Nezvládnu to bez svého bratra

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
11.4.21 16:30

Nezvládnu to bez svého bratra

Dobrý den, mám takový problém. Mám dvojče (bratra), je nám 22 let a on si našel přítelkyni. Já mám teda taky přítele, ale on se chce odstěhovat přes celou ČR, prý za rodiči své přítelkyně. Už od mala máme úžasný vztah, vždycky tu pro mě byl a já pro něj. Všechno jsme zažívaly společně a jsme jako jeden. Nevím co tu bez něj budu dělat, asi jsem se na něj moc upla, ale vím, že ho to taky bolí. Jsem si vědoma, že on má svůj vlastní život a já svůj, ale tak nějak jsem doufala, že tu budeme jeden pro druhého a třeba budou naše děti společně vyrůstat.
Nepotřebuji ho mít u sebe 24/7, ale prostě přes celou ČR, to nedám…nějaké rady, jak se „odpoutat“ a smířit se s tím? Už jsem o tom mluvila s mamkou, ale ona to prostě nepochopí..děkuju za odpovědi :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1950
11.4.21 16:38

Dokud jsi ještě v této fázi, vyhledej psychoterapeuta. Nenech to vygradovat. Něčím podobným jsem prošla, nejsem z toho úplně venku, ale je to o mnoho lepší. S tím rozdílem, že ten člověk už není mezi námi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
11.4.21 16:43

Neboj, já to mám podobně, s rozdílem, že ségra je o necelé dva roky mladší. Na druhý konec republiky jsme se stěhovaly spolu, taky si bez ní neumím představit život. Teď máme vedle sebe koupené pozemky a budeme stavět, právě aby naši kluci vyrůstali spolu.

Co tím chci říct, pokud máš pocit, že ti bez bráchy bude smutno, odstěhuj se taky :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22550
11.4.21 16:47

Měla jsem kolegyni - jeji exmanzel pochazel z dvojcat se sestrou. Rikala, ze v podstate cele manzelstvi s nima byla jeho sestra. Vikendy, dovolene, deti hlidala. Ani svuj osobni zivot, skrz upnuti na bratra a jeho rodinu, nemela. Kolegyne to nedala a na prahu dospelosti deti se rozvedla. Manzel se odstehoval - jak jinak - k sestre.

Myslim, ze bys zakladatelko mela zvazit i psychoterapii, neni to nic, za co by ses mela stydet…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
370
11.4.21 16:47

Zvladnes to. CR neni konec sveta. Svuj zivot muzete nadale sdilet. Volat si, vidat se pres videocall. Na rande s Tebou stejne nechodil, s Tebou a pritelem by nezil. Uvidis, ze se toho zase tak strasne moc nezmeni. Jen si nebudete povidat u stejneho stolu, ale u pc a klidne treba i u piva, kafe. Vubec to nechci zlehcovat, ale opravdu si myslim, ze to bude jine, ale stejne cenne, hezke, a jen vase. Bracha brachou zustane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
11.4.21 16:50

Hlavně mu nedělej zle. Manžel ma taky dvojče a to co vyváděla :roll:.

• Citovat
  • Nahlásit
942
11.4.21 16:57

CR neni tak obrovska a hlavne jsou telefony, facebooky, skypy (asi).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19821
11.4.21 17:00

Přes celou republiku není na druhou stranu světa. Není to nic strašného. Naše republika je malá.
Pokud to takhle špatně snášíš, tak si najdi psychologa. Dle mě je to až moc velká závislost na sourozenci. Vlastně na komkoliv

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
942
11.4.21 17:07

Pri stehovani segry jsem mela stejne pocity jako ty. A kdyz se odstehovala zjistila sem ze to neni zas tak strasne. Jsme spolu v kontaktu denně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15445
11.4.21 17:34
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám takový problém. Mám dvojče (bratra), je nám 22 let a on si našel přítelkyni. Já mám teda taky přítele, ale on se chce odstěhovat přes celou ČR, prý za rodiči své přítelkyně. Už od mala máme úžasný vztah, vždycky tu pro mě byl a já pro něj. Všechno jsme zažívaly společně a jsme jako jeden. Nevím co tu bez něj budu dělat, asi jsem se na něj moc upla, ale vím, že ho to taky bolí. Jsem si vědoma, že on má svůj vlastní život a já svůj, ale tak nějak jsem doufala, že tu budeme jeden pro druhého a třeba budou naše děti společně vyrůstat.
Nepotřebuji ho mít u sebe 24/7, ale prostě přes celou ČR, to nedám…nějaké rady, jak se „odpoutat“ a smířit se s tím? Už jsem o tom mluvila s mamkou, ale ona to prostě nepochopí..děkuju za odpovědi :hug:

V dnešní době to není žádná hrůza, i kdyby byl na druhém konci zeměkoule, tak můžete být v kontaktu. Chápu, že ti bude chybět ale jste oba dospělý a každý si žijete svůj život. Uvidíš, že si zvykneš, dej tomu čas :kytka:
Je teda ale zvláštní, že to nechápe mamka, jste dvojčata, celý život si rozumíte, tak je jasný že si budete chybět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alena1995
11.4.21 18:21

Ahoj, jsem také z dvojčat a mám bráchu, celý život spolu, od MŠ až po skončení SŠ, když si pak našel ženskou a odstěhovali se 150km, nesla jsem to špatně, brečela jsem, mrzelo mě to, ale byla jsem u nich často, a časem si to sedlo. To je prostě život, víš… Ty budeš mít jednou také svoji „rodinu“ a třeba se odstehuješ, ale věř, že sourozenecká láska je nadevše.

Radím ti navštěvovat bráchu jak to jen půjde, ale tak aby je to neobtěžovalo, ideálně pokud si sedíš z jeho partnerkou tak jak já se svojí švagrovou, je to ideální, já vlastně jela k nim, a byla celý den s ní a brácha pak večer přišel z práce a seděli jsme, popíjeli, kecali. A jak říkám, časem si vše sedlo.

• Citovat
  • Nahlásit
alena1995
11.4.21 18:21

A ne, myslím si, že ten kdo není s dvojčat to moc chápat nemůže.

• Citovat
  • Nahlásit
12.4.21 11:31
@alena1995 píše:
A ne, myslím si, že ten kdo není s dvojčat to moc chápat nemůže.

A na to by měla zakladatelka myslet. Předpokládám, že přítelkyně bratra z dvojičat není, takže jí i její závislost na bratrovi může slušně vadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
alena1995
12.4.21 12:02

@Věčně naštvaná Tak všeho S mírou, snad :)

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat