Nidace nebo jsem už blázen?

• Fotoalbum (1)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
5.1.22 14:37

Nidace nebo jsem už blázen?

Ahoj holky,
vím že tohle téma se tu denně omílá asi milionkrát a věřte mi, já už přečetla internet i vzhůru nohama :D Každopádně si o tom asi potřebuju s někým pokecat, takže budu ráda když se tu najde někdo, kdo třeba prožíval to samé co já :)

Cyklus mám pravidelný, většinou 30 dní. OV byla 28.12. a počas všech plodných dnů jsme s přítelem měli sex. Nejsme vyloženě snažílkové že bych si měřila teplotu a podobně, spíš to necháváme osudu a užíváme si, dokud se na nás neusměje štěstí :D Dnes mám 23 den cyklu, MS má přijít za 8 dní. Předevčírem jsem měla takový hustší bílý výtok, včera a dnes ho vystřídalo jemné růžové špinění.

Od té doby co jsme si řekli že bychom chtěli miminko se i přes moje „pohodový nastavení v hlavě“ trošku víc pozoruju, i když samozřejmě dělám že ne :D Takže buď to tak je, nebo mám jen pocit, ale začala mě bolet prsa (ale jen ze stran a víceméně jen při doteku). Taky mám možná trošku větší chutě, ale máme se dobře a jsem spokojená, takže to přisuzuju spíš tomu, že žeru z radosti :D Na žádné jiné příznaky jsem zatím nenarazila. Na test je brzy, počkám až jestli mi bude meškat MS, každopádně jsem si říkala že se tu můžu poptat, jestli u některé z vás probíhaly začátky těhotenství podobně. :)

Děkuji všem za příspěvky do diskuze. Nemám si o tom s kým pokecat tak alespoň takhle. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4761
5.1.22 14:59

Ano, moc se pozoruješ. Pokud jsi týden po ovulaci, nic z toho, co na sobě pozoruješ k těhotenství nepatří. Čímž neříkám, že se nezadařilo. Klidně mohlo, ale i krevní test by v tuto chvíli byl ještě negativní, natož nějaké těhotenské příznaky…
Takže méně pozorování a více trpělivosti ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1698
5.1.22 15:03

Ano, u me to bylo podobne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
5.1.22 15:03

Stejně jako je brzo na test je brzo i na příznaky…bolest prsou a chutě se mohou vázat jak k ovulaci tak k blížící že menstruaci…kdy pred ovulaci se do těla hormony vyplavují a pak zase klesají…některé ženy jsou na to citlivější a dost často ženy které si přejí otěhotnět si priznaky samy v hlavě vyvolají.. ( v podstatě něco jako falešná březost) případně příznaky PMS považuji za příznaky těhotenství… takže to chce klid…
Nicméně přeji aby to klaplo a brzy jsi měla na testu dvě čárky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11002
5.1.22 15:13

Může to být těhotenství.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
5.1.22 15:30

@karkarka to samozřejmě může no je asi tak 25% šance ale na příznaky je opravdu brzo brzičko…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1698
5.1.22 15:34

Ja jsem taky vzdycky mela priznaky “davno” pred vynechanim MS. A taky to tehotenstvi vzdycky bylo starsi nez dle PM. Navic zakladatelka pise, ze si teplotu nemeri, takze ovulace mohla byt i driv nez toho 28. 12.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.22 15:34

Takže mi hrabe, nevadí :potlesk: :D I tak děkuju, budu doufat :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21
5.1.22 15:54

Ahoj, vím jak se cítíš :) jsem na tom obdobně jako ty. Od léta neberu antikoncepci a s manželem se cíleně nesnažíme, respektive snažíme si dávat pozor, plánujeme se snažit až od léta. Ale 1.1 jsem měli nechráněný sex a až poté jsem zjistila, že jsem měla plodné dny - pouze podle pocitu. neměřím ani netestuji ovulaci. Takže čekám, zda z toho něco bude nebo ne :) Je sice velmi malá šance, že se zrovna zadařilo, ale hlodá to ve mě, tak si tady zkrátím čas čekání na MS :) kdybych chtěla, tak si příznaků najdu milion, člověk se najednou začne více pozorovat :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
5.1.22 16:03

Děvčata já sem měla ovulaci nejspíš 23. Sex byl před v ten den i po…ne cíleně..prostě jen tak…máme doma 5 měsíční mimco..takže to nehrotime, spíš to neřešila s tím že co přijde to prijde ;) na silvestra mě pak pobolivalo břicho…točila se mi hlava..říkala sem si co to sakra je… :nevim: no a byla to střevní chřipka :lol: nicméně taky vlastně čekám…zatím sem jen 2 dny spinila právě na toho silvestra :mrgreen: ale nepozoruju se..ani nic…jak říkám mam doma pětiměsíční takže se mám čím rozptýlit ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10.1.22 16:19

Tak mi to nedalo holky a udelala jsem test 3 dny pred MS. Myslim, ze tam je hezkej duch. Tak drzte palce, at je vsechno v poradku :hug: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1698
10.1.22 17:14
@trochutohostesti píše:
Tak mi to nedalo holky a udelala jsem test 3 dny pred MS. Myslim, ze tam je hezkej duch. Tak drzte palce, at je vsechno v poradku :hug: :srdce:

To vypada nadejne. Drzim palce :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1077
10.1.22 20:17

@trochutohostesti super držím pěsti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...