Nikdy jsme se nemilovali

23
13.2.21 16:16

Nikdy jsme se nemilovali

Ahojte všem,
tak nějak se vzhledem k problému nemám komu svěřit.
Před třičtvrtě rokem, jsem poznala chlapa svého života. Nikdy jsem se necítila tak milovaná a obletovana jako tento poslední téměř rok. Jsme skvělá dvojka, která se doplňuje, máme stejný smysl pro humor, podobne koníčky, vystačíme si ve své podstatě sami dva…
Nás problém spočívá v tom, že jsme spolu nikdy nespali, naše intimita a vášeň konci těsně před milovanim. Do toho momentu je vše perfektní a tak a jak to má být… líbání, mazlení, oboustranný orální sex, ale ve chvíli, kdy má dojít ke styku, partner ztratí erekci a není ničeho schopen, i když by dle jeho slov rád - tedy hlavně kvůli mě…
Když jsme se o tom bavili, tak dle jeho vyjádření na to nikdy moc nebyl, i když s poslední partnerkou z dlouhodobého vztahu sex měli, takový ten sváteční, středeční… spíš rychlovku z povinnosti. Po rozchodu byl asi dva roky sám, sexu odvykl, nechybí mu a ztratil o něj úplně zájem. I mi navrhl ať si někoho na sex najdu, že mu to nebude vadit, ale do toho se mi nechce…
Bohužel jsem já pravý opak, milování mám ráda a mám pocit, že si přece nemůžeme být nikdy tak blízko, když spolu nebudeme spát…
Cítím se frustrovana, úplně na nic, mám pocit, že jsem selhala, moje sebevědomí spadlo úplně k nule…
Svého partnera hluboce miluju, ale neumím si představit, že to takhle bude do konce mého života.
Beata

Já 34, partner 38

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2254
13.2.21 16:28

Není homosexuál?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
13.2.21 16:34
@Rive píše:
Není homosexuál?

To si nemyslím, stačí, když se na mě podívá a usměje se na mě a já vím, že mě miluje aniž by musel cokoliv říkat. I ta vášeň mezi náma funguje, jen ten samotný sex tam prostě není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
13.2.21 16:34

Oboustranný orální sex, co bych já za to dal…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5947
13.2.21 16:37

Možností je více, může být homosexuál nebo mít problémy s erekcí. Pokud se tak milujete zkusila jsi se ho zeptat na rovinu o co jde? Je možný že je taky asexuál ale pokud jsi spokojená s předehrou tak to asi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
13.2.21 16:45
@jannina1 píše:
Možností je více, může být homosexuál nebo mít problémy s erekcí. Pokud se tak milujete zkusila jsi se ho zeptat na rovinu o co jde? Je možný že je taky asexuál ale pokud jsi spokojená s předehrou tak to asi nebude.

Ano, bavili jsme se o tom, ale já sama už to nerada vytahuju, protože vidím, že mu samotnému není příjemné, že není schopen mě v tomto ohledu uspokojit… Když se líbáme, normálně se vzrusi, a při oralnim sexu nebo když mu to dělám rukou se udělá… ale jak má dojít na sex, je po erekci… myslím, že má problém „V hlave“ jak se říká… že je to pro nás oba už tak stresující situace…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
13.2.21 16:46
@Pavel_Pavel1 píše:
Oboustranný orální sex, co bych já za to dal…

To je v tomhle ohledu asi jediná věc, která mě ještě drží nad vodou… :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7343
13.2.21 16:50
@Beata85 píše:
Ano, bavili jsme se o tom, ale já sama už to nerada vytahuju, protože vidím, že mu samotnému není příjemné, že není schopen mě v tomto ohledu uspokojit… Když se líbáme, normálně se vzrusi, a při oralnim sexu nebo když mu to dělám rukou se udělá… ale jak má dojít na sex, je po erekci… myslím, že má problém „V hlave“ jak se říká… že je to pro nás oba už tak stresující situace…

Neboji se tehotenstvi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
13.2.21 16:55
@Jana525 píše:
Neboji se tehotenstvi?

Děti nechce, to je pravda, ale podle mě, je hlavní důvod jeho „neschopnost“ k samotnému aktu, protože když byl mladsi děti chtěl…
A nebo je to prostě celý způsobeny mnou a to je představa, která mě nici…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
237
13.2.21 16:59

Když nemá problém se vzrušivostí, co si třeba lehnout na bok, můžeš přes něj dát nohu, držet mu v ruce penis a hladit ho. A pak se prostě přibližovat, aby se o tebe penisem dotýkat třeba na podbřišku, pak i níž. A když ucítíš, že měkne, tak se zase vrátit tam, kde byl vzrušený. A prostě postupně s ním takhle „trénovat“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8254
13.2.21 17:03

A to si ho tam neumis strcit když to nečeká?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
13.2.21 17:05
@Petr-33 píše:
Když nemá problém se vzrušivostí, co si třeba lehnout na bok, můžeš přes něj dát nohu, držet mu v ruce penis a hladit ho. A pak se prostě přibližovat, aby se o tebe penisem dotýkat třeba na podbřišku, pak i níž. A když ucítíš, že měkne, tak se zase vrátit tam, kde byl vzrušený. A prostě postupně s ním takhle „trénovat“.

Za každou radu a pomoc budu vděčná, takže určitě budu zkoušet… :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23
13.2.21 17:08
@JancaS84 píše:
A to si ho tam neumis strcit když to nečeká?

To je taky konečná, okamžitě bez erekce…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.2.21 17:08

Nu, já měla takovýto oboustranně orální vztah a pak jsem zjistila, že pan vypichuje jinde :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
23
13.2.21 17:12
@Anonymní píše:
Nu, já měla takovýto oboustranně orální vztah a pak jsem zjistila, že pan vypichuje jinde :nevim:

I to je samozřejmě varianta… I když tu si samozřejmě s těma myma růžovýma brylema nepřipouštím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat