Reklama

Nidace nebo ne?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janičcka92
Kecalka 291 příspěvků 31.08.18 07:37
nidace nebo ne?

Ahojte, mám dotaz jestli se s tím některá z Vás nesetkala. Beru clostik druhý cyklus a chodím na vyvolávačky protože mám dlouhé cykly. Minulý týden po ovulaci jsem byla rovnou na dvou injekcích prý ať mám vysokou sliznici, vždycky do 4 dnů po agolutinu to dostanu, teď nic. Ale v pondělí a úterý lehce růžově špinění večer a včera po sexu taky, tak jsem myslela, že se to dnes rozjede a zase nic :nevim: měla jste to tak některá a byla jste přes to těhotná? já už jsem z toho zoufalá :( 10dpo byl test negativní, dnes jsem 12 dpo myslíte že už by něco test mohl ukázat? děkuji za reakce

Reklama

Reakce:

Adulka24
Závislačka 4995 příspěvků 31.08.18 07:47

@Janičcka92 Určitě udělej test. Mohlo by to být nadějné :) .

Janičcka92
Kecalka 291 příspěvků 31.08.18 07:51

@Adulka24 a mám počkat asi až na zítra na ráno že? :oops:

Adulka24
Závislačka 4995 příspěvků 31.08.18 08:02

@Janičcka92 když to vydržíš ;) každopádně hodně štěstí

Janičcka92
Kecalka 291 příspěvků 31.08.18 08:11

@Adulka24 děkuju moc, snad to tentokrát vyjde :(

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Rytmus a jeho nové hnízdečko: Luxusní bungalov objevil úplnou náhodou

„Miluju život a jeho plány,“ vyznal se Patrik Vrbovský (41) alias Rytmus.... číst dále >

David Kraus o Strýcové: Čekal jsem od Báry, že řekne alespoň promiň

Druhá polovina léta ve společenských rubrikách patřila Davidu Krausovi (38),... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Videa vtipné trojice zná asi každý. Momentálně však život jedné z... číst dále >