Nidace? Menstruace? Jsem z toho jelen.

9
4.5.21 15:14

Nidace? Menstruace? Jsem z toho jelen.

Ahojte holky nikdy mě nenapadlo že já sem někdy neco napíšu, ale jsem tu :D
Prosím vás nemám moc známých s kým bych o tomhle mohla mluvit ale tento měsíc je zvláštní tak bych se chtěla poradit s vama.
Snažíme se o miminko zatím krátce.
Vysadila jsem všechny leky abych byla,, čistá,, koupila si femibion abych měla dostatek vitamínů.
Naše snažení minulý měsíc začalo 16.dubna každý druhý den až do 24. dubna upozorňuji že nevím kdy mám ovulaci, chci mít čistou hlavu a nehlidat se tolik (zatím). 25.dubna mě začalo bolet v podbřišku. 27.dubna jsem šla na gynekologii vše v pořádku ale prý spinim, že to muze být nidacni krvácení že se asi zadarilo. Druhy den jsem začala slabé krvácet bez kusů sliznice jen takové malinkate, zrníčka,, nikdy dřív jsem tohle neměla, trvalo to ještě třetí den také slabé krvácení jasně červené barvy a 4. den jen spineni, všechny dny mě bolel podbřišek většinou mě bolí max dva dny. Mestruace mi měla začít až 7. Května. Prosím vás taky se některé stalo že měla tak divný měsíc? Hormonální profil měsíc zpět jsem měla úplně v pořádku.
Moc děkuju za odpověď :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
317
4.5.21 15:19

A zkusila jste těhotenský test?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10810
4.5.21 15:20

Počkej do toho 7 a pak si kdyžtak udělej test. Nic lepšího asi nevymyslis.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9
4.5.21 15:24

Nezkusila protože se bojím.
Ve mě se to hrozně bije, strašně chci mít miminko. Je mi 29 let, s přítelem jsme spolu 12 let. Ale v dětství jsem měla leukemii, teď v dospělosti mám taky zdravotní problémy tak se spíš bojím že je semnou zase něco špatně proto to krvácení, ale to by mi doktorka asi řekla kdyby tak viděla něco špatného. Mám už od dětství smůlu v životě tak vždy myslím jen na to nejhorší. :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
269
4.5.21 16:47

Myslím, že se hlidas a pozorujes až moc :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18483
4.5.21 16:51

@H.S 29 si pobavila s tim, že to nechceš hlídat a mit čistou hlavu :mrgreen: to takhle nevypadá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
153
4.5.21 19:01
@lachtanice86 píše:
@H.S 29 si pobavila s tim, že to nechceš hlídat a mit čistou hlavu :mrgreen: to takhle nevypadá.

Neasi, mě teda fakt zajima, která doktorka tu podle zašpinění řekne, že jde asi o nidaci a že se asi zadařilo :zed: :zed: :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat