Nidace, menstruace, furt dokola

131
18.5.16 18:34

Nidace, menstruace, furt dokola

Ahoj holky,
Pisu uz ze zoufalosti. Je mi 21 let a rikala jsem si, jak otehotnim hned. HA jsem vysadila v lednu a cyklus mam nepravidelny (+- o 2dny), mame kveten a stale se nedari. Pritel ma zitra tricatniny a ja myslela ze uz pro nej budu mit „darecek“, moc bychom si to oba prali..
Zkousela jsem ovu testy ale nikdy jsem se netrefila, tehotenskych testu jsem taky vypotrebovala mraky, protoze jsem zvedava jako kazda. Jednou se objevila celkem silna druha carka ale postupem dni mizela a odesla s ms.
Dneska jsem zacala spinit a za dva dny bych mela mit ms, takze asi opet prisla drive.
Jak si mam pocitat cyklus kdyz nevim jak dlouhy ho za mesic zase budu mit? Rikali jsme si s pritelem, jak to obden bude stacit a urcite se trefime ale nejak se nam uz od ledna nedari. :zed:
Doporucujete nejake caje nebo leky nebo neco co by mi pomohlo? Dekuju vam moc. A omlouvam se za zpoved ale muj pritel toho ma sam dost :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

188
18.5.16 18:38

Tak jestli se snažíte teprve od ledna tak to je ještě v pohodě. My se s přítelem snažíme od ledna 2015 :( letos jsem už řekla dost a začala to řešit. Zjistili mi špatnou funkci štítné žlázy, kvůli tomu nemůžu otěhotnět :( nasadila mi prášky, už je to druhý měsíc a stále nic. Dneska jsem si koupila Sunar gravimilk, tak uvidíme :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
18.5.16 18:41

Pokud dobře počítám, od ledna to není ani půl roku. Nech tomu volný průběh, až si srovnáš myšlenky, pak to třeba půjde.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
18.5.16 18:45

@H8N2O4S normalne to trva rok. Vazne se na to snazim nemyslet ale rikejte to nekomu z emimina :oops: :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
18.5.16 18:46

@LucieM34 to si mysleli o me take, ze mam stitnou zlazu protoze jsem dle tabulek mela byt vyssi (v puberte).. Nastesti jsem v poradku. Ja doufam ze se Vam brzy zadari, preji hodne stesticka :srdce: :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3031
18.5.16 19:15

Ha jsi vysadila v lednu, dnes je květen, to znamená, že se asi 4× nezdařilo. No zoufala je možná ještě silné slovo. 2dny plus, mínus bych řekla, že je to celkem OK, neříkala bych nepravidelná. Radila bych jedno, neupínej se tak na to jedno. Nech tomu volnější přístup. Ona pak i psychika dělá svoje. Možná je už pozdě toto radit, když už zoufalá jsi. Každý Dr. ti řekne že otěhotnět do roka je normální čas. Jseš dost mladá, ono v životě vždy nevychází vše, jak si naplánujeme, ale rozhodně máš dost času všechno řešit. Takže nechat tomu ten rok, a pak zjišťovat proč to nejde a hlavně se zabývej něčím jiným, cestujte, sportujte, bavte se, pak to nějaký čas třeba nepůjde až příjde miminko a ono příjde, jen se dát do pohody.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1017
18.5.16 19:37
@HejTereza píše:
@H8N2O4S normalne to trva rok. Vazne se na to snazim nemyslet ale rikejte to nekomu z emimina :oops: :mrgreen:

Já to neřešila nikdy, nikdy jsem neřešila nejakou ovulaci a nevím co dál a mám 3 děti a termín porodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama