Nikdy jsem nezažila orgasmus při sexu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 23:18
Nikdy jsem nezažila orgasmus při sexu

Pro mě dost citlivé téma, takže radši anonymně. Je mi 34, mám 2 děti, sexuálních partnerů jsem měla v životě 6, momentálně jsem 4 roky vdaná. Přesto jsem nikdy nezažila orgasmus při milování :nevim: vždy pouze když si to udělám sama a musím být u toho i sama :oops: má to někdo podobné? Co s tím? :(

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Reakce:
Bídžej
Ukecaná baba ;) 2498 příspěvků 1 inzerát 23.08.19 23:22

Víc důvěry v partnera a začít tím, že si to uděláš sama při společném milování? :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 23:34
@Anonymní píše:
Pro mě dost citlivé téma, takže radši anonymně. Je mi 34, mám 2 děti, sexuálních partnerů jsem měla v životě 6, momentálně jsem 4 roky vdaná. Přesto jsem nikdy nezažila orgasmus při milování :nevim: vždy pouze když si to udělám sama a musím být u toho i sama :oops: má to někdo podobné? Co s tím? :(

mam to taky tak. Resit jsem to prestala uz davno. Da se s tim zit.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.08.19 23:45

Aspoň si to umíš udělat sama, já když se dostanu k bodu, že by to mohlo být ono tak místo slasti přijde bolest a to taková že jsem vděčná že při sexu s partnerem se vrcholu moc často nepřiblížím a když jo, tak to musím stopnout.

Breik
Nováček 3 příspěvky 24.08.19 00:00
@Anonymní píše:
Pro mě dost citlivé téma, takže radši anonymně. Je mi 34, mám 2 děti, sexuálních partnerů jsem měla v životě 6, momentálně jsem 4 roky vdaná. Přesto jsem nikdy nezažila orgasmus při milování :nevim: vždy pouze když si to udělám sama a musím být u toho i sama :oops: má to někdo podobné? Co s tím? :(

Zhmotnit představy? Nebát se říct co a jak klidně během sexu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 00:15

Zakladateľko, a vie o tom manžel? Vie ze s nim nemáš orgazmus? Mne osobne pomohlo priznať sa partnerovi, priznať ze neviem prečo to tak je a celkovo viac a úprimne s nimluvit o svojich predstavách. Orgazmus sa mi nakoniec zázrakom podaril :kytka: a odvtedy je to štandard, len teda pouze v jednej polohe :? Držím palce. :kytka:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 00:36

Zacinam chápat, proc po 4tem orgasmu maji zeny utkvelou predstavu, ze me koupelně jejich kartacek slusi.. :zed:

g.sandova
Kelišová 6263 příspěvků 24.08.19 03:38

Vždyť sex se dá užít i bez orgasmu.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 05:36
@Anonymní píše:
Zacinam chápat, proc po 4tem orgasmu maji zeny utkvelou predstavu, ze me koupelně jejich kartacek slusi.. :zed:
:mrgreen: :mrgreen:
Neumím si představit sex bez orgasmu. Obcas se stane, ale to je jako bez tečky. Ale nemám problem si říct co a jak.
Michal1986
Kecalka 443 příspěvků 24.08.19 07:21
@g.sandova píše:
Vždyť sex se dá užít i bez orgasmu.

To bych řekl, že je taková berlička, kterou se haledbají anorgasmické ženské. Nebo možná tak na začátku vztahu, kdy je to něco nového. Ale po X letech bez orgasmu prostě nevěřím, že by si někdo sex naplno užil. Co by z toho teda měl? :think: u mě je naopak primární cíl přivést partnerku k orgasmu. Bez toho to dřív nebo později začala být nuda :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 07:29
@Michal1986 píše:
To bych řekl, že je taková berlička, kterou se haledbají anorgasmické ženské. Nebo možná tak na začátku vztahu, kdy je to něco nového. Ale po X letech bez orgasmu prostě nevěřím, že by si někdo sex naplno užil. Co by z toho teda měl? :think: u mě je naopak primární cíl přivést partnerku k orgasmu. Bez toho to dřív nebo později začala být nuda :(

mému chlapovi je jedno, že nemám orgasmus, ví to, ale už 10 let neřeší. mně to nevadí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 07:32
@Anonymní píše:
Zakladateľko, a vie o tom manžel? Vie ze s nim nemáš orgazmus? Mne osobne pomohlo priznať sa partnerovi, priznať ze neviem prečo to tak je a celkovo viac a úprimne s nimluvit o svojich predstavách. Orgazmus sa mi nakoniec zázrakom podaril :kytka: a odvtedy je to štandard, len teda pouze v jednej polohe :? Držím palce. :kytka:

Manžel to ví. Ale se všemi partnery to mělo stejný efekt a to ten, že se úplně přestali snažit, protože věděli že se stejně neudělám, takže sex je u nás hlavně za účelem uspokojení chlapa. U nás v rodině od detstvi bylo téma sexu tabu, takže já mám i celkem problém o tom mluvit a bavit se, vlastně ani kolikrát nevím co bych měla odpovědět, takže se ani teď o sexu nebavíme. Sex je u nás otázka 5minut, bez předehry, v 1 poloze, většinou i bez nějakých dotyků, líbání atd což mi osobně chybí víc než jen ten sex, kterému se snažím vyhýbat, takže je u nás frekvence cca 1-2× měsíčně. :zed:

Halamka
Závislačka 4144 příspěvků 24.08.19 07:43

Upřímně - tohle bych nedala. Přesně toto totiž vede k ještě víc prohloubení nechuti. Nevím, zda je to tím, že jsme měla štěstí na partnery, ale nikdy jsem neměla pocit pouhé matrace. I když je pravda, že pokud je žena pasivní, tak asi to chlapa k tomu vede.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.08.19 07:56
@Anonymní píše:
Manžel to ví. Ale se všemi partnery to mělo stejný efekt a to ten, že se úplně přestali snažit, protože věděli že se stejně neudělám, takže sex je u nás hlavně za účelem uspokojení chlapa. U nás v rodině od detstvi bylo téma sexu tabu, takže já mám i celkem problém o tom mluvit a bavit se, vlastně ani kolikrát nevím co bych měla odpovědět, takže se ani teď o sexu nebavíme. Sex je u nás otázka 5minut, bez předehry, v 1 poloze, většinou i bez nějakých dotyků, líbání atd což mi osobně chybí víc než jen ten sex, kterému se snažím vyhýbat, takže je u nás frekvence cca 1-2× měsíčně. :zed:

Já měla prvně orgasmus až s mým manželem, tehdy přítelem. S předchozími partnery nikdy. Bylo mi 27.
A jako z 5 minutoveho sexu bez predehry bych ho rozhodně neměla.

Mango_Lassi
Neúnavná pisatelka 17188 příspěvků 24.08.19 07:58

K čemu je dobré mít orgasmus?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 Další »
Váš příspěvek
Reklama