Nikdy jsem s mužem nezažila orgasmus

Anonymní
15.4.21 13:37

Nikdy jsem s mužem nezažila orgasmus

Ráda bych na vás měla otázku, trápí mě jedna věc a to ta, že jsem nikdy v přítelem nezažila orgasmus, ale s žádným! Pokaždé to musím hrát, protože i když jsem to minule zkoušela nějak v hlavě nastavit, prostě to nešlo. Sama u sebe mi to nedělá problém a samotný sex se mi velmi líbí.
Myslím si, že to má psychické následky, že jsem vyrustála ve velmi věřící rodině, kde byl sex pouze a splodění dítěte a jinak byl špatný. Po sexu s mužem jsem vždycky potom měla výčitky nebo jsem brečela, že jsem udělala něco špatného. Velmi mě to trápí.
Také chci dodat, že si to s přítelem užívám a líbí se mi to, takže si myslím, že je to spíše psychický blok. :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4768
15.4.21 13:40

Ja si s zenou nikdy nepokecal na urovni o fotbale nebo o zbranich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3291
15.4.21 13:49

Když sama se sebou nemáš problém, tak je holt potřeba mu to ukázat, udělat si to sama před ním, nějak se k tomu společně dopracovat. Pokud máš blok, tak terapeuta, sexuologa. Předstírat je blbý, tím ničeho nedosáhneš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
773
15.4.21 13:51

Kolik ti je? Dost žen nezažívá orgasmus při sexu. Může to přijít věkem, jiným chlapem. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 13:53

Vaginální orgasmus nemusí mít každá žena. Patřím mezi ně, naštěstí nemám problém o tom s mým partnerem mluvit. Nikdy jsem neměla potřebu orgasmus předstírat, každý partner to pochopil a naopak byli vděční, že jsem je navedla na tu správnou cestu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 13:55

V klidu. Ja to taky nikdy nezazila. Ale svet se netoci jen okolo me broskve. Takze to neresim. Nejsi sama. Ten muj chce sex max 1× za 14dnu. Udela se do 5minut. Takze i kdyby jsem jen pomyslela na nejaky orgazmus tak mam stejne smulu. Holt svet neni ve vsem ruzovej.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.4.21 14:03

Mam pokazde problem dosahnout o. s novym partnerem. Je to psychicke, hraje tam roli duvera a odevzdani. Zatim to kazdy pochopil a zkousel to tak dlouho, nez se to zlomilo. Pak uz je to super. Musis mu to rict, on ti pomuze a pak bude nejhrdejsi na svete. Moje kamaradka kvuli svemu studu nemela o.7let

• Citovat
  • Nahlásit
393
15.4.21 14:25

@Pavlik Morozov zkus si pokecat s Dášou “růží” jak o ni zpívá Nohavica, ta by tě mohla uspokojit :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21991
15.4.21 14:43

Nezažila jsem do prosince 2020, od té doby při sexu squirtuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
773
15.4.21 14:52

@Klopotkova Co to prolomilo, jestli se můžu zeptat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3567
15.4.21 14:58
@meduzka23 píše:
@Klopotkova Co to prolomilo, jestli se můžu zeptat?

Traktorista.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
393
15.4.21 15:08
@Josefuna píše:
Traktorista.

Ten teda musí mít dobrý pluh, když takhle zurodnil pole :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21991
15.4.21 15:18
@Josefuna píše:
Traktorista.

První squirt v tom prosinci jsem měla s manželem. Přišlo to tak nějak samo, do té doby jsem orgasmus nepoznala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
15.4.21 15:20
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3567
15.4.21 15:26
@Klopotkova píše:
První squirt v tom prosinci jsem měla s manželem. Přišlo to tak nějak samo, do té doby jsem orgasmus nepoznala.

Ty nás stále překvapuješ, ještě v listopadu ti byl sex s manželem protivný a musela ses nutit a teď tohle. Kam se na tebe hrabe Pavlik Morozov.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat