Nezvladatelný syn 18+

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
1022
11.1.22 00:52

Je mi z toho úplně úzko, když to čtu :,( napadlo mě, nebere drogy? posílám hodně sil :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5088
11.1.22 01:00
@petanah píše:
Je mi z toho úplně úzko, když to čtu :,( napadlo mě, nebere drogy? posílám hodně sil :hug:

Je to hrozný, čeho se člověk může dočkat. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1102
11.1.22 01:26

Zakladatelko, dočetla jsem od začátku do konce. Co se policie týče, tak mám pocit, že jsi psala, že by to potom byla katastrofa a choval by se ještě hůř.
Podle mě tvůj syn tak často hrál hry, že se z něj bohužel stal gamber a to je diagnóza. Možná v tom můžou být i drogy.
Na tvém místě bych si nahrála nebo natočila pár videií, aby jsi měla důkaz. A dala bych ho rovnou k soudu. Soud ho proti jeho vůli může poslat na léčení, vyhodit z bytu a odhlásit trvalé bydliště… Myslím, že léčení by mu možná pomohlo, kdo ví. Každopádně pokud tvůj syn chodí močit na záchod a nesplachuje, tak bych na tvém místě koupila domácí test na drogy. Ten můžeš namočit i do záchoda a vyjdou ti výsledky.
Pokud by jsi dala syna k soudu, možná by bylo lepší se dočasně vystěhovat než se to celé vyřeší a syn v bytě už nebude. Ať si to pěkně vyžere a zkusí se sám o sebe postarat. Máš okolo sebe někoho, u koho by jsi pár dní možná měsíců mohla bydlet? Jde mi o to, aby syn neměl šanci ti nějak ublížit. Někdo se tady už ptal, ale odkud jsi?
Popř ohledně soudu. Najala bych si právníka, budeš ho potřebovat a třeba ti to pomůže celé urychlit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23379
11.1.22 04:02

Mě, stejně jako Janli, napadá psychiatrická diagnóza, to přece není běžné spratkovské chování.
Zakladatelko, přeji hodně štěstí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
381
11.1.22 04:07

Od meho syna spoluzak znicil telefon od nervu, protoze prohral ve hre. A to same udelal s televizi. Dite proste cele leto pres prazdniny jen hralo u pocitace do noci hry. A ted kdyz je skola, tak proste po skole hraje bezne cele odpoledne do noci hry. A jelikoz to jsou same strilecky hry a podobne, kde se mluvi vulgrarne, tak i takhle automaticky mluvi. Byla jsem svedkem, kdyz mu babicka rekla, ze uz pujdou a on si myslel, ze ho nikdo neslysi, tak jak ji hnusne odpovedel. Takze si nedovedu predtavit, jak se chova doma.
Prjijde mi to uplne stejna situace jako u tebe doma. Proste dite je zblble z tech her.

@jarus98 píše:Není tajemstvím že roztřískal několik klavesnic když prohrál ve hře.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26294
11.1.22 07:38

Já už nedočítám diskuzi, ale jen bych tě ještě ráda upozornila, že i kdyby se ti nějakým zázrakem podařilo vystěhovat ho z tvého bytu, zdaleka to nemusí být světlo na konci tunelu. Bojíš se ho, jsi na něj měkká (to není výčitka, jen konstatování) a pořád jsi jeho matka, jeho krev, on to ví a bude toho zneužívat ať bude bydlet kdekoli (soudím dle toho případu v rodině) - smutné oči, maminko já už budu hodnej, potřebuju jen splatit auto/telefon/nájem, půjč mi prosímtě padesát tisíc a už o mě nikdy neuslyšíš atd. Mami, mohl bych tu dneska přespat, spolubydlící tam má návštěvu a hle, ráno koukáš na prázdnou zeď, kde byla ještě večer telka apod. Dokud se nezatvrdíš (a nejspíš k tomu bude potřeba nějaký ten chlap), a neuděláš potřebné právní kroky, budeš se s ním trápit..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26294
11.1.22 07:40
@petanah píše:
Je mi z toho úplně úzko, když to čtu :,( napadlo mě, nebere drogy? posílám hodně sil :hug:

Ano, taky mě to napadlo (čerpám ze zkušenosti) - buď bere nebo brzy začne. Tohle je velká špatná. Mimochodem, případ z naší rodiny je taky kluk, který vyrůstal bez otce. A mladší sourozenec je úplně normální…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3083
11.1.22 09:19

Ohlásila bych mu trvalý pobyt, zaplatila mu na dva měsíce nějakou ubytovnu, až nebude doma, tak bych ho tam odstěhovala, nechala si soudem stanovit alimenty, které bych mu posílala a řekla mu, že pokud se mini chovat normálně a slušně může občas přijít na navstevu
Domov má být místo, kde má člověk klid, zázemí a odpočine si… Mně by doma nikdo takhle nedusil… Ani vlastní dítě ne :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10169
11.1.22 09:41

@prokr hodně naivní napad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
AH
485
11.1.22 09:43

Mě napadla jeste jedna vec.. Mimo kontaktovani bileho kruhu. Pokud se ho ty bojis, co se zkusit domluvit s nejakymi dobrymi sousedy, aby v pripade revu a bordelu aspon v noci na nej volali policajty? Svest to na to, ze sousedi uz toho maj asi plny zuby..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10169
11.1.22 09:46

@AH nikdo cizí se do toho plést nebude chtít. Taky bych neobtěžovala sousedy. Navic se to může otočit proti celé rodině. Syn už teď v noci bordel dělá a pokud by sousedi chtěli, tak už volají, zřejmě se do toho plést nechtějí nebo jim to nevadí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34893
11.1.22 09:58

@jarus98

Jediné řešení je, zavolat policii a pokusit se ho dostat na psych. vyš.

Tohle bude nějaká psych. diagnoza, typu schizofrenie, tam ty nadávky a vyhrožování rodině, doktorům, sousedům atd. není nic mimořádného.

Nemáte v rodině nějakou takovou nemoc, často se to dědí?

On v podstatě taky nemůže za genetickou výbavu, co dostal od Tebe a chlapa, je svým způsobem taky chudák, musíš ho dostat na vyš.
Dřív než někoho třeba pobodá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3083
11.1.22 10:01
@mado píše:
@prokr hodně naivní napad

Proč myslíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2107
11.1.22 10:08

@prokr zavřít do sudu přihodit kamení a vyklopit do přehrady :nevim:
Rychlé a účinné jeho nikdo hledat nebude. Leda tak nějaký spoluhráči ze hry že už tam dlouho nebyl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
292
11.1.22 10:28
@mado píše:
@AH nikdo cizí se do toho plést nebude chtít. Taky bych neobtěžovala sousedy. Navic se to může otočit proti celé rodině. Syn už teď v noci bordel dělá a pokud by sousedi chtěli, tak už volají, zřejmě se do toho plést nechtějí nebo jim to nevadí.

Možná bych přece jen se sousedy promluvila. Co když nevolají policii jen proto, že nechtějí „komplikovat život“ zakladatelce a druhému synovi, které znají jako slušné lidi a netuší, že by tím naopak pomohli. A zároveň bych je požádala, ať si zabezpečí internet, to už tu někdo psal.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat