Nikdy nebudu nevěrná! A stalo se...

Anonymní
25.6.13 14:53

Nikdy nebudu nevěrná! A stalo se...

Ženy, asi to jen potřebuju dostat ze sebe… V zimě jsem byla svému manželovi na jedné akci nevěrná. Šlo „jen“ o jednu noc v alkoholovém opojení (na to se tedy nechci vymlouvat, myslím, že by se to stalo, i kdybych v sobě ten alkohol neměla…). Tak moc mě přitahoval :oops:. Bylo to hezký, jiný, divoký… Druhý den jsme dělali, že nic. Před dvěma týdny jsme se zase viděli… Jasně jsem si řekla, že už nic nebude. A nebylo, myslím, že i on se držel zpátky (má ženu a děti). Ale jak jsem byla v jeho blízkosti, myslela jsem, že se rozplynu. Tohle už jsem tak dlouho nezažila. Takové to mrazení. Nejsem zamilovaná, je v tom jen takové vzrušení z neznámého. Flirt. Ááách :oops:… Připadám si jak puberťačka.

Já jsem vdaná, mám dvě děti. Můj manžel byl můj první a teď toto 8o. Prostě jsem nečekala, že by se mohlo něco takového stát. Byla jsem přesvědčená, že můj manžel bude první a poslední.

Nechci žádnou radu, jen jsem to potřebovala „někomu“ napsat. Tak děkuju :)!

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12735
25.6.13 14:59

Zatloukej a zkus zapomenout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Jitka1976

Nemáš zač… 8o

• Citovat
  • Nahlásit
21857

Jo, úplně vím, o kterým mrazení mluvíš… To se mi sává v jednom kole s asi 3 chlapama (bohužel můj mezi nima není :zed: )… Každopádně co jsi udělala moc dobrý není, ale to asi víš, svědomí tě asi trestá samo, aleurčitě se ti dostane lynče i od zdejších mamin ;)

EDIT: A mýmu jsem o tom řekla, co se mi to děje, takže pro rejpalky - můj o tom ví :*

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymka212121
25.6.13 15:00

No hele stava se to.. Ja taky říkala nikdy a ejhle uz dvakrát s jedním a tim samým, v mem případe jsem bohužel do nej zblaznena, ale rodinu bourat nechci tak jsem to uz nechala byt… Trápim se ale šíleně. Jsem nucena ho vídat a to me ubiji.

• Citovat
  • Nahlásit
2574
25.6.13 15:02

No stalo se, zpátky to už nevezmeš. Prostě si měla chuť zkusit, jak chutná i jiný muž a popravdě, nedivím se. I když já sama jsem nevěrná nebyla, nedokážu si představit, milovat se jen s jedním mužem po celý život. Ale moc držím palce, aby tohle bylo jen jedno přešlápnutí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4466
25.6.13 15:03

Myslím, že to je tím, že tvůj muž byl tvůj první…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1191
25.6.13 15:05
@Žirafátko píše:

tím to asi bude…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tonj
25.6.13 15:06

Proto se vždycky zasměju, když čtu „to já bych nikdy neudělala“. Každý může udělat všechno…ber to tak. Hezké to není, ale hlavně manž. nic neříkej nebo to pos… ještě víc.

• Citovat
  • Nahlásit
64457
25.6.13 15:08

Neměla jsi předtím nikoho, takže jsi zatoužila po něčem, co nemáš.. asi je to celkem normální.. né nadarmo se říká, že si má člověk užít, než jde do vztahu.. soudit Tě nebudu, myslím, že černé svědomí udělá svoje a příště si dáš majzla :think: ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25.6.13 15:08

„Co oči nevidí, srdce nebolí“

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.13 15:10

Samozřejmě nemám v plánu to manželovi říct! Zapomenout asi nepůjde… Ale to mi vlastně nevadí, bylo to prostě hezký a jedinečný. Troufám si říct, že manžel nic nepoznal.
Posunulo mě to hodně dál. Už nemůžu tvrdit, že cokoliv NIKDY neudělám. Po tomhle zážitku jsem asi schopná téměř všeho…

• Citovat
  • Nahlásit
2660
25.6.13 15:15

Nikdy neříkej nikdy :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.6.13 15:28

Já se tedy s jiným nevyspala, ale stalo se tohle: můj muž si našel práci, která ho nesmírně baví, žije jí, naplňuje ho, bohužel díky tomu se zapomněl věnovat mě - když jdu s jiným ven, nežárlí, nevadí mu, když spím u kamaráda, ani když jdu s bejvalým do kina!!! Prostě on je nežárlicí typ a mě to hrozně rozčiluje, protože mám pak pocit, že mu je jedno, jestli mu snad zahnu. No a jednou jsem zase spadla do hrozné depky, když jsem si to uvědomila a prostě šla a políbila kamaráda - líbali jsme se a já měla hrozně osvobozující pocit! Prostě takové to - můj muž si je mnou tak jistý, že nemá podle něj proč žárlit a já mu teď ukázala, že má sakra hrozně moc důvodů žárlit! Nemám absolutně žádné výčitky, ten polibek byl nádherný, zakázaný, vzrušující jako už dlouho nic… Dál bych nezašla, muž to neví a tak to taky zůstane, a to jsem si taky říkala, že bych NIKDY jiného ani nepolíbila, a vidíš… :)

• Citovat
  • Nahlásit
9161
25.6.13 15:32
@Lístečka
@Žirafátko píše:

Může být, ale taky nemusí. Poblázněný hormony, nic víc. Nevím, kdyby měla před manželem tři další, jestli by si místo úletu jen s vděčností vzpomněla na dobu dávno minulou ;) Můj manžel je taky můj první a poslední a občasné mravenčení v přítomnosti nějakého idola je fajn, nabije mě to a neublíží to. Dál bych nešla. Mám k. r.u svědomí 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat