Nikdo mě neposlouchá, neodpoví...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 12:08
Nikdo mě neposlouchá, neodpoví...

Ahoj. Uz nevim co delam spatne. Nikdy mi nikdo neodpovi neposlouchaji me :( Vzdy kdyz se bavime ve skupnie vice lidi a ja reknu neco k tematu, nikdo mi neodpovi jako bych nic nerekla. Jsem uz zoufala. Deje se to u tchyne, u moji tety, driv ve skole…Pritom mam normalni nazory, rikam je nahlas takze ne ze by me neslyseli. Dokonce i tady :roll: V nejakem tematu se zapojim, na ostatni komentare se hned odpovida a na muj nikdy. Nechapu proc, mam pocit ze mluvim k tematu nemelu kraviny atd..Pak mam sebevedomi na nule :zed: Chtela sem to ze sebe dostat. anonym, je to pro me citlive tema dekuji.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:

Bábrdl
Generální žvanilka 21425 příspěvků 12.04.18 12:11
@Anonymní píše:
Ahoj. Uz nevim co delam spatne. Nikdy mi nikdo neodpovi neposlouchaji me :( Vzdy kdyz se bavime ve skupnie vice lidi a ja reknu neco k tematu, nikdo mi neodpovi jako bych nic nerekla. Jsem uz zoufala. Deje se to u tchyne, u moji tety, driv ve skole…Pritom mam normalni nazory, rikam je nahlas takze ne ze by me neslyseli. Dokonce i tady :roll: V nejakem tematu se zapojim, na ostatni komentare se hned odpovida a na muj nikdy. Nechapu proc, mam pocit ze mluvim k tematu nemelu kraviny atd..Pak mam sebevedomi na nule :zed: Chtela sem to ze sebe dostat. anonym, je to pro me citlive tema dekuji.

Pane doktore, lidí mě ignorují.
Další prosím.

:lol:

Tableta
Závislačka 4060 příspěvků 6 inzerátů 12.04.18 12:11

Chápu tě, taky mám ten pocit. Prostě nejsem moc oblíbená, vlastně vůbec, navíc od pohledu dost nesympatická.

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 12.04.18 12:12

Načítám citovaný příspěvek, čekejte prosím… :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Martina712
Kecalka 189 příspěvků 1 inzerát 12.04.18 12:14

Mam to uplne stejne.. je to dost neprijemny a tak uz se ve skupine lidi k nicemu nevyjadruju. Nevim cim to je..

drewlet
Závislačka 4573 příspěvků 12.04.18 12:14
@Anonymní píše:
:hug: záleží, jak na lidi působíš, jestli vyhledávají tvoji společnost. Popiš se trochu. :hug: Jaká jsi atd.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 12:18

Prosím anonymně, nejsem na to pyšná. Mám to stejně. Třeba v práci někdo přišel za kolegou, bavili se a ten příchozí si normálně sedl zády ke mně klidně na můj stůl, takže jsem mu viděla tak akorát na záda. Přitom mě to jako ženskou docela uráží, i když chápu, že oni měli společné téma. Vlastně to tak mám celý život. Připadám si taková vyřazená, i teď kolikrát na hřišti. Čím to je, nevím. Asi působím svým způsobem odtažitě, ačkoliv taková vůbec nejsem. :nevim: Mezi povrchními lidmi si to dokážu zdůvodnit, já jsem dost přemýšlivý člověk a nemám ráda povrchnost a faleš, takže do takových těch běžných konverzací o ho… moc nezapadám, ale mám to tak i s normálními lidmi, řekla bych, takže to bude ve mně. Katka

zudina
Ukecaná baba ;) 2169 příspěvků 12.04.18 12:21
@Bábrdl píše:
Pane doktore, lidí mě ignorují.
Další prosím.:lol:

:mrgreen: jo ten je dobrej

Amy_Farrah_Fowler
Kecalka 131 příspěvků 12.04.18 12:21

Mam to uplne stejne a proto se na verejnosti moc nevyjadruju nahlas. Celkove moc mezi lidi nezapadam a proto ani nemam kamaradku. Tu kterou jsem mela mi odjela do ciziny. Za mesic me ceka skolni sraz a ja uz mam hruzu z toho jak tam budu sedet jak knedla a budu jen koukat.

Lalelale
Ukecaná baba ;) 2402 příspěvků 12.04.18 12:28
@Anonymní píše:

Tohle se mi snad nikdy nestalo. Zároven to snad není nic, s čím by nešlo nic dělat. V první řadě, dělají ti to ti lidé naschvál? To je dost zásadní otázka. Pokud ne, pak bych přemýšlela, co děláš špatně a co zlepšit. Dám příklad, nedrmolíš, nemluvíš potichu? Zakončuješ třeba tu odpověď otázkou, aby někdo mohl reagovat? Nikdo není neviditelný :) Jako těžko radit, nechceš dát příklad konkrétní věci, u které tě všichni ignorovali?

Daenerys91
Kecalka 358 příspěvků 12.04.18 12:28

@Amy_Farrah_Fow­ler tak školní srazy snad nejsou povinné, ne? To, co píšeš, je taky jeden z důvodů, proč na ně nejezdím…

drewlet
Závislačka 4573 příspěvků 12.04.18 12:31
@Anonymní píše:
Prosím anonymně, nejsem na to pyšná. Mám to stejně. Třeba v práci někdo přišel za kolegou, bavili se a ten příchozí si normálně sedl zády ke mně klidně na můj stůl, takže jsem mu viděla tak akorát na záda. Přitom mě to jako ženskou docela uráží, i když chápu, že oni měli společné téma. Vlastně to tak mám celý život. Připadám si taková vyřazená, i teď kolikrát na hřišti. Čím to je, nevím. Asi působím svým způsobem odtažitě, ačkoliv taková vůbec nejsem. :nevim: Mezi povrchními lidmi si to dokážu zdůvodnit, já jsem dost přemýšlivý člověk a nemám ráda povrchnost a faleš, takže do takových těch běžných konverzací o ho… moc nezapadám, ale mám to tak i s normálními lidmi, řekla bych, takže to bude ve mně. Katka

taky jsem to takhle měla, ale dnes už jsem tak nějak drzejší, nebo co a toho kolegu bych vyzvala, aby si sedl jinak, protože mi to prostě vadí. Kdybych se s nimi chtěla bavit, tak jim vlezu do hovoru a je to. :nevim:
Mě to nějak přešlo s věkem. Zjistila jsem, že lidí, kteří se bojí druhých je hodně.
A taky je pravda, že lidi mají rádi když je s někým legrace a ne aby je otravoval svými problémy.

Příspěvek upraven 12.04.18 v 12:33

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 12.04.18 12:31

Tohle se mi taky stává často, hodím příspěvek do diskuze a nikdo nereaguje, potom se tam objeví v podstatě identický příspěvek a strhne se lavina reakcí. V osobním kontaktu mi to ale vadí nejvíc, třeba se řeší nějaký problém, tak řeknu logické jednoduché řešení, které všichni ignorují a po nějaké době přijde někdo jiný se skvělým nápadem, za který ho všichni chválí, jenomže to je ten můj nápad, který jsem už dávno řekla. Já si to vysvětluju tím, že buď jsem neviditelná, nebo jsem prostě až moc chytrá a logická. Takže tam, kam se ostatní dostanou myšlenkami za nějakou dobu já už dávno byla na počátku diskuze, takže asi špatné načasování. Naštěstí se po letech už můj manžel naučil poslouchat co říkám, kolikrát nám to ušetří spoustu času.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.18 12:33
@Amy_Farrah_Fow­ler píše:
Mam to uplne stejne a proto se na verejnosti moc nevyjadruju nahlas. Celkove moc mezi lidi nezapadam a proto ani nemam kamaradku. Tu kterou jsem mela mi odjela do ciziny. Za mesic me ceka skolni sraz a ja uz mam hruzu z toho jak tam budu sedet jak knedla a budu jen koukat.

Jsem také taková. Na srazy ze základky nechodím vůbec, ze střední ano, respektují, že jsem jaká jsem.
Jediná kamarádka zemřela před pár lety. Po pár zkušenostech, kdy jsem se zklamala, nemám důvěru.

drewlet
Závislačka 4573 příspěvků 12.04.18 12:34

Někdo působí od pohledu jako tragéd.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Novinky z Pákistánu: Tereza si ve vazbě našla kamarádku a chybí jí vepřové maso

Češka Tereza H., která je obviněna z pašování devíti kilogramů heroinu, v... číst dále >

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Vánoční divočina podle Konarovské na přehlídce luxusního prádla

Jemné krajky, podvazky nebo průsvitné negližé na těle krásných modelek... číst dále >