Nezvládla jsem to, stydím se

Anonymní
31.5.21 02:17

Nezvládla jsem to , stydím se

Dobrý večer chtěla bych se tady trosku vypovídat je mi zle…je mi 28 let a 4 roky žiju s přítelem který má z předchozího vztahu dceru 12 let. (Byl už rok sám když jsem ho poznala). Žijeme spolu v bytě 3+1 a snažíme se o miminko jeho bývalá žena zůstala v domě kde bydleli předtím a teď k věci přítele dcera k nám jezdí dost často na víkendy o prázdninách už od té doby co mě vlastně poznala mě moc nemusí a dělá mi naschvály nechce jídlo které uvařím neuklízí si po sobě neposlechne nechce si se mnou povídat odmlouvat mi někdy je i vážně drzá přitom já nejsem nijak zla děti mám ráda a ať se snažím všelijak nejde to bojkotuje vše co naplanuji( vilety, nákupy, sledování filmů s dobrým jídlem, prostě se snaž ji víkend udělat zábavný a prijemny věnovat se jí) pokud ale to samé navrhne můj přítel vše odkyve…ale teď k problémů byla u nás teď o víkendu a hrůza přítel musel být v sobotu v práci a tak jsem s ní zůstala sama od rána nechtěla nic jíst když jsem na ni promluvila pokaždé řekla mě ty vůbec nezajímáš tak se nevtirej trapačko…kolem oběda jsem zavolala příteli jestli až pojede domu by mohl koupit víno že jsem na večer stáhla film atd…dovolala jsem a ona na mě zacela šílené ječet že co si myslím že určitě nepůjde spát abych prý já mohla chlastat a sukat s jejím tátou že mě nesnáší že jsem kuva a ať se konečně sbalim a tahnu pryč že prý myslela že to pochopím že nikdy toto nedovolí (nejspíš myslela abych otěhotněla vzala si jejího otce) já se neudržela a vrazila ji facku ona se sebrala praskla dverma do pokojíčku a volala tatínkovi já vím není to moje dítě a neměla jsem si to dovolit ale mě to přišlo tak líto cítila jsem se hrozně naštvaně a poníženě vždyť ji je 12 a ani já bych si to k nikomu nedovolila nevím kde jsem udělala chybu nebo co jsem ji udělala…přítel přijel domů a řekl mi že to před ní nebudeme řešit já ale trvala na tom že toto už dál nejde a vše jsem mu řekla jak bylo na což se on naštval mě řekl že jsem ji uhodit nemusela ale že kdyby byl doma dostala by prý pár facek že mě vlastně chape dceři vynadal že chápe že je v pubertě že je pro ni tezke přijmout že patřím k němu ale že ji miluje jako dceru ale mě jako budoucí manželku a že když mě nemá ráda že mě musí alespoň respektovat a že toto bylo naposledy a požadoval aby se mi ihned omluvila a jako trest ji odepřel kapesné a poslal do pokoje aby přemyslela…mezi tím ale dcera zavolala svoji matce a ta k nám přijela s tím že ji hned bere domu a jako bonus mi tu facku vrátila a teď vyhrožuje že k nám už holka nepůjde…a já nevím co dělat přítel mi řekl že za nic nemůžu že stejně ji určitě na mě naočkoval bývalá a že pokud chci ať jdu podat TO na policii ale to já nechci facka mě prebolela a přítel se mě zastal ale z celé situace jsem špatná a nevím co dělat napište mi prosím svůj názor děkuji. N

 • Citovat
 • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6433
31.5.21 03:14

Mas to zapotrebi? Nebylo by lepsi si ve 28 najit bezdetneho pana a tyhle komplikace prenechat jiz rozvedenym zenskym. Ty by hned navrhly, ze se budeme pouze stykat a toho nevychovaneho parchanta at necha doma jestli ji chce jeste nekdy videt.

Nejjednodussi reseni jsou mnohdy nejlepsi.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
14984
31.5.21 04:44

Bud to jeste par let vydrzis nez holka dospeje a uz k vam jezdit na vikendy nebude, nebo to nevydrzis. Radit je tezke. Nezname tebe, nezname tveho partnera, nezname jeho dceru ani exmanzelku :nevim:
Tu facku si nevycitej. Mozna ji dcera mela dostat mnohem drive. A facku od exky mela dostat dcera jako druhou, tus nemela od ni dostat ty :nevim:
Podle vyjadreni partnera jsou vztahy mezi nim a exkou asi hodne spatne, dcera to vnima a podle toho se k tobe i chova. Skoda, ze jeji rodice neustali svuj rozchod a sve problemy prenaseji na sve dite :nevim:

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
34545
31.5.21 05:11

Pokud je chlap v práci, máš nechat dítě matce, v jeho prostředí. Dobře Ti tak :cert: Kdyby mi nějaká cizí megera sáhla na dítě, taky se neznám, řešila bych to přes OSPOD a další orgány, abych Ti udělala co nejvíc zle. Určitě bych Ti facku nevracela. Dceri je už 12,může se k tomu osobně vyjádřit.
Moje dcera ve stejném věku má svůj okruh kamarádů, chodí ven, připravují se společně na sportovní závody se třídou, taky by určitě nestála o to být celý den doma a sledovat s cizí megerou film :roll: :lol: Z jejího pohledu jsi trapná.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
275
31.5.21 05:29
@Pears206 píše:
Pokud je chlap v práci, máš nechat dítě matce, v jeho prostředí. Dobře Ti tak :cert: Kdyby mi nějaká cizí megera sáhla na dítě, taky se neznám, řešila bych to přes OSPOD a další orgány, abych Ti udělala co nejvíc zle. Určitě bych Ti facku nevracela. Dceri je už 12,může se k tomu osobně vyjádřit.
Moje dcera ve stejném věku má svůj okruh kamarádů, chodí ven, připravují se společně na sportovní závody se třídou, taky by určitě nestála o to být celý den doma a sledovat s cizí megerou film :roll: :lol: Z jejího pohledu jsi trapná.

To myslíš vážně?

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
2665
31.5.21 05:29

To dítě ta to nemůže a nedivim se jí. Ty jsi to opravdu nezvládla. S timhle si měla počítat. Nejvíc nezvládl jeji povedenej fotr, kterej se ji měl věnovat a ne si pro dcerunku pořizovat chůvu. Za jeho nepritomnosti bych se s dcerou odmitala setkavat. Frajerka je v blbem věku a bude se vztekat cim dal voc a navic ma jeho matka ted slušně nabito.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
34545
31.5.21 05:35
@MaxBlack píše:
To myslíš vážně?

Ano. Neuznávám pozici „třetího rodiče“. Když je otec v práci, dítě má být s matkou. Navíc takto velká holka netouží trávit čas s nextkou a jejím trapným vymyšleným programem, ale určitě chce být se svými kamarády. Netouží ani trávit 100 procent času s rodiči.

Nemyslím si, že je holka rozmazlená. Prostě není povinná si na toto nové uspořádání zvykat. Její matka udělala chybu, že vrátila tu facku. Jinak mohla mít zakladatelka tóčo, ze kterého by se dlouho vzpamatovávala.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
18780
31.5.21 05:36
@Anonymní píše:
Dobrý večer chtěla bych se tady trosku vypovídat je mi zle…je mi 28 let a 4 roky žiju s přítelem který má z předchozího vztahu dceru 12 let. (Byl už rok sám když jsem ho poznala). Žijeme spolu v bytě 3+1 a snažíme se o miminko jeho bývalá žena zůstala v domě kde bydleli předtím a teď k věci přítele dcera k nám jezdí dost často na víkendy o prázdninách už od té doby co mě vlastně poznala mě moc nemusí a dělá mi naschvály nechce jídlo které uvařím neuklízí si po sobě neposlechne nechce si se mnou povídat odmlouvat mi někdy je i vážně drzá přitom já nejsem nijak zla děti mám ráda a ať se snažím všelijak nejde to bojkotuje vše co naplanuji( vilety, nákupy, sledování filmů s dobrým jídlem, prostě se snaž ji víkend udělat zábavný a prijemny věnovat se jí) pokud ale to samé navrhne můj přítel vše odkyve…ale teď k problémů byla u nás teď o víkendu a hrůza přítel musel být v sobotu v práci a tak jsem s ní zůstala sama od rána nechtěla nic jíst když jsem na ni promluvila pokaždé řekla mě ty vůbec nezajímáš tak se nevtirej trapačko…kolem oběda jsem zavolala příteli jestli až pojede domu by mohl koupit víno že jsem na večer stáhla film atd…dovolala jsem a ona na mě zacela šílené ječet že co si myslím že určitě nepůjde spát abych prý já mohla chlastat a sukat s jejím tátou že mě nesnáší že jsem kuva a ať se konečně sbalim a tahnu pryč že prý myslela že to pochopím že nikdy toto nedovolí (nejspíš myslela abych otěhotněla vzala si jejího otce) já se neudržela a vrazila ji facku ona se sebrala praskla dverma do pokojíčku a volala tatínkovi já vím není to moje dítě a neměla jsem si to dovolit ale mě to přišlo tak líto cítila jsem se hrozně naštvaně a poníženě vždyť ji je 12 a ani já bych si to k nikomu nedovolila nevím kde jsem udělala chybu nebo co jsem ji udělala…přítel přijel domů a řekl mi že to před ní nebudeme řešit já ale trvala na tom že toto už dál nejde a vše jsem mu řekla jak bylo na což se on naštval mě řekl že jsem ji uhodit nemusela ale že kdyby byl doma dostala by prý pár facek že mě vlastně chape dceři vynadal že chápe že je v pubertě že je pro ni tezke přijmout že patřím k němu ale že ji miluje jako dceru ale mě jako budoucí manželku a že když mě nemá ráda že mě musí alespoň respektovat a že toto bylo naposledy a požadoval aby se mi ihned omluvila a jako trest ji odepřel kapesné a poslal do pokoje aby přemyslela…mezi tím ale dcera zavolala svoji matce a ta k nám přijela s tím že ji hned bere domu a jako bonus mi tu facku vrátila a teď vyhrožuje že k nám už holka nepůjde…a já nevím co dělat přítel mi řekl že za nic nemůžu že stejně ji určitě na mě naočkoval bývalá a že pokud chci ať jdu podat TO na policii ale to já nechci facka mě prebolela a přítel se mě zastal ale z celé situace jsem špatná a nevím co dělat napište mi prosím svůj názor děkuji. N

To bude dobrý. Chlap už celkem odepsal svoji první rodinu, což je smutný, ale' ve finále pro ex a dceru a hlavně teda tebe a potažmo novou rodinu nakonec nejlepší řešení.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
29209
31.5.21 05:48
@Pears206 píše:
Ano. Neuznávám pozici „třetího rodiče“. Když je otec v práci, dítě má být s matkou. Navíc takto velká holka netouží trávit čas s nextkou a jejím trapným vymyšleným programem, ale určitě chce být se svými kamarády. Netouží ani trávit 100 procent času s rodiči.Nemyslím si, že je holka rozmazlená. Prostě není povinná si na toto nové uspořádání zvykat. Její matka udělala chybu, že vrátila tu facku. Jinak mohla mít zakladatelka tóčo, ze kterého by se dlouho vzpamatovávala.

Jakpak to resi matka, kdyz si najde tretiho rodice. Doufam, ze nechodi do prace, aby nahodou dcera nezustavala s cizim, ktery ji udela trapacky program a chce s ni treba kouknout na telku.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
2665
31.5.21 05:57
@vokishka píše:
Jakpak to resi matka, kdyz si najde tretiho rodice. Doufam, ze nechodi do prace, aby nahodou dcera nezustavala s cizim, ktery ji udela trapacky program a chce s ni treba kouknout na telku.

Třeba je matka v pozici kde fotr opustil rodinu pro jinou. Jinak souhlas, ale ja bych svou dceru s cizim chlapem nikdy nenechala.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
2818
31.5.21 06:01

Žádný program nevymýšlej. Nic nevař. Vařit může přítel :nevim: je to jeho dítě. Ty nejsi povinná dceru hlídat. Ať si jí přítel nebere na celý den, když je pak v práci. Může jí vyzvednout až cestou z práce. Holka je v pubertě a nesnáší tě. Omezila bych kontakt na minimum.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
275
31.5.21 06:03

@Pears206
Nemám moc času reagovat, ale tobě přijde dceřino chování v pořádku?
Je pravda, že v případě zakladetelky by bylo lepší s ní čas netrávit a v době, kdy není otec doma, s ní vůbec nebýt.
Mě by ale ruka svrbela taky.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
1851
31.5.21 06:19

Takhle - uhodit moje dite, skoncis hur.
Vinu vidim u otce, o vikendu ma byt doma a venovat se dceri, ne chodit do prace.
Omez kontakty. Kdyz bude u vas, udelej si vlastni program, nevar, nevtirej se.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
3473
31.5.21 06:20
@Pears206 píše:
Pokud je chlap v práci, máš nechat dítě matce, v jeho prostředí. Dobře Ti tak :cert: Kdyby mi nějaká cizí megera sáhla na dítě, taky se neznám, řešila bych to přes OSPOD a další orgány, abych Ti udělala co nejvíc zle. Určitě bych Ti facku nevracela. Dceri je už 12,může se k tomu osobně vyjádřit.
Moje dcera ve stejném věku má svůj okruh kamarádů, chodí ven, připravují se společně na sportovní závody se třídou, taky by určitě nestála o to být celý den doma a sledovat s cizí megerou film :roll: :lol: Z jejího pohledu jsi trapná.

Supermatka :roll:

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit
34545
31.5.21 06:21
@MaxBlack píše:
@Pears206
Nemám moc času reagovat, ale tobě přijde dceřino chování v pořádku?
Je pravda, že v případě zakladetelky by bylo lepší s ní čas netrávit a v době, kdy není otec doma, s ní vůbec nebýt.
Mě by ale ruka svrbela taky.

Vzhledem k věku ano.

A souhlas s tím, že bych svoje děti s cizím chlapem taky nenechala. V té situaci nejsem, ale pokud by nemohly být se mnou, byly by s otcem.

Dcera není povinná akceptovat novou ženu svého otce a já bych si k tak velkým dětem nového chlapa taky nestěhovala, je to zásah do soukromí.

 • Citovat
 • Zmínit
 • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat