Nidační špinění bez pozitivního konce?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 17:27
Nidační špinění bez pozitivního konce?

Ahoj snažilky, zajímalo by mě, zda má někdo podobnou zkušenost. :) Snažíme se cca 10 měsíců, mám pravidelný cyklus 32 dní, ovulaci na sobě myslím poznám, v minulosti dvakrát potvrzeno OT a ultrazvukem. Poslední cyklus jsem vše tak nějak hodila za hlavu a vypla, až jsem 7DPO začala odpoledne lehce jednorázově růžovo-hnědě špinit. Během hodinky to bylo pryč. Stalo se mi to poprvé a říkala jsem si, že by to mohlo odpovídat nidačnímu špinění.? Další dva dny naprosto nic, jen bolest vaječníků, prsou ze stran apod, ale to si říkám, že může být všechno vsugerované. Najednou však přišla nečekaně MS a to už dokonce 27DC, kdy normálně mám cyklus 32 dní. Mohlo by se jednat o neúspěšné nidační špinění? Nebo když už je zahnizďování, mělo by to dopadnout? :nevim: Budu ráda za vaše zkušenosti, jen mě zajímá, jestli jsme se konečně alespoň začali trochu přibližovat… Nikdy jsem v průběhu cyklu nešpinila nebo krvácela, tak je mi to zvláštní.. :?

Reakce:
Barbboraaa
Stálice 74 příspěvků 26.06.19 17:53

Ahoj, i kdyby to nidace byla, tak to určitě neznamená že to dopadne, naopak největší procento těhotenství konci už tady, ještě před menstruaci a kolem ní. Ale kdoví co to bylo, treba i nějaká hormonální nerovnovaha a proto i přišla ms jindy… Neves hlavu, dobře že jsi to přestala řešit a preju at se brzo povede. A zároveň samozřejmě chápu že cokoliv co je jinak člověka nutí přemýšlet jestli se naaahodou nezadarilo… :kytka:

vitalis
Stálice 64 příspěvků 26.06.19 17:55

To čo sa stalo je veštenie z krištálovej gule. Ano mohlo to byť aj nidačné špinenie ale aj tisíc iných vecí. Naviac si už po menstruacii tak nemá cenu sa tým zaoberať.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 18:11

Chápu snažení, ale promiň, tohle ti přece nikdo neřekne. Pokud se zastavil vývoj ještě před termínem MS, tak přece NIKDO nebude mít od lékaře potvrzené, že něco bylo.
Já třeba nidační nikdy nemám, nedávno jsem měla podezření, že těhotná jsem ( už jsem byla 5×, tedy z těch co o tom vím), měla jsem tři dny před termínem pozitivní test a dva dny po termínu MS jsem začala krvácet. Pokud bych nedělala těh. test, tak jen řeknu, že zpozdění menstruace.
Zamlklé těhotenství je opravdu časté, já v září neúspěšné KET, v únoru zamlklé v 8tt a ted v 5tt a to už mám za sebou dvě úspěšná těhotenství

Váš příspěvek
Reklama