Nikdy jsem nezažila BIG love

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.08.19 18:02
Nikdy jsem nezažila BIG love

Holky, jdu si tak povzdechnout a třeba se nás najde i víc. Nikdy jsem nezažila velkou lásku, takovou tu opravdu osudovou. Nejprve mladistvé lásky, pak dlouhodobý vztah 7 let, byl takový nemastný neslaný, pak jsem potkala manžela, ujížděl mi vlak. Máme spolu 2 děti, poslední roky mi akorát tvrdil, jak jsem neschopná a nic neumím, když jsem se po rodičáku vrátila do práce, skončil mu servis, párkrát mě propleskl, abych se prý vzpamatovala, takže rozvod. Pak jsem byla sama a potkala jsem chlapa, 3 měsíce nádhera, pak jsem omylem zjistila, že má rozjetých pár dalších vztahů a čeká, co z toho bude. Opět zklamání a já teď před 40 bilancuju, že jsem vlastně nikdy nezažila krásný osudový vztah, ten pocit, že za někoho dychate a on za vás. Samozřejmě nechci žít v telenovele, chtěla bych jenom hezký vztah, kdy si vážíme jeden druhého a milujeme se. Jsem už bohužel ve věku, kdy si myslím, že mě to ani nepotká. Je to jenom takový povzdech. Má to někdo taky tak?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinezu.syk
Zasloužilá kecalka 675 příspěvků 17.08.19 18:10

Není ti ještě ani 40… netřeba házet flintu do žita ;)

Venetia
Hvězda diskuse 45780 příspěvků 17.08.19 18:15

Já tu největší lásku potkala v 47.,ale úplně nevím, jestli byla oboustranná… Ale jsem ráda, že jsem to zazila.

Russet
Neúnavná pisatelka 18253 příspěvků 17.08.19 18:19
@Anonymní píše:
Holky, jdu si tak povzdechnout a třeba se nás najde i víc. Nikdy jsem nezažila velkou lásku, takovou tu opravdu osudovou. Nejprve mladistvé lásky, pak dlouhodobý vztah 7 let, byl takový nemastný neslaný, pak jsem potkala manžela, ujížděl mi vlak. Máme spolu 2 děti, poslední roky mi akorát tvrdil, jak jsem neschopná a nic neumím, když jsem se po rodičáku vrátila do práce, skončil mu servis, párkrát mě propleskl, abych se prý vzpamatovala, takže rozvod. Pak jsem byla sama a potkala jsem chlapa, 3 měsíce nádhera, pak jsem omylem zjistila, že má rozjetých pár dalších vztahů a čeká, co z toho bude. Opět zklamání a já teď před 40 bilancuju, že jsem vlastně nikdy nezažila krásný osudový vztah, ten pocit, že za někoho dychate a on za vás. Samozřejmě nechci žít v telenovele, chtěla bych jenom hezký vztah, kdy si vážíme jeden druhého a milujeme se. Jsem už bohužel ve věku, kdy si myslím, že mě to ani nepotká. Je to jenom takový povzdech. Má to někdo taky tak?

Ještě tu big love zažít můžeš. Akorát si nevybírej mezi bl.by.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1996 příspěvků 17.08.19 18:20

Nevzdávej to ;).
Ja jsem svoji osudovou velkou lasku potkala ve 34 letech - takze uz jsem nebyla uplne mladá + jsem v te dobe mela sedmiletou dceru :nevim:

cecetka
Echt Kelišová 8746 příspěvků 17.08.19 18:26

To jsou jen romanticke predstavy z romanu, ne? :nevim:

Venetia
Hvězda diskuse 45780 příspěvků 17.08.19 18:38
@cecetka píše:

Ale kdepak… opravdu to existuje, ale není každému přáno

Čičorečka
Závislačka 2782 příspěvků 17.08.19 18:40

Já ji zažila zamlada, jako první vztah. A jsem moc ráda, že to mám za sebou, byl to šmejd :D Pěkně mě to semlelo. To byla big love. Teď mám jinou lásku, osudovou, vyrovnanou, nastálo. Že jsi s dětmi nepočkala na pořádnějšího chlapa, byla chybička. Ale co, je to pryč a ještě není všem dnům konec.

Psisuchar
Kecalka 193 příspěvků 17.08.19 18:47

Nemůžeš mít ty něco v sobě, že přitahuješ takový podivný chlapy? Ani si to třeba neuvědomuješ, ale nějak to vysíláš. Už jsem takhle zažila dost žen, psycholog jim pomohl, protože měli v sobě cosi co přitahovalo tyhle typy. Nejsi moc milující? Starostlivá?

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1996 příspěvků 17.08.19 18:52
@cecetka píše:

Ver mi, ze to muze byt i realita ;) :kytka:

Kfětoslava
Závislačka 3171 příspěvků 17.08.19 18:54

Velké lásky nejsou svázány časem, věkem… Může tě to potkat kdykoli, měj oči otevřené :kytka:

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17117 příspěvků 17.08.19 19:05
@cecetka píše:

Taky mi to tak přijde. Ale na druhou stranu zakladatelka popisuje jen standardní kvalitní vztah, ve kterém se lidé mají rádi, podporují se navzájem a vše tam funguje.

axelina
Závislačka 2895 příspěvků 17.08.19 19:11
@Anonymní píše:
Holky, jdu si tak povzdechnout a třeba se nás najde i víc. Nikdy jsem nezažila velkou lásku, takovou tu opravdu osudovou. Nejprve mladistvé lásky, pak dlouhodobý vztah 7 let, byl takový nemastný neslaný, pak jsem potkala manžela, ujížděl mi vlak. Máme spolu 2 děti, poslední roky mi akorát tvrdil, jak jsem neschopná a nic neumím, když jsem se po rodičáku vrátila do práce, skončil mu servis, párkrát mě propleskl, abych se prý vzpamatovala, takže rozvod. Pak jsem byla sama a potkala jsem chlapa, 3 měsíce nádhera, pak jsem omylem zjistila, že má rozjetých pár dalších vztahů a čeká, co z toho bude. Opět zklamání a já teď před 40 bilancuju, že jsem vlastně nikdy nezažila krásný osudový vztah, ten pocit, že za někoho dychate a on za vás. Samozřejmě nechci žít v telenovele, chtěla bych jenom hezký vztah, kdy si vážíme jeden druhého a milujeme se. Jsem už bohužel ve věku, kdy si myslím, že mě to ani nepotká. Je to jenom takový povzdech. Má to někdo taky tak?

taky mi bude 40 a nemam pocit že bych zažila neco až tak zavratnyho, a ani si nemyslím že bych o něco přišla :think: :D ale myslim že z časti je to mým přístupem. Nejsem ochotna pro vztah mnoho obětovat. Je mi dobře samotný :D

Kačus82
Echt Kelišová 7552 příspěvků 17.08.19 19:28

Neboooj. Ja v 23 a bylo to velke, ale nakonec to nedopadlo. Presto rada vzpominam. A od te doby nic. Treba je jen jedna za zivot a ja ji mam za sebou a ty pred sebou :mavam:

akavi
Kecalka 334 příspěvků 17.08.19 19:31

Čím větší láska, tím větší pád, když ti ten druhej ublíží. Já si myslela, že manžel je moje osudovka (a možná i je, jelikož je jediný muž, se kterým mám a budu mít děti), ale o to horší zranění z toho, že já nejsem ta jeho.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama