespoň dají na kapacky?

A to jsou teprv nevolnosti, co budeš dělat, když Ti mimino bude 14 dnů v kuse v noci brečet? Pořídit si dítě, neni jen o vození kočárku. Jsi mladinká, měla by sis užívat úplně jinak, dítě si pořídí dítě, je to sakra brzo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3581
18.2.20 19:04

Nevím, proč zmiňuješ věk, je k tématu irelevantní. Snad účelově založené téma? Nicméně. Blbě je skoro každý. Pokud hrozí dehydratace, tak běž do nemocnice, to je správný postup. Jinak to prostě budeš muset přežít, jako všechny před tebou. Být matkou není med.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1766
18.2.20 19:04

@toma0105 :roll: panebože jsou nevolnosti a nevolnosti to že ji je 17 je snad irelevantní… Anonymní já bych šla k dr, poradit se pozná zda je dehydratace vporadku… Možná třeba budou i nějaké možnosti léků…a pokud ne aspoň budete vědět že víc jste udělat nemohla a holt se to bude muset fakt vydrzet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.2.20 19:12

Vy jste tak hnusný pip, tak ji je 17, no a co? :roll: To nema narok si stezovat, ze ji je cely den spatne?

Zakladatelko zkus nejdriv ledove vychlazenou kolu po lzickach. Jinak na gynde ti muzou predepsat cipky proti nevolnostem. A kdyby to bylo vazne na umreni, tak klidně do spitalu na pohotovost. Daji ti kapacku, co te srovna.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1197
18.2.20 19:18

Ja byla při nadměrném zvracení v nemocnici na kapackách. Je to normálně diagnóza hyperemesis gravidum, alespoň ja ji měla potvrzenou, a kapacka pomohla trošku zmírnila z 15-20 zvraceni denně na max 2-5 zvracení za den, bohuzel trvalo to až do porodu, naposledy jsem :poblion: na porodním sále, po porodu jak kdyz utne a měla jsem neuvěřitelnou chuť k jídlu konečně. Existují čípky torecan ale to mě dr. nedoporucil, proto mě poslal do špitálu. Pro jistotu bych šla na kontrolu a řekla, že v sobě neudržís ani pití, to je důležité. Přeji ať je brzo lépe. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.2.20 14:16

@Maminanamatersky moc děkuji za radu. Jde o to že mám šílenou slabost. Mám před sebou vyřizování a já nezvládám ani dojít na záchod. Nechápu některé chytré lidi co tu píšou. Ptala jsem se na nevolnost a ne na jejich názor co se týče těhotenství v 17 letech. Já opravdu dítě nejsem. Dítě je ten kdo tady soudí. Některé vidím kteří mají 30,40 a o dítě se absolutně neumí postarat
Chlastá to nebo to třeba fetuje kdo ví co.
Neznamená že 17 ti lety člověk nemá do 18 žádný mozek.
Lidi jsou všichni mi připadá mrzuti a v dnešní době mi připadá že jediné co skoro všem jde je soudit lidi. A všichni být povýšení.
Tady jsem napsala svůj názor. Názor 17-ti leteho „děcka“ co chce dítě.
Promiňte ale jak vy jste hnusný tady tak vaše děti pak musí být dobré vychování. Soudit lidi a nos na hoře.

• Nahlásit
  • Citovat
1927
20.2.20 14:26

Moc ti drzim palce, mela jsem to stejne, v 1. tehu od 5.tt asi do 16 tt, ze jsem se sotva zvedla. 2.tehu od 5tt do 30 tt jsem prozvracela. Nemohla jsem udrzet vodu, ani mluvit.. At te nekdo hlida :srdce: Taky zasnu nad reakcemi nekterych a to mi je 30 :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama