Nic mu nevoní (ockovani, nechutenstvi)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
jezevinka
Kecalka 164 příspěvků 14.06.19 10:07
Nic mu nevoní (ockovani, nechutenstvi)

Dobrý den. Syn byl pred 14dny ockovan na MMR. Po necelem tydnu se objevily teploty, kasel. Ty trvaly zhruba tyden. Coz by uz bylo docela v pohode. Kasel pretrvava a zatim se mu v tech vedrech nespustila ryma. Ale ma k tomu nechutenstvi a hlavne mu vse smrdi. Chapu, ze cesnek v kuchyni a varene maso, ktere nema rad mu nevoni. Ale uz na vse co varim reaguje za posledni dny ze fuuuj, to smrdi. Nevim, jestli je to tim, ze je zahlenenej, nebo po tom ockovani, nebo to znaci nejakou nemoc. Radejc utika do druheho pokoje a zavre se tam. Spousti jidel neji, ma VD a Adhd atd. Ale pachy mu nikdy nevadily vylozene v kuchyni. Setkali jste se s tim nekdo nekdy?

Reakce:
jezevinka
Kecalka 164 příspěvků 14.06.19 10:08
@jezevinka píše:
Dobrý den. Syn byl pred 14dny ockovan na MMR. Po necelem tydnu se objevily teploty, kasel. Ty trvaly zhruba tyden. Coz by uz bylo docela v pohode. Kasel pretrvava a zatim se mu v tech vedrech nespustila ryma. Ale ma k tomu nechutenstvi a hlavne mu vse smrdi. Chapu, ze cesnek v kuchyni a varene maso, ktere nema rad mu nevoni. Ale uz na vse co varim reaguje za posledni dny ze fuuuj, to smrdi. Nevim, jestli je to tim, ze je zahlenenej, nebo po tom ockovani, nebo to znaci nejakou nemoc. Radejc utika do druheho pokoje a zavre se tam. Spousti jidel neji, ma VD a Adhd atd. Ale pachy mu nikdy nevadily vylozene v kuchyni. Setkali jste se s tim nekdo nekdy?Ma sest let.
Daisy86
Povídálka 46 příspěvků 14.06.19 11:08

A to má mít souvislost s očkováním?

Jančakecalka
Generální žvanilka 23524 příspěvků 14.06.19 11:16

@jezevinka Ani bych se tomu nedivila.
Očkování s naší holkou pěkně zacloumalo :pocitac:

warita
Extra třída :D 10860 příspěvků 14.06.19 11:17

Nevim, jak to je v 6 letech, ale s moji 2letou MMR neudelalo nic.

jezevinka
Kecalka 164 příspěvků 14.06.19 11:45

@Daisy86 no teploty a kasel jo, spis to, ze mu vse smrdi mi nejak nejde do hlavy. Tehotenstvi to nebude :lol:

Bídžej
Ukecaná baba ;) 1590 příspěvků 14.06.19 11:58

@jezevinka teploty a kašel budiž, ale to, že mu teď vše smrdí a nejede bude spíš těmi vedry, rozhodně ne očkováním :lol: můj prcek teď taky nad vším ohrnuje nos. A od sebe si pamatuji, že cca v 6 se mi dost změnily preference jídel - například jsem totálně nesnášela pach a chuť kuřecího. Chutě se prostě mění :nevim:

Daisy86
Povídálka 46 příspěvků 14.06.19 11:59

@jezevinka Právě, ty teploty bych pochopila, ale s těmi vůněmi bych souvislost osobně nehledala…

Andrea.Tom
Ukecaná baba ;) 1799 příspěvků 14.06.19 13:42

Nechutenství mají mé děti nyní taky, hlavně proto že je horko dusno.. Já taky nemám chuť k jídlu.. A to nikdo očkován nebyl.. přisuzovala bych to horku né očkování

Váš příspěvek
Reklama