Nidace 3-4 dpo? Těhotenské příznaky po týdnu?

7
18.4.20 15:59

Nidace 3-4dpo? těhotenské příznaky po týdnu?

Hledala jsem všude možně po internetu, ale našla jsem různé názory - abych to shrnula, minulou sobotu jsem měla nechráněný sex s manželem, potom jsem začala ve středu malinko špinit, jen večer po utření trošku krve na toaleťáku, to samé ve čtvrtek a včera, dneska už nic.. Ovulace vůbec nevím, zda byla a kdy byla, nesleduji to nějak, poslední MS byla v únoru, už mám skoro dva-tři týdny zpoždění, ale dva těhotenské testy z minulého týdne jasně negativní. Říkám si, zda to nebylo implantační krvácení, ale zase 3-4dpo se mi zdá trochu brzy - kamarádka, co dělá na gynekologii, se mi taky vysmála, že je to příliš brzy, že když už, tak je to v rozmezí 5-14dpo, nejčastěji kolem 6-9dpo, takže u mě to prý nemůže být ono a zřejmě to bude nějaká cysta, hormonální nerovnováha, anovulační cyklus nebo prostě cokoliv jiného. Ale stejně jsem nervózní, miminko bychom chtěli. Z příznaků mám bolest zad, pobolívaní v podbřišku a jinak nic ostatního - mohla bych být v tom nebo je to krvácení způsobeno něčím jiným?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
623
18.4.20 16:09

Zajdi na gyndu, tam ti reknou vic :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
18.4.20 16:15

Nevím, zdá se mi, že 3-4dpo je brzy, týden po styku se mi taky zdá brzy na příznaky, ale samozřejmě, že jsem četla příběhy, kdy to tak bylo…asi bych počkala a udělala si za týden test a uvidíš, na čem budeš :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
18.4.20 16:17
@Helca92 píše:
Hledala jsem všude možně po internetu, ale našla jsem různé názory - abych to shrnula, minulou sobotu jsem měla nechráněný sex s manželem, potom jsem začala ve středu malinko špinit, jen večer po utření trošku krve na toaleťáku, to samé ve čtvrtek a včera, dneska už nic.. Ovulace vůbec nevím, zda byla a kdy byla, nesleduji to nějak, poslední MS byla v únoru, už mám skoro dva-tři týdny zpoždění, ale dva těhotenské testy z minulého týdne jasně negativní. Říkám si, zda to nebylo implantační krvácení, ale zase 3-4dpo se mi zdá trochu brzy - kamarádka, co dělá na gynekologii, se mi taky vysmála, že je to příliš brzy, že když už, tak je to v rozmezí 5-14dpo, nejčastěji kolem 6-9dpo, takže u mě to prý nemůže být ono a zřejmě to bude nějaká cysta, hormonální nerovnováha, anovulační cyklus nebo prostě cokoliv jiného. Ale stejně jsem nervózní, miminko bychom chtěli. Z příznaků mám bolest zad, pobolívaní v podbřišku a jinak nic ostatního - mohla bych být v tom nebo je to krvácení způsobeno něčím jiným?

Jo, gynda to jistí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.4.20 16:19

@Mikea šla bych, ale jsem bohužel v karanténě, u nás v práci jsme měli jednoho nakaženého, tak jsme teď všichni na 14 dnů v karanténě, takže do příští neděle jsem v karanténě, ale pak bych kdyžtak zašla, kdyby něco

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.4.20 16:19

@Malaika1234 jo, test udělám, ale vrtá mi to hlavou, zda by to bylo možné

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.4.20 16:21

@Russet zajdu, až mi skončí karanténa, šla bych hned, kdybych mohla, ale proto se ptám i radši tady, i když kámoška z gyndy, ke které chodím, tak mi řekla, že je to podle ní blbost to mí hned takto brzy… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
422
18.4.20 16:51

@Helca92 tak možné je snad všechno, ale podle mě je to brzy, i když to ti asi nikdo přesně neřekne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34458
18.4.20 17:31
@Helca92 píše:
@Russet zajdu, až mi skončí karanténa, šla bych hned, kdybych mohla, ale proto se ptám i radši tady, i když kámoška z gyndy, ke které chodím, tak mi řekla, že je to podle ní blbost to mí hned takto brzy… :nevim:

Brzo je. Ale aspoň by tě prohlédli, jestli je příčina v něčem jiném.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
18.4.20 20:29

3-4 dpo jeste ani nemas embryo v delozni sliznici. Nemuzes byt tak brzo tehotna, nebo to tusit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.4.20 20:39

@Russet já vím, podle mě to bude asi nějaká cysta nebo hormonální výkyv, to je u mě docela normální, jen jsem u toho nikdy nekrvácela nebo nešpinila, takže proto mě to trochu překvapilo…ale uvidím, dojdu si tam ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.4.20 20:43

@Safrik právě si říkám, že je to hodně brzy, těch 3-4dpo, ale četla jsem tady, že to některé holky měly třeba 4dpo, takže to mě zmátlo, ale asi to tedy nebude ono :? děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3096
18.4.20 21:03

@Helca92 Embryo se zahnizduje tak 5-6 den po ovulaci, takze az po 6 dnech je mozne zachytit hcg v tele v malem mnozstvi.. Tehu priznaky jsem mela az tak tyden po opozdene ms. Drzim palce at je to jak si prejes. :andel:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7
18.4.20 21:17

@Safrik děkuji! právě já to špinění měla jakože 3-4dpo, pak se ještě náznak špinění objevil tedy těch 5dpo, ale stejně, pokud jsem tedy ovulaci fakt měla, pokud jsem ji měla o den dříve, tak by to bylo tedy těch 3-5dpo (maximálně tedy 4-6dpo, kdyby ovulace byla o den dříve, přesně v den sexu, ale nevím nevím), ale i tak - já právě mám snad těhotenské příznaky od včerejška (takže asi těch 5-6dpo) - pobolívání podbřišku, bolest kyčlí, takové nechutenství atd, ale právě testy zatím nebudu dělat, to by bylo asi ještě moc brzy - každopádně děkuji, uvidíme za pár dnů, jak to dopadne :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
156
3.10.20 21:50

@Helca92 tak jak jsi dopadla? Vyšlo to nebo se jel další pokus?
Já jen ze teď momentálně řeším to same a jsem z toho lehce na prášky 🤦‍♀️ 😀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat