Reklama

Nic necítím při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.07.18 23:18
Nic necítím při sexu

Ahoj,
Už jsem opravdu zoufalá. Před pár měsíci jsem začala mít problém, který mi připadal jako kvasinková infekce (bílý hrudkovitý výtok, otok, svědění, pálení). Nasadila jsem tedy Jenamazol, který nepomohl, takže následoval Gyno-Pevaryl (na tři dny). Pak jsem šla ke své gynekoložce, která se na mě jen tak koukla a prohodila, že si mám koupit Canesten (na zavádění na 6 dní + krém zvenku) a do zásoby troje balení boraxových globulí. V průběhu se příznaky nějak tak měnily, bolelo mě v podbřišku, občas ze mě jen tak,,vychrstla" čirá voda, apod… Po dobrání Canestenu mi stále nebylo úplně dobře a tak jsem šla za gynekoložkou, jestli to nemůže být něco jiného a co mám dělat dál. Jediné, čeho jsem se dočkala, bylo, že mi vzkázala po sestřičce, že mám brát boraxové globule a až pak se ozvat, že by mě ani nemělo cenu vyšetřovat. Tak jsem brala boraxové globule. Bylo mi líp, ale v podstatě jsem ani nemohla mít sex a měla jsem bolesti. Nakonec jsem jela na pohotovost, kde mi byl nasazen Ciplox na zánět močového měchýře (doktor od oka řekl, že je ta sliznice zduřelá a všechny příznaky sedí). Pak jsem skončila s podezřelým krvácením/men­struací i přes noc v nemocnici, protože jsem krvácela (z pochvy) jenom v momentě, kdy jsem šla na záchod a nebo zatlačila do břicha. Zjistlili mi poycystické vaječníky, ale jinak krev ok, stěry ok, vše normální a doporučili nasazení HA. Volala jsem následně svojí gynekoložce a přinesla jí propouštěcí zprávu. Ona mi tvrdila, že polycystický vaječníky u mě nevidí, takže jsem jí sháněla ještě fotky z ultrazvuku z nemocnice. A nakonec jsem se po telefonu doslechla, že to řešit nebude, protože tam na fotce vidí kousek zdravé tkáně. Moje trpělivost přetekla a jakákoliv důvěra v mojí gynekoložku šla do kopru, takže jsem se rozhodla přejít k jinému gynekologovi, bohužel termín byl až za dlouho. V moči mi zjistili e. coli (trpím na záněty a tentokrát jsem to nepoznala, prý slabý zánět), která byla rezistentní snad ke všemu (takže nezabral onen Ciplox), jen ne k Rapidnormu, který jsem teda najednou vypila a prý zabral (pediatra říkala, že moč vyšla naprosto v pořádku). Mezitím jsem asi 3× takhle prapodivně a nepravidělně krvácela. Ostatní problémy vymizely, jenom zůstala bolest v podbřišku a přibyla necitlivost při sexu. Prostě už mě styk nebolí, ale nic z toho nemám, vůbec nic. Ze dne na den jsem prostě přestala cokoliv cítit, přítel může dělat cokoliv a já z toho nic nemám, uvnitř jsem naprosto necitlivá, vím, že ve mě je, ale nemám z toho nic příjemného, nejsem ani trochu úplně,,mimo" slastí jako normálně a po chvíli to začne brnět a být mírně nepříjemné. A do toho jsem předevčírem dostala konečně normální menstruaci (teklo to ze mě i mimo chození na záchod), ale bolelo to už tak, že ani Algifen, který beru normálně, nepomohl, bolelo mě to i v zádech a vysvobodil mě až čípek proti bolesti na pohotovosti. Vůbec netuším, co by mi molo být… za dva dny mám sice konečně termín ke svému novému gynekologovi, ale už ani nedoufám, že by na cokoliv přišel,… :,(
Nesetkala se některá z vás s něčím podobným?

Reklama

Reakce:

Evulina
Neúnavná pisatelka 15051 příspěvků 15.07.18 23:44
@Anonymní píše:
Ahoj,
Už jsem opravdu zoufalá. Před pár měsíci jsem začala mít problém, který mi připadal jako kvasinková infekce (bílý hrudkovitý výtok, otok, svědění, pálení). Nasadila jsem tedy Jenamazol, který nepomohl, takže následoval Gyno-Pevaryl (na tři dny). Pak jsem šla ke své gynekoložce, která se na mě jen tak koukla a prohodila, že si mám koupit Canesten (na zavádění na 6 dní + krém zvenku) a do zásoby troje balení boraxových globulí. V průběhu se příznaky nějak tak měnily, bolelo mě v podbřišku, občas ze mě jen tak,,vychrstla" čirá voda, apod… Po dobrání Canestenu mi stále nebylo úplně dobře a tak jsem šla za gynekoložkou, jestli to nemůže být něco jiného a co mám dělat dál. Jediné, čeho jsem se dočkala, bylo, že mi vzkázala po sestřičce, že mám brát boraxové globule a až pak se ozvat, že by mě ani nemělo cenu vyšetřovat. Tak jsem brala boraxové globule. Bylo mi líp, ale v podstatě jsem ani nemohla mít sex a měla jsem bolesti. Nakonec jsem jela na pohotovost, kde mi byl nasazen Ciplox na zánět močového měchýře (doktor od oka řekl, že je ta sliznice zduřelá a všechny příznaky sedí). Pak jsem skončila s podezřelým krvácením/men­struací i přes noc v nemocnici, protože jsem krvácela (z pochvy) jenom v momentě, kdy jsem šla na záchod a nebo zatlačila do břicha. Zjistlili mi poycystické vaječníky, ale jinak krev ok, stěry ok, vše normální a doporučili nasazení HA. Volala jsem následně svojí gynekoložce a přinesla jí propouštěcí zprávu. Ona mi tvrdila, že polycystický vaječníky u mě nevidí, takže jsem jí sháněla ještě fotky z ultrazvuku z nemocnice. A nakonec jsem se po telefonu doslechla, že to řešit nebude, protože tam na fotce vidí kousek zdravé tkáně. Moje trpělivost přetekla a jakákoliv důvěra v mojí gynekoložku šla do kopru, takže jsem se rozhodla přejít k jinému gynekologovi, bohužel termín byl až za dlouho. V moči mi zjistili e. coli (trpím na záněty a tentokrát jsem to nepoznala, prý slabý zánět), která byla rezistentní snad ke všemu (takže nezabral onen Ciplox), jen ne k Rapidnormu, který jsem teda najednou vypila a prý zabral (pediatra říkala, že moč vyšla naprosto v pořádku). Mezitím jsem asi 3× takhle prapodivně a nepravidělně krvácela. Ostatní problémy vymizely, jenom zůstala bolest v podbřišku a přibyla necitlivost při sexu. Prostě už mě styk nebolí, ale nic z toho nemám, vůbec nic. Ze dne na den jsem prostě přestala cokoliv cítit, přítel může dělat cokoliv a já z toho nic nemám, uvnitř jsem naprosto necitlivá, vím, že ve mě je, ale nemám z toho nic příjemného, nejsem ani trochu úplně,,mimo" slastí jako normálně a po chvíli to začne brnět a být mírně nepříjemné. A do toho jsem předevčírem dostala konečně normální menstruaci (teklo to ze mě i mimo chození na záchod), ale bolelo to už tak, že ani Algifen, který beru normálně, nepomohl, bolelo mě to i v zádech a vysvobodil mě až čípek proti bolesti na pohotovosti. Vůbec netuším, co by mi molo být… za dva dny mám sice konečně termín ke svému novému gynekologovi, ale už ani nedoufám, že by na cokoliv přišel,… :,(
Nesetkala se některá z vás s něčím podobným?

Zkusila bych přírodní kůru od Hadka, kombinovanou s Feminellou vagi C z lékárny. Mě to moc pomohlo od vleklých problémů s výtoky a mykózou, ač mi stěry pak už mykózu nezjistily, já prostě věděla, že ji mám, ten diskomfort, občas děsný svědění i trocha bělavého gelového výtoku, suchost..nebo to nebyla mykóza, ale něco jinýho, nicméně rozhodně jsem se „tam dole“ necítila zdravě.
Od Hadka - olejíček Candiol (brát vnitřně, pokud jsou kvasinky v pochvě, bývají většinou i ve střevech a někdy i jinde v těle, dávkování najdeš na stránkách Hadka přímo u olejíku), olejíček Candisan a krém Femishea - zamíchat do Femishey pár kapek Candisanu (tak 10), dát do mrazáku a každý večer uloupnout kousek jako čípek a zavést, namazat pak dalším kouskem i zvnějšku.
A ráno zavést tabletu Feminelly vagi C.
Toto dělat 14 dní, ale možno i déle.
Poté udržovat zdravé poševní prostředí tak 1-2× týdně Feminellou a občas možno i přidat Hadka, třeba jednou týdně..jako prevenci.

Janli
Kelišová 5387 příspěvků 9 inzerátů 15.07.18 23:47

Po všech těch léčbách máš zničenou sliznici v pochvě a potřebuje čas na obnovu. Pak se ti vrátí i citlivost. Až budeš mít výsledky od nového lékaře a budeš vědět, že jsi OK, dělej si sedací koupele z kontryhele a řepíku, mám odzkoušeno. Zatím používej kapsle Gynokaps, jsou na obnovu poševní mikroflory. Neboj, časem se to srovná…

sediza
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 16.07.18 06:12

Nechala bych si udelat stěry na vše. Klasicky MO v pochvě, chlamydie, ureoplasma, mycoplasma atd. A to vč. odběrů krve. Nasadila bych si Flor femina od Dr. MAX. Jsou to probiotika, která potřebujete nejen po ATB. Věřím, ze pomůžou k obnově sliznice a tím návratu citlivosti.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 15:22

@Janli Díky za uklidnění, to je pravda, že tam můžu bejt „unavená" tou léčbou a těmi problémy… já už jsem docela v rozpoložení, kdy už jsem úplně vyděšená, že už to takhle bude napořád. :oops: Nicméně probiotika beru každý den pravidelně 1-2 tobolky (nějaké kvalitní od Swiss na zapíjení vždycky po jídle)… Tak nevím, jestli bych to měla používat oboje a nebo přejít jenom na ty zaváděcí… jestli je v tom teda takový rozdíl, jakým způsobem se ta probiotika berou…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 15:24

@sediza Probiotika právě beru permanentně, ale „jen" ty „polykací" tobolky… Před nějakým čase mi bylo řečeno, že to by mělo stačit a lokální probiotika netřeba, tak nevím… :think: 8o

Janli
Kelišová 5387 příspěvků 9 inzerátů 16.07.18 15:28

Polykací probiotika ti mikroflóru nezachrání. Tam je potřeba i zavádět.

sediza
Ukecaná baba ;) 1476 příspěvků 16.07.18 15:32
@Anonymní píše:
@sediza Probiotika právě beru permanentně, ale „jen" ty „polykací" tobolky… Před nějakým čase mi bylo řečeno, že to by mělo stačit a lokální probiotika netřeba, tak nevím… :think: 8o

To je hloupost. Kdo to říkal?

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.18 19:38

@sediza Jedna doktorka na pohotovosti a lékárnice… prý když beru probiotika normálně jako zapíjecí tobolky, tak to stačí, že i tak to působí obecně v celym těle např. proti těm kvasinkám… :nevim: 8o

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama