Nikdy nenapíše první, mam se ozývat?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.5.22 08:40

Nikdy nenapise první, mam se ozyvat?

Zdravim, muzu mit rychlou otázku? Mesic a pul se znam s jednou zenou, videli jsme se 2×, tvrdila mi, ze vzdy byla na rande 2× a treti s nikym nechtela opakovat. Nepiseme a nevolame si vubec, ale ja vzdy cca 1× týdne se ozvu, prohodime par vet a z jeji strany psani konci. Predchozi 2 setkání jsem navrhl ja. V tydnu jsme se domluvili dnes na obede, tedy treti rande. Podle ni jsem tedy dal, nez predchudci :mrgreen:. Ukoncili jsme to s tim, ze si cas a misto upresnime. Ja moc na to nehraju, kdo se ozve prvni, ale prece jenom bych chtěl asi nejaky zajem videt. Takze, mam se ozvat, kdy a kde se dnes srazime nebo se na to vykaslat? Abych rekl pravdu, ani se mi ozyvat nechce, ale zase nechci byt neslusnej a neozvat se. Podle me, me ma na haku. Diky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28583
22.5.22 08:45

Jestli s ní někam chceš jít, tak se ozvi, protože jinak se obávám se ona neozve. Trošku zvláštní, že nepíše vůbec, to asi moc zájem nemá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 08:49

Ja bych rad sel, napsal jsem ji, ze i zajem mam, ze se mi libi. Ale zase jestli ona v tom vidi jen se zadarmo najist a zabit 2 hodiny pres obed, tak to se mi do toho nejak nechce.

Jeste dodam, ze v tydnu jsem se ptal, jaky cas by ji vyhovoval, jestli ji mam vyzvednout nebo prijede sama. Bylo mi receno, ze budeme resit operativne.

• Citovat
  • Nahlásit
4328
22.5.22 08:53

Dle mě jsi jeden z mála, s kým se schází. Kdyby měla zájem, tak jste určitě v častějším kontaktu. A napíše i sama od sebe. 🤔

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35388
22.5.22 08:55
@Anonymní píše:
Zdravim, muzu mit rychlou otázku? Mesic a pul se znam s jednou zenou, videli jsme se 2×, tvrdila mi, ze vzdy byla na rande 2× a treti s nikym nechtela opakovat. Nepiseme a nevolame si vubec, ale ja vzdy cca 1× týdne se ozvu, prohodime par vet a z jeji strany psani konci. Predchozi 2 setkání jsem navrhl ja. V tydnu jsme se domluvili dnes na obede, tedy treti rande. Podle ni jsem tedy dal, nez predchudci :mrgreen:. Ukoncili jsme to s tim, ze si cas a misto upresnime. Ja moc na to nehraju, kdo se ozve prvni, ale prece jenom bych chtěl asi nejaky zajem videt. Takze, mam se ozvat, kdy a kde se dnes srazime nebo se na to vykaslat? Abych rekl pravdu, ani se mi ozyvat nechce, ale zase nechci byt neslusnej a neozvat se. Podle me, me ma na haku. Diky

Když to vezmu podle sebe, pokud bych měla zájem, poptala bych se už včera, jestli to dnes platí.

Myslím, že jí jsi fuk…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.5.22 08:59
@Mochomurka83 píše:
Dle mě jsi jeden z mála, s kým se schází. Kdyby měla zájem, tak jste určitě v častějším kontaktu. A napíše i sama od sebe. 🤔

Měsíc a půl je poměrně krátká doba. Může se jen nacházet v oťukávacím období. Nevíme nic o jejích, předchozích zkušenostech. Může k tomu mít své důvody.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 09:26

Uprimně, máš se rád? Tohle asi nemáš zapotřebí ne ;) Zvyš si trochu sebevědomí, pak by tě takové otázky vůbec nenapadaly. Pokud by se dotyčná neozývala a ještě by měla takové hloupé řeči o třetí schůzce, naprosto by mě to odradilo. Pokud ti to ovšem imponuje, to je věc jiná. Tohle drhne už od začátku, jasný signál, že ač by se to mohlo někdy někam posunout, stejně bys v tom nebyl šťastnej. Ruce pryč a najdi si slečnu, která bude toužit taky po tobě :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
20597
22.5.22 09:30

Mozna ma nejake bloky z drivejska. To my tady nevymyslime.
Tak bezte na obed a tam se ji na to normalne zeptej. Ze to vnimas tak a tak a nerozumis tomu, co za tim je, ze bys rad pochopil, jak to teda ona ma.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.5.22 09:30

Ještě jsem zapomněla připsat, čím je tak výjimečná, že si může dovolit takhle ponižovat ostatní, že dojde jen ke druhé schůzce a tím pádem nedat člověku ani prostor poznat ho? Trochu pokory by jí neuškodilo

• Citovat
  • Nahlásit
1802
22.5.22 09:33
@Anonymní píše:
Ja bych rad sel, napsal jsem ji, ze i zajem mam, ze se mi libi. Ale zase jestli ona v tom vidi jen se zadarmo najist a zabit 2 hodiny pres obed, tak to se mi do toho nejak nechce.Jeste dodam, ze v tydnu jsem se ptal, jaky cas by ji vyhovoval, jestli ji mam vyzvednout nebo prijede sama. Bylo mi receno, ze budeme resit operativne.

budeme řešit operativně :D :D teda! :D nedivím se ti, že se ti nikam moc nechce, kdž píše takhle

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3666
22.5.22 09:38

Jestli se ti líbí, tak jí napiš, jestli se jí chce na ten oběd. A podle reakce se s ní buď sejdi nebo ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.5.22 09:43
@Rosebery píše:
budeme řešit operativně :D :D teda! :D nedivím se ti, že se ti nikam moc nechce, kdž píše takhle

To já bych se hned zeptal, jestli se to bude řešit ambulantně, či hospitalizací na lůžku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3775
22.5.22 09:45

Ja jsem třeba typ ženy která nikdy chlapovi nepíše první, a to ani v dlouhodobém vztahu (pokud tedy vyloženě něco nepotrebuju). A neznamená to ze nemám zájem, kolikrát se trapim ze se dotyčný neozyva, ale proste to tak mám. Napsala bych ji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2191
22.5.22 09:49
@Anonymní píše:
Ještě jsem zapomněla připsat, čím je tak výjimečná, že si může dovolit takhle ponižovat ostatní, že dojde jen ke druhé schůzce a tím pádem nedat člověku ani prostor poznat ho? Trochu pokory by jí neuškodilo

Já to vidím jinak. Asi je dobře, že k třetí schůzce už nedochází, paní je zřejmě velmi nepoužitelná. Takže dál od takových. :P

Zakladateli, kašli na ní. Kdyby se chtěla domluvit, už byste byli domluvení. Ona zřejmě jede tu linku, že se nikdy nesmí ozvat první. Tak jí nech, ať mlčí navždy. :mrgreen: Najdi si takovou, která nebude mít problém se domluvit rovnou. :kytka:

Já třeba nemám ráda domlouvání se na poslední chvíli. Dávám přednost tomu, v den srazu už dávno vědět všechno, co potřebuji. A respektuji změnu plánu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8323
22.5.22 09:59

Pani je dost zvlastni. Chapu, ze ne kazdy ma po prvni schuzce jasno a potrebuje jeste druhou, ale ted uz by mit jasno mela. A taky by mela pracovat na nejake komunikaci s tebou. Je jako lekla ryba a ty reci, ze nikomu nedava sanci po druhe schuzce. No asi bude hodne zahledena sama do sebe, bud ma hodne male sebevedomi a nebo naopak ho ma az prilis.
Kazdopadne se ti nedivim, ze uz nemas chut ji ani psat, To vypada, ze by ten vztah s ni byl pro tebe hodne vycerpavajici a ze ty by jsi do nej neustale musel vkladat energii sam. Melo by to byt tak nejak aspon trosku vyrovnane. Jasne, ze chlap je ten, kdo vic, ale tady je ten nepomer sileny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat