Nikde nechtějí ošetřit dítě v karanténě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
77
13.2.22 10:50

Nikde nechtějí ošetřit dítě v karanténě

Ahoj, mám syna v karanténě (kontakt s nakaženým ve školce). Na PCR jsem s ním nebyla, ale antigen má negativní. V noci dostal 40 horečky a stěžoval si na bolest ucha, skoro nespal. Ráno pořad 39,3, volala jsem do dětské nemocnice na pohotovost, kde mi řekli, že tam syn nemůže, protože je v karanténě a k nim chodí zdravé děti. Volala jsem tedy na infekční a na infekčním mi řekli, že syna neošetří a musím se domluvit na pohotovosti. Jsem vážně naštvaná, karanténu má ještě zítra a nikde mi nechtějí ošetřit nemocné dítě. Přemýšlím, že mu zavolám sanitku, to mi ho snad budou muset někde vzít, ale přijde mi padlé na hlavu nechat vyjet sanitku, když ho můžu normálně dovézt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
333
13.2.22 10:58

Divna nemocnice. Ja ted mam covid, priznaky a jsem tehotna, a normalne me v porodnici pozvali na kontrolu, kdyz je potreba, tak se to holt udelat musi. Nemuzes zkusit nejakou jinou v okoli?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5164
13.2.22 11:01

Dala bych mu rousku a nerikala nikde, ze je v karantene. Prijde mi to divne. Ted uplne normalne chodi k doktorovi pozitivni lide. Nebo bych to zkusila zvladnout doma. Teplotu srazela na sridacku panadolem a nurofenem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43878
13.2.22 11:04
@Niki.J.B. píše:
Ahoj, mám syna v karanténě (kontakt s nakaženým ve školce). Na PCR jsem s ním nebyla, ale antigen má negativní. V noci dostal 40 horečky a stěžoval si na bolest ucha, skoro nespal. Ráno pořad 39,3, volala jsem do dětské nemocnice na pohotovost, kde mi řekli, že tam syn nemůže, protože je v karanténě a k nim chodí zdravé děti. Volala jsem tedy na infekční a na infekčním mi řekli, že syna neošetří a musím se domluvit na pohotovosti. Jsem vážně naštvaná, karanténu má ještě zítra a nikde mi nechtějí ošetřit nemocné dítě. Přemýšlím, že mu zavolám sanitku, to mi ho snad budou muset někde vzít, ale přijde mi padlé na hlavu nechat vyjet sanitku, když ho můžu normálně dovézt.

Zavolala bych své doktorce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20739
13.2.22 11:08

Na usi ti poslou recept a horecku ma chvili :nevim:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3024
13.2.22 11:11

Samotnou horecku bych neresila, ani tu ctyricitku. Ale kdyz k tomu boli usi, tak to uz bych k lekari chtela. Vas pediatr vas nevezme?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43878
13.2.22 11:13
@Janča6 píše:
Samotnou horecku bych neresila, ani tu ctyricitku. Ale kdyz k tomu boli usi, tak to uz bych k lekari chtela. Vas pediatr vas nevezme?

Je víkend.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10552
13.2.22 11:18

On zas normální pediatr v uchu toho tolik nevykouka :think: zatím zkus lék na bolest, kapky do nosu a líh do ucha…dětem to na uši zabírá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13.2.22 11:20

Koukám, že někde už nikdo nic neřeší a jinde pěkně natvrdo. Máš několik možností, vzít dítě a prostě s ním někam jet, nebo podávat antipyretika a zítra to komunikovat s praktickým lékařem dítěte, případně zkusit z některého oddělení vysosat recept například na Otobacid. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5966
13.2.22 11:22

Asi bych jela na pohotovost i tak. Vsak se tam vždycky jezdilo s nemocema a vždy bylo riziko, že se tam může něco chytit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
593
13.2.22 11:25

Zkusila bych jiné orl, syn měl taky teplotu a bolelo ucho, volala jsem tam a řekli, že máme přijít na určitou hodinu, že když bolí ucho nenechají dítě trpět. Neříkala bych, že je v karanténě, prostě bolí ucho, dala bych mu roušku a šla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1802
13.2.22 11:26

Je to nesmysl, člověk v karanténě k lékaři může. Prostě na tu pohotovost zajeďte a nebavte se sestrou, ale s lékařem. Sestry toho kolikrát nakecaj…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3024
13.2.22 11:26
@Russet píše:
Je víkend.

A jo :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3024
13.2.22 11:28
@Tarinka píše:
On zas normální pediatr v uchu toho tolik nevykouka :think: zatím zkus lék na bolest, kapky do nosu a líh do ucha…dětem to na uši zabírá…

Muze aspon udelat CRP test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5258
13.2.22 11:30

Tak já bych tu karanténu nezatajovala. Bolest ucha může být ke Covidu. Že měl negativní antigen, neznamená, že nemůže být pozitivní. V tomto případě mi to přijde jako diagnosticky důležitá informace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat