Nezvládnu už další rok bez dítěte

Anonymní
15.5.18 18:46

Nezvladnu uz dalsi rok bez ditete

S manzelem.jsem uz 8 let miminko jsme chteli oba prvni tri roky jsme to nechali nahode ze to prijde samo.po trech letech jsme zacali zkoumat kde je vlastne problem. Nasledovali vysetreni a nespocet zkoumani doktory nikdo ale na nic neprisel pry jsme oba zdravi takze jsme vyzkouseli iui celkem asi 11 x po te prislo ivf 3× a take nic po trech mesicich nezdarileho ivf se nedostavila ms ani me nenapadlo ze to muze byt tehotenstvi bezela jsme k dr ta vzala krev a doma tt krasne. jasne pozitivni oba sme plakali a obijmali se snad hodinu bylo to neskutecene rano volala dr ze krev je pozitivni a tak jsme cekali miminko! ten den volal manzeluv syn ze je jeho pritelkyne tehotna byli jsme uplne. nastejno :) za dalsi tyden prislo krvaceni a mimi odeslo samo bez problemu aspon ze tak tedy :( hroutila jsem se manzel snad dva dny nepromluvil :( :( za dalsi mesic jsme. otehotnila zase tt pozitivni a nez sem se z toho probrala opet potrat takle se to tahne uznas rok :(:(:( za ten rok se to stalo 8 krat neskutecna bolest holky placu uz jen kdyz jsem sama placu do polstare kazdou noc snad! a synovi od manzela se narodila holcicka :/ chovala jsem ji ihned po porodu a plakala jsem.cely tyden chovala.jsem jeji dite to me melo byt narozene tu samou dobu ale jeji bylo na. svete a to moje buh vi kde :( :( ted prislo obdobi kdy je jaro vsude maminky s kocarky a vsude tehotenska briska nemuzu se na to divat holky :( neda se to zvladat hlidam i malickou vnucku od manzela drzim ji v naruci koukam ji do oci a uvnitr mne to trha na kusy :( :( ja uz to nezvladam :( zkusila jsem vse konicky jina prace dokonce i napad s podnikanim ale nic me neodradi od myslenky ze zustanu sama veli zivot!!chci pochovat vlastni dceru ci syna chci jej ji slyset plakat chci citit pohyb pod srdcem :( :( zeny deti zabíjí hazi je do popelnic a nechteji je sou v detskych domovech a tyrane a ja co bych dala i modre z nebe vlastnimu diteti ho nemam :( :( mam strach a bolest uz nejde potlacit :( :( jsem zavistiva a sleduji na sobe ze jsem i negativni na vsechny tehotne mrzi mne.to ale nemuzu to ovlivnit :( :( je to hrozna bezmoc a bolest chci opustit i manzela kvuli tomu on nemuze mit deti kuli me :( :( moc by si pral miminko ale ja mu v tom prekazim k cemu jsem zena kdyz nemohu ani donosit vlastni dite :( :( :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19809
15.5.18 18:51

A nepřišli na to proč potrácíš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19454
15.5.18 18:52

Je smutné, čím si procházíš. O adopci jste nepřemýšleli? Radu nemám, nicméně pochopení ano, posílám sílu a :hug: A zkusila bych pátrat po příčinách potratů. Otěhotnět můžeš. Nejsi o nic mín žena, než ostatní.

Příspěvek upraven 15.05.18 v 18:53

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93342
15.5.18 18:53

Je mi to líto :hug: slovy ti nepomůžu, jen tě chápu :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16627
15.5.18 18:54

To je opravdu smůla. :? :? Jedna dokotroka říkala, že opakované potraty můžou být způsobené tím, že jsou v těle toxické a špatné látky. A to je potom ukládá do plodu, který potom vyloučí. Proto se třeba žádná měřitelná příčina nenajde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3500
15.5.18 18:54

O adopci jste uvažovali? Vím, ze by nebylo vlastní, ale když si ho vychovate od mála, určitě k němu lásku najdete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
15.5.18 18:55

Je mi to moc líto a chápu i tu závist to bodnutí u srdce při pohledu na těhotnou. Ovšem právě i tohle může přispívat k tomu, že se nedaří. Já by jsem se asi snažila uklidnit třeba i kineziologii. Mně pomohla kombinace Gynexu, cviků od Mojžíšové a rehabilitace na křivou pánev. Teda nebylo to hned, ale nakonec to dopadlo. Snad se podaří i Vám

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16627
15.5.18 18:58

@Lifka To taky může být příčina. Mně dělali mobilizaci kostrče a potom jsem Mojžíšovou cvičila taky. A ještě hromonální jóga.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.18 19:02

Meli jsme pred dvemi lety holcicku odnesli jsme si ji hned z porodnice na bredbezne opatreni meli jsme ji sest mesicua pak si pro ni matka prijela a odebrala nam ji :( zustala nam doma. prazdna postylka! manzel sve doslova vyhodil z okna tohle uz nechci nikdy zazit dalsi ctyri noci jsem se v noci budila a kontrolovala jsem postylku pokusila jsem se i o sebevrazdu manzel me vnoci resuscitoval nebyt jeho mela bych toto uz za sebou :( :( veskera vysetreni mamea dalsi uz ani neni :( :( nemame dalsi moznosti o adpoci jsme premysleli ale myslim ze na ni nedosahujeme po psychicke strance by mi asi dite nedali a nemame ani vlastni dum jsme v najmu :/ g

• Citovat
  • Nahlásit
5732
15.5.18 19:12

My máme dva kloučky v pěstounské péči. Nemám vlastní bio děti a necítím se okradená. Vše má duchovní příčinu, máme se možná něco naučit a já to beru tak, že jsme byli povolaní děti zachraňovat z nefunkčních rodin a dát jim svou lásku. A Pánu Bohu za ně děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19809
15.5.18 19:12
@Anonymní píše:
Meli jsme pred dvemi lety holcicku odnesli jsme si ji hned z porodnice na bredbezne opatreni meli jsme ji sest mesicua pak si pro ni matka prijela a odebrala nam ji :( zustala nam doma. prazdna postylka! manzel sve doslova vyhodil z okna tohle uz nechci nikdy zazit dalsi ctyri noci jsem se v noci budila a kontrolovala jsem postylku pokusila jsem se i o sebevrazdu manzel me vnoci resuscitoval nebyt jeho mela bych toto uz za sebou :( :( veskera vysetreni mamea dalsi uz ani neni :( :( nemame dalsi moznosti o adpoci jsme premysleli ale myslim ze na ni nedosahujeme po psychicke strance by mi asi dite nedali a nemame ani vlastni dum jsme v najmu :/ g

a co náhradní matku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
283
15.5.18 19:14

Moc mě to mrzí, já na miminko čekala tři roky, to, co prožívate, si vůbec nedokážu představit.
Nechcete zkusit jinou cestu, kraniosakrální terapii, regresi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
416
15.5.18 19:15

@P4ja ano o hormonální joze jsem před pěti lety nevěděla, ale věřím že pomoci může. Ono k otěhotněni vede někdy vice cest jen je najít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93342
15.5.18 19:19
@Enmamma píše:
My máme dva kloučky v pěstounské péči. Nemám vlastní bio děti a necítím se okradená. Vše má duchovní příčinu, máme se možná něco naučit a já to beru tak, že jsme byli povolaní děti zachraňovat z nefunkčních rodin a dát jim svou lásku. A Pánu Bohu za ně děkuji.

To je krásný :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8871
15.5.18 19:20

Byli jste jen v jednom centru?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...