Nidace den po menstruaci

8
6.5.20 22:16

Nidace den po menstruaci

Ahojky mám dotaz.. Měly jste někdo nidaci koncem menstruace? V úterý 5.5.(včera) mi skončila menstruace a dnes kolem oběda jsem měla růžový výtok..ne špíněni… Než jsem měla menstruaci jsem měla příznaky, prsa bolavá, ale testy negativní.. Ovulaci jsem měla 16.4.a poboliva mě i v podbřišku a zada v krizi..prsa teď neboli.. Bylo by možné být těhotná??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1919
6.5.20 22:22

Ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2085
6.5.20 22:23

Ne nejsi těhotná :-).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18512
6.5.20 22:28

Ne a doufám že to nemyslíš vážně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2085
6.5.20 22:30
@lachtanice86 píše:
Ne a doufám že to nemyslíš vážně

Určitě myslí ;D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10419
7.5.20 07:02

Není to možné, to ti je doufám jasné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6664
7.5.20 08:53
@Janík777 píše:
Ahojky mám dotaz.. Měly jste někdo nidaci koncem menstruace? V úterý 5.5.(včera) mi skončila menstruace a dnes kolem oběda jsem měla růžový výtok..ne špíněni… Než jsem měla menstruaci jsem měla příznaky, prsa bolavá, ale testy negativní.. Ovulaci jsem měla 16.4.a poboliva mě i v podbřišku a zada v krizi..prsa teď neboli.. Bylo by možné být těhotná??

To myslíš vážně? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 12:11

Ahoj. holky, prijde vam ze to. sílí, ze se blizi ovu?

• Citovat
  • Nahlásit
2085
7.5.20 12:15
@Anonymní píše:
Ahoj. holky, prijde vam ze to. sílí, ze se blizi ovu?

Jo sílí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 12:26

@EvieK děkuji ale ještě neni tak silna jako druha kolik dni tak myslíte aby byla stejně silná :)

• Citovat
  • Nahlásit
6664
7.5.20 12:50
@Anonymní píše:
@EvieK děkuji ale ještě neni tak silna jako druha kolik dni tak myslíte aby byla stejně silná :)
Že se blíží ovulace poznáš, až bude testovací čárka stejně silná (nebo silnější) jako ta kontrolní. Sílit ti postupně k ovulaci nemusí. To není těhotenský test.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 13:03

@bartsch Děkuji..:) Je mi divný, ze neproběhla ještě. jsem 16den od prvniho dne ms. Ovulacni testy si dělám poprvé..protoze nevim kdy ovulace u me probíhá.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 13:18
@Anonymní píše:
@bartsch Děkuji..:) Je mi divný, ze neproběhla ještě. jsem 16den od prvniho dne ms. Ovulacni testy si dělám poprvé..protoze nevim kdy ovulace u me probíhá.

Co čípek, otevírá se? Mně chodí ovulace až tak 18-20. den cyklu (a MS tak 5, 6 dní po ovulaci, ale to je zase jiná písnička :( ).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
7.5.20 13:58

To nepoznam jestli se otevira :( ja s timhle vazne nemam zkusenosti jak se to pozná. Ja asi ovulaci mam taky díl. :?

• Citovat
  • Nahlásit
6664
7.5.20 17:04
@Anonymní píše:

Můžeš mít ovulaci později, než si myslíš. Ovulace je 12 - 16 dnů před koncem cyklu, hraničních je těch 10 dnů. Cyklus se ti může prodloužit nebo zkrátit. Také můžeš mít anovulační cyklus. Není špatné měřit bazální teplotu, z ní je pak lépe vidět, jak se cyklus chová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat