Reklama

Nikdy jsem neměla chuť na sex

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 14:38
Nikdy jsem neměla chuť na sex

Zdravím vás milé maminky. Mám velký problém, který mě trápí odjakživa. Vždy jsem asi s tím dokázala poradit, ale teď už na to nemám síly, chuť, odhodlání, nic… Nikdy jsem neměla chuť na sex. Letos mi bude třicet. Měla jsem několik sexuálních partnerů. Dokázala jsem předstírat vše možné, od zájmu, chuti, orgasmu, potěšení ze sexu atd. Ale nic z toho nebylo skutečné. Trpěla jsem tim, někdy to bylo ok, ale někdy šílené, že jsem se potom musela zavřít třeba do sprchy a dělat jak relaxuju, přitom jsem rvala jak želva…a snažila se potlačit všechny hnusný fyzický i psychický pocity. Došlo to až tak daleko, že mám nyní už 3 roky manžela, 2lete dítě, druhé mimi na cestě. Manžel o mých problémech ví pramálo, spíš si myslí že se to poslední dobou změnilo, že už o něj nemám zájem atd… Kdybych mu řekla, jak to doopravdy je, jak to cítím, jak se ke všemu nutim, že jsem v životě neměla orgasmus :think:… neveřil by mi… Pomoc, jak z toho ven? Už dál nemůžu, už to není nechuť, spíš odpor… Mám strach o náš vztah, o naši budoucnost… Aby si nenašel jinou, která mu to dá a s radostí… :zed: :,(

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 15.01.17 14:42

Navštívit odborníka + mluvit, mluvit a zase jenom o tom mluvit, toto sama už nezvládneš.

martina.se
Hvězda diskuse 56922 příspěvků 15.01.17 14:44

No a proč ses doteď přemáhala? měla sis najít někoho, kdo má malou nebo žádnou chuť :think: teď bych šla k psychologovi, zda nemáš nějaký blok.. mmchmd, jestli manželovi přiznáš, že jsi tolik let hrála divadlo, nejspíš bude nejen hodně zklamaný…

Litta
Extra třída :D 13430 příspěvků 15.01.17 14:44

Dál se trápit potají asi nemá smysl. I když rozbíjet rodinu je také špatné. Asi bych to riskla. Máte se rádi? Miluje tě? Pokud ano, třeba tě překvapí, po proběhlém šoku se oklepe a zkusíte na tom společně zapracovat. Dost možná to stejně dávno tuší. ;) Rovnou to navrhni, že s tím něco dělat chceš, ať není pouze zmaten a ponížen, ale ať je hned nějaká naděje na zlepšení. Nebo opravdu nechceš? Máš nějaké trauma, nebo sama nevíš, proč to tak máš?

Uživatel je onlineMarkéta80
Hvězda diskuse 39317 příspěvků 15.01.17 14:49

:? tohle se má říkat v čas protože ted je to velký problém a když mu to ted vše řekneš bude to brát že jsi mu lhala účelově. pokud jsi si našla chlapa co sex chce tak tě je asi jasné že to ok nebude :? ted se budete trápit oba dva :?

luc31
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 15.01.17 15:02

@martina.se :lol: jak se prosim tě hledá někdo, kdo má malou nebo žádnou chuť? to se jako pozná??? to mě fakt pobavilo

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 15:06

@Litta
Milujeme se. Nechci naši rodinu zničit kvůli sexu :( právě nevím proč to tak mám, myslela jsem si že se to časem změní, četla jsem že i s přibývajícím věkem roste libido… Ale mám pocit, že u mě to tak nejspíš nebude…

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 15.01.17 15:09
@luc31 píše:
@martina.se :lol: jak se prosim tě hledá někdo, kdo má malou nebo žádnou chuť? to se jako pozná??? to mě fakt pobavilo

Asexuálové existují. Chce to lovit v „jejich“ vodách.

SlečnaDahlia
Ukecaná baba ;) 1710 příspěvků 15.01.17 15:15
@Anonymní píše:
@Litta
Milujeme se. Nechci naši rodinu zničit kvůli sexu :( právě nevím proč to tak mám, myslela jsem si že se to časem změní, četla jsem že i s přibývajícím věkem roste libido… Ale mám pocit, že u mě to tak nejspíš nebude…

Nejspíš jsi asexuální. To není problém, takoví lidé jsou a spokojeně si žijí. Problém je, že ses „přemáhala“, našla si muže s normální potřebou sexu a zatraceně dlouho mu v tak zásadní věci lhala. Pokud mu řekneš, jak to je, myslím, že ti to uvěří, ale bude se cítit právem podvedeně a ještě hůř… já si neumím představit, kdyby mi partnerka po letech sexuálního života řekla, že každý náš sex protrpěla a přemáhala se, cítila bych se hrozně, strašně, nemohla bych to překousnout. Ty neničíš rodinu kvůli sexu, ničíš ji kvůli vlastní lži a to od počátku. Můj názor je, že chlap by si zasloužil vědět pravdu (ostatně, jak dlouho si myslíš, že by to ještě takto mohlo fungovat?), ale připrav se na to, že tohle nepřekousne.

tkub
Zasloužilá kecalka 906 příspěvků 15.01.17 15:19

Nemůže v tom být nějaká hormonální nerovnováha?

luc31
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 15.01.17 15:25

@SlečnaDahlia jo to vim, že asexuálové jsou ;) ale ta rada mi přišla fakt na místě :roll: zakl. si asi myslela, že to tak nebude mít napořád, psala, že měla víc partnerů, teď už to nezmění

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 15:36

Ja to mám stejně… jediné kdy mám chuť na sex a uziji si to je pod vlivem alkoholu a dříve i jiných omamných látek…

Jaara
Kecalka 126 příspěvků 15.01.17 15:59
@Anonymní píše: … Aby si nenašel jinou, která mu to dá a s radostí…

To by bylo to nejlepší! Kdyby měl milenku, nejlépe šťastně vdanou, která nechce na oficiálních vztazích nic měnit, byli byste spokojeni všichni.
Když už to dospělo tak daleko, byla by hloupost to s ním řešit právě teď, když jsi těhotná. Vezmi si to jako poučení, že pravda, byť krutá, může pomoci hned zpočátku, ale také nemusí! Teď, být tebou, bych využil těhotenství a následující šestinedělí k důkladnému klidu s tím, že poté prostě přestaneš s předstíráním, a budeš se chovat normálně. Nebudeš předstírat, že tě sex baví a zároveň si ponecháš pro sebe skutečnost, že to bylo předtím jinak. Budeš se sice trápit sama, ale nezatáhneš do toho manžela, který tě nebude považovat za podvodnici.
Dopředu ti nikdo neřekne, jak to dopadne, ale moji variantu zvaž a rozhodni se podle svého nejlepšího svědomí. Pokud Tě miluje, ustojí to…

JayLee 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.01.17 16:11
@Anonymní píše:
Zdravím vás milé maminky. Mám velký problém, který mě trápí odjakživa. Vždy jsem asi s tím dokázala poradit, ale teď už na to nemám síly, chuť, odhodlání, nic… Nikdy jsem neměla chuť na sex. Letos mi bude třicet. Měla jsem několik sexuálních partnerů. Dokázala jsem předstírat vše možné, od zájmu, chuti, orgasmu, potěšení ze sexu atd. Ale nic z toho nebylo skutečné. Trpěla jsem tim, někdy to bylo ok, ale někdy šílené, že jsem se potom musela zavřít třeba do sprchy a dělat jak relaxuju, přitom jsem rvala jak želva…a snažila se potlačit všechny hnusný fyzický i psychický pocity. Došlo to až tak daleko, že mám nyní už 3 roky manžela, 2lete dítě, druhé mimi na cestě. Manžel o mých problémech ví pramálo, spíš si myslí že se to poslední dobou změnilo, že už o něj nemám zájem atd… Kdybych mu řekla, jak to doopravdy je, jak to cítím, jak se ke všemu nutim, že jsem v životě neměla orgasmus :think:… neveřil by mi… Pomoc, jak z toho ven? Už dál nemůžu, už to není nechuť, spíš odpor… Mám strach o náš vztah, o naši budoucnost… Aby si nenašel jinou, která mu to dá a s radostí… :zed: :,(

tady pomuze jen psycholog a zkusit s nim o tom pokecat ale pochybuji, ze ti to naskoci a bude to jak byt ma proste to budes muset v sobe dal drzet kvuli rodine nebo mu to reknes ale budes riskovat ze o manzela prijdes ;)

stinga
Závislačka 3483 příspěvků 10 inzerátů 15.01.17 16:20

Neříkej mu to, nahraj to na nynější těhotenství a pak po porodu, že už nemáš chuť, jako že to nastalo až nyní. Pravda je někdy krutá a ne vždy žádoucí.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dvojčata z Atlanty se narodila jako holčičky, dnes jsou z nich bratři

Angel a Fabian Griffinovi už od deseti let vědí, že jim příroda nadělila... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama