Váček na osmičce

Anonymní
2.4.20 20:35

Nikdy mi ni nedělal..

Dobry vecer. Mam takovy problem. Boli me uz tyden zub, osmička - udelal se tam vacek a boli me to. Zasla bych k zubaři, ale mam hroznej strach. Vzdycky jsem k zubari prisla a vsechno bylo v pořádku se zuby???? nevim co delat..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27381
2.4.20 20:37
@Anonymní píše:
Dobry vecer. Mam takovy problem. Boli me uz tyden zub, osmička - udelal se tam vacek a boli me to. Zasla bych k zubaři, ale mam hroznej strach. Vzdycky jsem k zubari prisla a vsechno bylo v pořádku se zuby???? nevim co delat..

No můžeš zkusit ortopeda, ale asi ti moc nepomůže  :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4784
2.4.20 20:43

A z čeho máš strach, když máš zuby v pořádku? Poprvé tě něco bolí, tak máš dvě možnosti. Buď se trápit třicet minut u zubaře, nebo měsíce doma. Volba je samozřejmě na tobě. Nevim, o čem chceš diskutovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
2.4.20 20:44
@Anonymní píše:

Řešení je, ale bolestivé, no opravdu bolestivé?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33416
2.4.20 20:47

Moje zubařka teď nepracuje, tak je otázka, jak to bude u té vaší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2966
2.4.20 20:51

Zajdi k zubaři :palec: bolest zubů, především osmičky, je hrozná, tak ti asi stejně nic nezbývá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
262
2.4.20 20:54
@vokishka píše:
Moje zubařka teď nepracuje, tak je otázka, jak to bude u té vaší.

To musí, řešit postižený sám. Opravdu chce to!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1070
2.4.20 21:07
@Anonymní píše:

Jen si zahravej se zivotem…neblbni! Vacek u zubu neni legrace, muze byt z toho, kdyz to nebudes resit, I zivot ohrozujici stav. Bez legrace.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1886
2.4.20 21:22

8 pry dost casto zlobi a musi vetsinou ven.
Vlastne mam v okoli spoustu lidi, kterym to museli vytrhnout. Segru 1 osma bolela, tu vyresil hned, a pak ji objednal na vytrzeni i 3dalsich. Asi nejaka standardni praxe :think:
Ja je nemam, takze nemuzu moc chytracit :mrgreen:

Kazdopadne, ja bych teda sla, hlavne bych to nenechavala na vikend ;) ja nesla v nedeli dopo na pohotovost, protože to preci do pondeli vydrzim :roll: no a v pondeli rano uz jsem si brecela do polstare, ze se snad toho zubare nedoziju :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3390
3.4.20 14:23

Zubní pohotovost :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu