Nezvládla jsem to dnes poprvé v práci

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
3.3.14 15:21

Nezvládla jsem to v dnes poprvé v práci

Potřebuju se asi vypovídat, dnes jsem nastoupila do nové práci, sice na dělnickou pozici ale byla jsem ráda, že aspoň něco se našlo.
Jenže si tam přijdu příšerně, mistrová je nafoukaná a důležitá jak blázen. Ty ženský se tam znají, povídají si a já jsem jak kůl v plotě.
Nevím prostě jestli to zvládnu psychicky, jasně mě dávaj najevo, že jsem nová a oni jsou ty nej protože všechno uměj.

Jak jste to měli vy?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21848
3.3.14 15:23

Chce to čas. Je logický, že pokud tam dělaj už dlouho, tak se znají a baví se spolu. Já když tenhdá nastoupila, tak jsem se snažila začlenit tak, že jsem se bavila, ptala se atd. Ale já teda takhle nikdy problém neměla, jsem taková koketa ve většině věcí :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KackaDoup
3.3.14 15:24
@Anonymní píše:
Potřebuju se asi vypovídat, dnes jsem nastoupila do nové práci, sice na dělnickou pozici ale byla jsem ráda, že aspoň něco se našlo.
Jenže si tam přijdu příšerně, mistrová je nafoukaná a důležitá jak blázen. Ty ženský se tam znají, povídají si a já jsem jak kůl v plotě.
Nevím prostě jestli to zvládnu psychicky, jasně mě dávaj najevo, že jsem nová a oni jsou ty nej protože všechno uměj.Jak jste to měli vy?

skaza zenskych kolektivu, jiz nikdy vice za me, ja na to nemam :oops:
ani za tri mesice se nic nezmenilo a jeste donasely, lhaly pootze hrozily vypovedi a vystvaly nas nove vsechny :poblion:

Příspěvek upraven 03.03.14 v 15:24

• Citovat
  • Nahlásit
demo123
3.3.14 15:24

Garantuji ti ze casem si na to zvyknes a prizpusobis se je to jen to ze tam jsi nove a nikoho neznas

• Citovat
  • Nahlásit
9103
3.3.14 15:25

Hele zmena zamestnani je pro nekoho natolik stresova jako treba umrti blizkeho…
Uvidis, ze za tyden, dva bude lip, kazdy jednou zacinal, ony nebudou zle, jen si nova, nevedi jak na tebe a ty nevis jak na ne.
Co kdybys treba upekla babovku a donesla ji na zitra k svacine? Prolomi to hradbu, uvidis.
Preju at se brzy zapracujes a ses tam rada :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1685
3.3.14 15:26

Poradim ti jen jedno mluvit mluvit mluvit…zaclenit se, nezustavat stranou. Zvyknes si. Casem bude lip.Ma to tak popve kazdy :) I ja to poznala a urcite spousta holek tu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12262
3.3.14 15:30
@Anonymní píše:
Nevím prostě jestli to zvládnu psychicky, jasně mě dávaj najevo, že jsem nová a oni jsou ty nej protože všechno uměj.Jak jste to měli vy?

neboj bude to dobrý, tohle asi zažívá skoro každý, já nastupovala do práce po škole takže mladá blbá bez praxe, dle okolí přijatá jen kvůli vzhledu, nic jsem neuměla, ženské z kanclu mi to dávali sežrat a ty z dílny mě pomlouvaly. chodila jsem domů úplně hotová, po čase se to změnilo, stačilo aby po mě nastoupilo pár dalších lidí a nějak se na to že jsem tam nová zapomnělo. vydržela jsem v té práci 8 let do mateřské a přišlo mi neskutečný že jsem se někdy cítila v práci jako kůl v plotě naopak za ty roky jsem si přišla že jsem tam doma a stala se z nás fajn parta.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.3.14 15:32

Já přesně, ale úplně přesně zažila to samé. Ve zkušebce jsem za 14 dní skončila. Prostě jsem to psychicky nedávala. Domů jsem chodila fakt s brekem, po týdnu jsem byla totálně vykončená. Nešlo to.
Držím palce, abys na tom byla lépe než já. Uvidíš, co tak za týden.

• Citovat
  • Nahlásit
17567
3.3.14 15:33

No jo, ale ty skutečně jsi nová a ony to umí :D prostě se uč svou práci, ptej se, čemu nerozumíš, každý začátek je těžký. za chvíli už budeš starý mazák a s ostatníma kamarádka :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2693
3.3.14 15:35

To je normální, když přijdeš nová do kolektivu. Chce to prostě čas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5993
3.3.14 15:36

Nastoupila jsem takto do velké fabriky, bylo tam hromada bab na jedné směně. Byly nafoukané, hnusně se chovaly ke všem nováčkům. Po 3 měsících jsem dostala padáka a se mnou další holky. Musím však říci, že mě to natolik vyčerpalo, že bych do tak velkého kolektivu a hlavně ne žen už znovu nešla. Bylo to fakt hrozné. Taky si hrály na borky a přitom, když tam nastoupily ony, tak na tom byly stejně jako my, ale to asi zapomněly. Fuj, bylo to fakt hrozné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4476
3.3.14 15:37

Jo, prvni den v praci. Kazdy z nich mam zafixovany jako docela horovy. Kazdy na tebe vyblafne jmeno. Predstavi ti deset lidi, super rychly vycet toho, co delaji, ty to vnimas jako z rychliku. Za pul minuty samozrejme nevis ani jedno jmeno, pripadas si jako vul… a tenhle pocit se behem dne stupnuje.
Ten kdo te ma zaucovat ti vysvetli tvoji praci behem dvaceti minut a pak obraci oci v sloup, kdyz se na neco zeptas… protoze tohle ti uz prece vysvetloval. Zajimave je, ze pokud se ti nahodou postesti a ty postoupis na jinou praci, cloveka, ktereho mas zaucovat ty k tobe posadi minimalne na mesic…
Preji hodne sil… ;) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12745
3.3.14 15:46

Myslím, že to je v nové práci vždy. časem se to prostě poddá :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4780
3.3.14 15:58
@Anonymní píše:

Já jsem se teď vrátila pa mateřské do práce, kde pracuji už 16. rok celkem a cítím se tam úplně stejně. Snad se to časem zlepší…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1192
3.3.14 16:14

Taky jsem takhle začínala, samej babinec, začátky krušný, baby čuměly, drbaly, pomlouvaly a takhle je to vlastně i do teď, akorát jsem si už zvykla :-) ono to přejde a až se začleníš bude to v pohodě uvidíš, taky bych nejradši skončila, jenže když si představim že bych měla začínat jinde.. :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat