Nikdy s ním nepojedu na dovolenou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 11:18
Nikdy s ním nepojedu na dovolenou?

Prosím anonym, sestra přítele mě tu zná a nechci, aby viděla, že si stěžuji na jejího bratra, takže kdyžtak smazat.
Mám přítele, který je jinak ve všem skvělý, ale kvůli jeho podnikání nemůže odjet na dýl než víkend. Nechci psát co konkrétně dělá, aby mě tu napoznala, ale jde o to, že musí vyřizovat objednávky a záskok za to mít nemůže ze spousty důvodů. Nemá to řešení. Já jezdím na i delší než týdenní dovolené aspoň třikrát ročně a moc mě mrzí, že nemůže jet se mnou. Rád by jel, ale nemůže opustit svou práci, protože by to mohlo poškodit podnikání, kdyby zákazníci čekali na jejich objednávky takovou dobu, takže je prostě uvězněný. Už nikde nebyl přes pět let.
Asi ani nechci radu, jen jsem to chtěla vypsat. Jezdím s kamarádkama, ale to prostě není ono. S bývalým přítelem jsme jezdili na dovolené a tak vím, že to je prostě to co bych chtěla. Ale zase opouštět jinak skvělý vztah jen kvůli dovoleným je nesmysl no. Jen jsem si chtěla postěžovat.

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
salamio
Ukecaná baba ;) 2199 příspěvků 05.11.18 11:22

Výmluvy. Je to jen otázkou priorit.

Ou
Kelišová 5462 příspěvků 05.11.18 11:24

Problémy prvního světa.

Vřele doporučuju se ve volných chvílích začít věnovat něčemu smysluplnému. Ideálně pomoci lidem, kteří jsou na tom hůř než ty - většinou po pomůže srovnat si priority.

a12
Vesmírná mluvilka 33067 příspěvků 05.11.18 11:24

Presne tak, parkrat jsem na eshopu videla z duvodu dovolenych odesilame po 15.cervenci apod.

Rive
Ukecaná baba ;) 1135 příspěvků 05.11.18 11:25

Taky si myslim, ze to jsou vymluvy, s manzelem mame eshop, delame ho ve dvou a nikdy se nestalo, ze bychom kvuli nemu nejeli na dovo. Proste tam napisem, ze budem objednavky vyrizovat az od, omlouvame se.

Nikdy nikdo nemel problem a obj normalne chodily i behem dovolene.

zoidberg
Extra třída :D 12064 příspěvků 05.11.18 11:25

Přijde na to až časem. Ale já taky jezdím hlavně na prodloužené víkendy. V produktivním věku se maká, na dovolenou bude spoustu času v důchodu.

cverunka
Závislačka 2649 příspěvků 05.11.18 11:26

Tak chápu, ze nemůže víckrát za rok na delší dovolenou, ale nikdo snad není tak nenahraditelný, aby nemohl jednou v roku na týden na dovolenou. V klidu si s nim promluv a řekni mu, že ho máš ráda a společná dovolená ti prostě moc chybí. Jak to plánuje do budoucna, zda bude jednou doba, kdy si tu do či dopřejte…?

Hroznej puberťák
Kelišová 5493 příspěvků 05.11.18 11:27
@Anonymní píše:
Prosím anonym, sestra přítele mě tu zná a nechci, aby viděla, že si stěžuji na jejího bratra, takže kdyžtak smazat.
Mám přítele, který je jinak ve všem skvělý, ale kvůli jeho podnikání nemůže odjet na dýl než víkend. Nechci psát co konkrétně dělá, aby mě tu napoznala, ale jde o to, že musí vyřizovat objednávky a záskok za to mít nemůže ze spousty důvodů. Nemá to řešení. Já jezdím na i delší než týdenní dovolené aspoň třikrát ročně a moc mě mrzí, že nemůže jet se mnou. Rád by jel, ale nemůže opustit svou práci, protože by to mohlo poškodit podnikání, kdyby zákazníci čekali na jejich objednávky takovou dobu, takže je prostě uvězněný. Už nikde nebyl přes pět let.
Asi ani nechci radu, jen jsem to chtěla vypsat. Jezdím s kamarádkama, ale to prostě není ono. S bývalým přítelem jsme jezdili na dovolené a tak vím, že to je prostě to co bych chtěla. Ale zase opouštět jinak skvělý vztah jen kvůli dovoleným je nesmysl no. Jen jsem si chtěla postěžovat.

V klidu, první infarkt ho z toho možná probere…

cverunka
Závislačka 2649 příspěvků 05.11.18 11:27

@zoidberg jestli se ho ten člověk takovým tempem dožije :mrgreen:

Lalelale
Závislačka 2725 příspěvků 05.11.18 11:29
@Anonymní píše:

ryzí výmluvy a kdyby chtěl, ten čas si najde. To mi věř. Ono se to může zdát jako hrozná blbost, pustit vztah kvůli dovolené… Ale otázkou je, zda je blbost pustit vztah kvůli tomu, že přítel s tebou nechce trávit čas a svou práci staví nad osobní život.

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 63765 příspěvků 3 inzeráty 05.11.18 11:29

Není to o tom, že by nemohl, on prostě nechce, takže se s tím buď smiř nebo hledej někoho jiného.

Svistice
Neúnavná pisatelka 17555 příspěvků 18 inzerátů 05.11.18 11:30

Nemoc podnikatelů, kteří odmítají práci delegovat nebo na chvilku odložit, protože se domnívají, že jsou nezastupitelní případně že je týdenní výpadek podnikatelsky položí.
Oni asi zákazníci nejezdí na dovolenou, že? Každý normální člověk to pochopí, když mu dodavatel řekne " Promiňte, teď jedu s rodinou na dovolenou. Budu se tomu věnovat okamžitě, jak se vrátím. Nejpozději do toho a toho dne se Vám ozvu zpátky"

Kdyby jste měli děti, tak taky nebudete mít rodinné dovolené? Kdyby vážněji onemocněl, tak bude makat i ve špitále? Opravdu je to jen otázka srovnání si priorit a pak trocha organizačního ducha.

free333
Generální žvanilka 20400 příspěvků 05.11.18 11:33

Anonyme, časem ho nemoc zastaví, pár takových jsem už viděla.

Pak přehodnotí priority, jako spousta jiných.
Předpokládám, že je ještě mladý…

ProfZav
Ukecaná baba ;) 1732 příspěvků 05.11.18 11:35

Muj muz by taky nemohl odjet na dyl nez tri dny. Jsme spolu sedm let i bez sahodlouhych dovolenych. Kdyby jel na dyl, musel by pracovat na miste a stejne by si dovolenou neuzil, naopak by to pro nej prinaselo starosti a stres navic. Travime spolu cas doma. Ale pro me ani nase dite to neni problem. A nepiste mi tu o prioritach ;-)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.18 11:38

Muj manzel ted po 20 letech ve firme si vzal pul roku volno kvuli rodine, aby byl s detmi dokud jsou male, narodila se nam ted druha dcera. Prvni mesic to s nim bylo silene, protivny a na nervy. Ted uz je doma treti a konecne je v pohode, uziva si to a zjistil ze firma bez nej funguje dal. Sice nejake projekty pockaji, ale jde to. Ale musela jsem ho donutit, z casti uz jsem se o nej i bala,o jeho zdravi.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Nemá ruku a chce 63 milionů korun! Za dublérku Milly Jovovich se modlí i Milla

Přežila skoro vlastní smrt, teď žádá odškodné! Krásná kaskadérka Olivia... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >