Nikdy se nezamiluji, už to necítím

24.4.17 18:38

Nikdy se nezamiluju uz to necitim

Ahoj… mám takový pocit že už zůstanu sama.. muj byvaly partner byl moje prvni laska cca ve 20 letech.. meli jsme se vzit ale vyklubal se z nej alkoholik. Od te doby nemamm vztah a nejak citim ze uz se ani nezamiluju. Hodne mi ublizil nechci to rozvijet.. slo o psych a fiz.. v posteli nam to taky neklapalo.. co budu delat co kdyz uz nikdy nenajdu toho praveho? ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4186
24.4.17 18:45

A kolik ti je a jak dlouho jsi sama?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10701
24.4.17 18:45
@Natalienaty1 píše:
Ahoj… mám takový pocit že už zůstanu sama.. muj byvaly partner byl moje prvni laska cca ve 20 letech.. meli jsme se vzit ale vyklubal se z nej alkoholik. Od te doby nemamm vztah a nejak citim ze uz se ani nezamiluju. Hodne mi ublizil nechci to rozvijet.. slo o psych a fiz.. v posteli nam to taky neklapalo.. co budu delat co kdyz uz nikdy nenajdu toho praveho? ????

Jak dlouho ten předchozí vztah trval a jak je to dlouho, co skončil?
Myslím, že si jen procházíš klasickou fází po rozchodu, cítíš se prázdná, je to pochopitelné. Vztah s takovým člověkem tě musel hodně vyčerpat. Doporučuji moc nepřemýšlet nad dalšími vztahy, ale zapracovat na sobě, svém sebevědomí, dobrém pocitu, radosti ze života. Věnuj se koníčkům a přátelům, které jsi možná kvůli předchozímu vztahu odložila do pozadí, dělej to, co tě dělá šťastnou. Všechno přijde, pokud se naučíš být spokojená sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 18:46

Jsem sama uz cca dva a pul roku a predchozi vztah tval rok.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 18:48

@unuděná
Snazim se si uzivat nachazet jine myslenky atd ale porad ve me trva pocit ze nikdy nenajdu toho praveho.. od sameho zacatku jsem mela jen same kratkodobe a bolestive vztahy..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 18:48

@Paola21 bude mi 24

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3058
24.4.17 18:50

@Natalienaty1 k tomu aby jsi měla vztah nemusíš být zamilovaná :-) někdy je to možná i lepší když víc přemýšlíš rozumem než srdcem… já do mýho chlapa nikdy zamilovaná nebyla a jsme spolu 6 let, čekáme 2 dítě a rozhodně je to muj doposavad nejvíc fungující vztah..zamilovanost dřív nebo později pomine, na tu nesázej :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4186
24.4.17 18:51
@Natalienaty1 píše:
Jsem sama uz cca dva a pul roku a predchozi vztah tval rok.

A ani za ty 2 a půl roku se to nezlepšilo? Je to pořád stejné jak po rozchodu?
Mě přijde 2 a půl roku na to, se dát dohromady po ročním vztahu více než dost, ale každý to má jinak.
Jestli tedy dobře počítám, tak je ti okolo 25 let a to si nemyslím, že budeš navždy sama a nezamiluješ se už. Málokomu vyjde první láska, je třeba se z toho oklepat, věnovat se sobě - jak píše @unuděná

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
24.4.17 18:51

Ahoj,
podle toho jak píšeš usuzuji, že je to ještě hodně čerstvé. Musíš se sama hodit do pohody, najdi si nějaké cíle v životě a na ně se soustřeď. Trochu pozapomeneš, co se stalo :) Změníš i celkové myšlení a uvidíš, že se časem někdo najde, zamiluješ se a zase v tom bude lítat až po uši :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4186
24.4.17 18:52
@Natalienaty1 píše:
@Paola21 bude mi 24
.)
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 18:53

Neni to cerstve uz ho nemiluji. Jde o to ze mam strach ze uz nikdy nepotkam lasku a nebudu zamilovana. Citim se prazdna a slovo miluji te je pro me hluboce zahrabané.. je to pro me tezke bylo to opravdu velmi velke zklamani..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 18:54

@Enale cerstve to neni nemiluji ho.. ale pocit ze pro me neni ten pravy pretrvava..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26
24.4.17 18:57

@Natalienaty1 Neboj se! :) Nesmíš nad tím stále přemýšlet a nechávat to v tobě vyhrávat! Co tě třeba teď naplňuje?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
915
24.4.17 18:57
@Natalienaty1 píše:
Ahoj… mám takový pocit že už zůstanu sama.. muj byvaly partner byl moje prvni laska cca ve 20 letech.. meli jsme se vzit ale vyklubal se z nej alkoholik. Od te doby nemamm vztah a nejak citim ze uz se ani nezamiluju. Hodne mi ublizil nechci to rozvijet.. slo o psych a fiz.. v posteli nam to taky neklapalo.. co budu delat co kdyz uz nikdy nenajdu toho praveho? ????

Ja byla s byvalym partnerem dva roky. Ze zacatku dobry, pak se to zacalo kazit.. Nicmene jsem byla strasne zamilovana, navic on byl ten typ pana dokonaleho.. Peknej, chytrej, vtipnej.. No i tak to proste neklapalo. Kdyz jsme se rozesli, myslela jsem ze uz nikdy se takhle nezamiluju.. Ze lepsi uz nebude. No po dvou letech jsem potkala chlapa, zasli jsme na vino a po hodine jsem vedela ze je to proste zase ono, ze ho budu mit rada. Zkratka jsem se zamilovala a mnohem vic nez u byvaleho.. Ted kdyz to porovnavam, tak nechapu jak jsem mohla byt tak zamilovana. A to je soucasny partner uplne jiny typ nez byvaly… No a mam ho rada strasne :) Uz je to dva aa pul roku co jsme spolu, a stale je to stejny jako kdyz jsme se potkali. Takze za me, neboj zamilujes se :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.4.17 18:59

@Enale naplnuje me vse.. jsem docela zabezpeceny clovek navic budu delat nejakou tu prestavbu delam si radosti nakupy atd.. akorat na vztahy mam nestesti. Nekdy mam pocit ze mi neni souzeno byt stastne zamilovana a spokojená.. bude mi 30 ted je mi 23 a pul.. co kdyz ve 30 budu sama.. leti to strasne a ja nezazila ani prvni milovani jak jsem si predstavovala ????

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama