Nezvládnu být milenka

Anonymní
16.8.21 20:47

Nezvládnu být milenka

Asi nechci radu, nejspíš vím, co dělat, ale potřebuji se vypovídat. Cca tři měsíce mám přítele/milence. Je ženatý, což vím od samého začátku než se něco začalo. Manželku bohužel znám velmi dlouho. Jen povrchně. Jsem přes dva roky od manžela pryč. Tohle je první muž, kterého jsem k sobě pustila. Neskutečná chemie a sex jako nikdy.
Manželka také měla milence, takže jaksi skóre je vyrovnané z jejich pohledu. Bohužel přítel je velmi časově vytížený. Zvládáme se navštěvovat 4× týdně, kromě víkendů. Ale víceméně jen na sex. Sice mi pořád píše, jak mě miluje, ale po tom, co jsem omylem shledla ve WA nějaká vlákna s dalšími ženami, už tomu moc nevěřím. Podotýkám, nečetla jsem je. Jen poslední zprávy, které se vám zobrazí při otevření. Navíc teď je s manželkou na týdenní dovolené a to tedy moc nedávám. Sice pořád píše jakmile to jde, ale myslím, že tohle prostě nezvládnu. A celkem je mi to líto, protože je to fajn chlap, pozorný a výborný milenec. Chápu, že fajn chlap může někomu znít fakt blbě, v tomhle kontextu. Ale nejspíš nezvládnu být takhle na druhé koleji, když mi ty jeho zprávy, které předtím byly roztomilé, teď přijdou nepravdivé. Omlouvám se za román. Prosím anonym. Už nám dávno není 20, takže vím, že to není nic hezkého co děláme a taky vím, co bych měla dělat, ale třeba tu má někdo jiný náhled než já. Děkuji za trpělivost.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5597
16.8.21 21:00

:zed:
udělal si z tebe JEN matraci
vážně máš tohle zapotřebí!!!???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24712

Nic lepšího, než se na to vykašlat a ukončit ti, ti nikdo neporadí. Ty jsi pro něj jen matrace, trápíš se, k čemu je to dobrý? Najdi si chlapa, co nebude podvodník a bude tě milovat, a veřejně, ne že si za tebou párkrát do týdne skočí vycakat pytlík :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34508
@Anonymní píše:
Asi nechci radu, nejspíš vím, co dělat, ale potřebuji se vypovídat. Cca tři měsíce mám přítele/milence. Je ženatý, což vím od samého začátku než se něco začalo. Manželku bohužel znám velmi dlouho. Jen povrchně. Jsem přes dva roky od manžela pryč. Tohle je první muž, kterého jsem k sobě pustila. Neskutečná chemie a sex jako nikdy.
Manželka také měla milence, takže jaksi skóre je vyrovnané z jejich pohledu. Bohužel přítel je velmi časově vytížený. Zvládáme se navštěvovat 4× týdně, kromě víkendů. Ale víceméně jen na sex. Sice mi pořád píše, jak mě miluje, ale po tom, co jsem omylem shledla ve WA nějaká vlákna s dalšími ženami, už tomu moc nevěřím. Podotýkám, nečetla jsem je. Jen poslední zprávy, které se vám zobrazí při otevření. Navíc teď je s manželkou na týdenní dovolené a to tedy moc nedávám. Sice pořád píše jakmile to jde, ale myslím, že tohle prostě nezvládnu. A celkem je mi to líto, protože je to fajn chlap, pozorný a výborný milenec. Chápu, že fajn chlap může někomu znít fakt blbě, v tomhle kontextu. Ale nejspíš nezvládnu být takhle na druhé koleji, když mi ty jeho zprávy, které předtím byly roztomilé, teď přijdou nepravdivé. Omlouvám se za román. Prosím anonym. Už nám dávno není 20, takže vím, že to není nic hezkého co děláme a taky vím, co bych měla dělat, ale třeba tu má někdo jiný náhled než já. Děkuji za trpělivost.

A co tu jeho dovolenou vzít jako důvod, proč to ukončit. Protože si určitě vrzli. Na to bych vážně neměla žaludek. A jestli vrzá ještě s jinými, nebojíš se pohlavních chorob?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1858
16.8.21 21:01

No ja bych v takovem vztahu nebyla. Nevim, co chces slyset. Samozrejme, ze to je na prd. Ma deti? Pokud jo, tak bych je na svedomi mit fakt nechtela…jako jasne, odkopnes ho ty, najde si jinou, ale ha bych chtela mit cisty svedomi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1823
16.8.21 21:03

Když nezvládneš, tak nebuď, ne? Nebo to máš jako pracovní povinnost? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 21:06

@kalie Děti má dospělé. Už máme oba vnoučata. Je nám 50. Takže k řešení je fakt jen to, co jsem psala. Tedy k řešení ne. Prostě jsem se potřebovala vykecat.

• Citovat
  • Nahlásit
33170
16.8.21 21:07
@Anonymní píše:

Ono tohle by mohlo fungovat jen když by to bylo vyrovnané, oba zadaní anebo když ta žena umí oddělit city od sexu a nestojí zrovna o vztah a takhle by jí to stačilo.

Na ženatého má ale i dobrou docházku, čtyřikrát týdně, to všechna čest… :)

Ale u vás - Ty už v tom máš city a to hodně, když se takhle trápíš a jsi v nevýhodě, ted bez vztahu a nebude Tě bavit čekat, kdy on bude mít čas…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29789
16.8.21 21:08

Není moc volných padesátníků? Nebo kde je problém?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 21:08

@Kutil Tom to jistě ne. Jen mi dlouho trvá, než k sobě někoho pustím. A představa, že budu zase hodně, hodně dlouho sama, mě moc neláká. Ale je mi to jasné.

• Citovat
  • Nahlásit
1823
16.8.21 21:10
@Mango_Lassi píše:

Asi není, no, půlka jich je obézních, půlce už nestojí, půlka má exekuce… :mrgreen: :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33170
16.8.21 21:10
@Mango_Lassi píše:

Jako přehrabovat padesátníky, nic moc zábava, jeden opelichaný, druhý impotentní, třetí bezzubý, začínám zakl. chápat… :lol:

Když jde o tenhle nepříjemný věk…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.8.21 21:11

@Mango_Lassi chlapů je všude dost. Ale najít nějakého normálního a sympatického je evidentně nad moje síly :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
29789
16.8.21 21:11
@free333 píše:
Jako přehrabovat padesátníky, nic moc zábava, jeden opelichaný, druhý impotentní, třetí bezzubý, začínám zakl. chápat… :lol:Když jde o tenhle nepříjemný věk…

Jedině kupovat zajíčky, no.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1823
16.8.21 21:12
@Anonymní píše:
@Kutil Tom to jistě ne. Jen mi dlouho trvá, než k sobě někoho pustím. A představa, že budu zase hodně, hodně dlouho sama, mě moc neláká. Ale je mi to jasné.

Čím déle se budeš plácat v tom neperspektivním, tím déle budeš sama. Čím déle bude trvat, než k sobě někoho pustíš, tím déle budeš sama. Dvě věci na zamyšlení ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat