Nidace nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Janičcka92
Kecalka 460 příspěvků 31.08.18 07:37
nidace nebo ne?

Ahojte, mám dotaz jestli se s tím některá z Vás nesetkala. Beru clostik druhý cyklus a chodím na vyvolávačky protože mám dlouhé cykly. Minulý týden po ovulaci jsem byla rovnou na dvou injekcích prý ať mám vysokou sliznici, vždycky do 4 dnů po agolutinu to dostanu, teď nic. Ale v pondělí a úterý lehce růžově špinění večer a včera po sexu taky, tak jsem myslela, že se to dnes rozjede a zase nic :nevim: měla jste to tak některá a byla jste přes to těhotná? já už jsem z toho zoufalá :( 10dpo byl test negativní, dnes jsem 12 dpo myslíte že už by něco test mohl ukázat? děkuji za reakce

Reakce:
Adulka24
Kelišová 5298 příspěvků 31.08.18 07:47

@Janičcka92 Určitě udělej test. Mohlo by to být nadějné :) .

Janičcka92
Kecalka 460 příspěvků 31.08.18 07:51

@Adulka24 a mám počkat asi až na zítra na ráno že? :oops:

Adulka24
Kelišová 5298 příspěvků 31.08.18 08:02

@Janičcka92 když to vydržíš ;) každopádně hodně štěstí

Janičcka92
Kecalka 460 příspěvků 31.08.18 08:11

@Adulka24 děkuju moc, snad to tentokrát vyjde :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Udata Soukup brání svou paní: Jdi do pr*ele, vzkázal „zlořádovi“ Novotnému

Středověk je sice dávno za námi, na událostech uplynulých dní se jasně... číst dále >

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

O 10 let mladší: Tragédie v dospívání Petru zničila, chce nový restart

Petra je matkou dvou dětí, které vychovává sama. Hodně pracuje a ještě k tomu... číst dále >