Reklama

Ničím boty, protože hodně chodím. Doporučíte kvalitní značku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 02.05.18 22:32
Nicim boty, hodne chodim. Doporucite znacku kvalitnich?

Mam kecky z deichmanna, koupila jsem je nepouzite na vinted.cz. Chodim v nich dva tydny a uz se v ohybu boty odlepuje obvodová guma a na jedne bote praskla. Tak jsem ochodila Steelky asi za pul roku, ze z podrazky uz lezou hlavy sroubu :mrgreen:. Nemam metrak, nachodim denne po venku tak 5 km a boty asi potrebuju betonovy nebo uz nevim, co nosit. Nevite nekdo o znacce bot, ktere neco vydrzi? Nosim vysoky snerovaci, plateny kecky taky. Jo a ehm cena, nejak rozumne. Dekuju za tipy.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

reny14
Ukecaná baba ;) 2387 příspěvků 02.05.18 22:43

Tak v deichmanu asi moc kvalitní boty nebudou. kecky když takhle dost chodíš taky vhodné nebudou.co takhle adidasky, teď mají slevy? Mají i za 770-, např. Já mám třebas i kecky z Decathlonu, něco okolo 500,– a jsou moc pohodlné.

marka123
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 02.05.18 22:44

Boty z deichmanu mi nevydrzi nikdy ani jednu sezonu, vetsinou je v pohode reklamace, ale kvalita fakt nic moc, zkuste anglicky direct sport, neni vsude, nebo eshop, maji hodne bot jako converse, ale svoji znacku dunlop a ty vydrzi podstatne vic a jsou za polovicni ceny i mensi. Ke steelkam, vyrabeji je v polsku, moje prvni steelky vydrzely hodne, kazde dalsi uz mene mene, do znacky steel uz bych fakt nesla, takze mam KM, nesrovnatelna kvalita, je fakt, ze co jsem na materske/tehotna, nemam cas snerovat, ale se steelkama stacilo parkrat vyrazit a pulka sroubu pryc, byly strasne tvrde a jedny jsem ani nerozchodila a prodala dal(uz se zlomenou prezkou a rozjetym zipem) a to byly parkrat na nohach. Pritel si v londyne koupil znacku grinders, taky super, boty uz ma 5 let a jsou jen okopane, navic byly matne a uplne z mekke kuze, takze jak papuce.

marka123
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 02.05.18 22:47

Pripadne jeste kecky ze sportissima, maji tam celkem vyber i ne uplne sportovnich bot a mivaji dobre ceny

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 02.05.18 22:47

@reny14 kdyz ja sportovní modu nenosim, jsem neco mezi pankacem a vílou, dle nalady :D kecky jsem myslela platenky, ted tyhle mam cerny cely…

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 02.05.18 22:48

@marka123 a ty Kaemka maj velikosti jako Steelky, ze to odpovídá?

entropy
Závislačka 2668 příspěvků 02.05.18 22:49

Deichamann opravdu nevydrží nic, to není tím, že bys hodně chodila :-D
Ale co se týče osvědčené značky kecek, tak to neporadím.

Tejule
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 02.05.18 22:49

Salomon, vydrží, jsou pohodlné a noha netrpí.

Janli
Kelišová 5393 příspěvků 9 inzerátů 02.05.18 22:50

Já teda nedám na deichman dopustit, boty mi vydrží i pět let. Nekupuju ovšem ty levný ;). Zkus značku ecco, jsou pohodlný a kvalitní, nebo tamaris, kožený boty za dobrou cenu a jako papučky.

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 02.05.18 22:54

No a ještě mam pricne plochy nohy a nesnesu podpatek vyssi nez 5 cm a uzky boty.

Uživatel je onlinemroe
Extra třída :D 14233 příspěvků 02.05.18 22:59

Boty v Deichmannu jsem si jeste nekoupila. A asi uz ani nekoupim, objevila jsem Ecco, nedam na ne dopustit. Nejpohodlnejsi boty, vcetne lodicek a ani po letech nevypadaji, ze by me chtely opustit… jen to neni levna zalezitost a neni to salek pro kazdeho… ale zrovna tenisky tam maji pekny a ve slevach ta cena ujde.

marka123
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 02.05.18 22:59

@Tarjei myslim ze jo, mam stejnou velikost co jsem mela steelky, steelky jsou teda krapet hezci, takove vic zenske, maji kulatejsi a zvednutejsi spicku, avsak jinak jsou na h.vno:D
Pokud jste na tom dobre s financema, tak bych sla i do martensek, bohuzel u nas tech ksmennych obchodu, kde by byl nejaky kvalitni vyber moc neni, takze pokud se vam nechce vyrazit nekde za hranice, tak vsechno pres e shop:/ jinak jeste „sketchers“ tenisky jsou kvalitni, jsou to uz vic tenisky nez kecky, ale jsou ultra pohodlne a videla jsem pekne cele cerne, s hezkym snerovanim nebo kytickovane, jedny jsem mela kdysi z hervis sportu a nosila jsem i k sukni, tez uz jsou ale drazsi

Tarjei
Závislačka 3786 příspěvků 02.05.18 23:01

@marka123 prachy jako spis nic nez moc, no :D ja zas nemam problem na tom vintedu lovit..

marka123
Zasloužilá kecalka 515 příspěvků 02.05.18 23:03

@Tarjei jj vinted je vdecny:D tak lovu zdar :mrgreen:

Mariehanna
Stálice 53 příspěvků 02.05.18 23:05

Já určitě mohu doporučit značku Ecco. Sandálky, s kterými jsem byla každý rok 2× u moře (tzn, písek, sůl, voda) mi vydržely 5 let, navíc byli neskutečně pohodlné. Tenhle rok už si koupím nové, opět se chystám do Ecca, už se moc těším. Myslím, že porovnání cena/kvalita je super. :potlesk:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Eva Decastelo: Komentují moje tlusté ruce? Musí mít chudý vlastní život!

Patří mezi nejkrásnější české moderátorky. I když před několika dny oslavila... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama