Nikdy se toho nezbavim

Anonymní
22.6.21 21:38

Nikdy se toho nezbavim

Zdravím vás všechny 👋
Dlouho jsem přemýšlela nad tím jestli sem napsat.
Už si vlastně nevím rady. Je to pár let co jsem pryč ze střední a už vlastně i z vysoké školy. Jde o to, že jsem během střední školy byla zamilovaná do učitele. Zná to asi hodně lidí. Učitel/ka ja pro žáka někdy nějaký určitý vzor a ještě k tomu pokud je pohledný a chová se hezky, neni těžké se do něj zamilovat.
Stalo se mi to no…
Jenže už je to pár let (9-10 let). Na střední škole jsem si neuměla představit, že jednoho dne odejdu a dotyčného už neuvidim denně. Navíc když on podnikal několik akcí s naší třídou. Byl vždy úžasný, milý. Nikdy nezašel za hranici, za kterou nemohl, ale nějaké panáčky na baru na plesech, tance, milé smsky když se něco řešilo.. to vše proběhlo. Což vlastně mou platonickoi lásku ještě víc prohloubilo.
Po maturitě jsem odešla na VŠ do Prahy a učitele takřka ztratila z očí. Trochu jsem „zapomněla“ ale nikdy ne úplně. Vždycky jsem věděla, že ho někde v sobě pořád mám.
Během klasického vysokoškolského života pár kluků přislo i odešlo, ale vždy jsem myslela na něj.
Po VŠ jsem se vrátila do rodného města a začla učitele opět potkávat a všechno se to ve mě roztočilo zase.
Problém je v tom, že on to neví. Nebo možná tuší, ale neřeší, jelikož má manželku a 2 děti, které jsou sice velké, ale pořád jsou to jeho děti. Je starší o 15 let. Což o to, mně by to nevadilo, ale i kdyby… co ostatní? Ulevilo by se mi hodně, kdybych mu řekla co k němu cítím, ale bojím se.
Jsem z toho zoufalá.
Jak se odmilovat?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22.6.21 21:43

Myslím, že to přijde, až se opravdu zamiluješ jinde. Hlavně netahej chlapa od rodiny…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 21:46

@Lily-of-the-valley
To bych nikdy neudelala abych ho tahala od rodiny.

• Citovat
  • Nahlásit
1434
22.6.21 21:48

Kdyby nebyl ženatý, zadaný, tak bych poradila ať mu to řekneš, ale takhle si to nech pro sebe jako platonickou lásku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22681
22.6.21 21:50

Nech ho být, je ženatý, má rodinu. Tím že mu to řekneš, ulevis akorát sobě, ale jeho postavíš do trapné pozice. To tě přejde, najdi si nějakého svobodného kluka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 21:50

@Jolka86
No, nejspis na to odvahu ani nenajdu, takze s tim budu dal bojovat v sobe :(

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 21:51

@Kriss Tina
Ty uz byli prave, jenze jsem vzdycky v nich hledala jeho. Pak jsem je musela nechat, nechtela jsem je tahat za nos.

• Citovat
  • Nahlásit
526
22.6.21 22:39

Podle mě sis ho až moc zidealizovala. Kdybys ho poznala a chodila s ním, tak bys zjistila, že je to ve skutečnosti chlap jako každej jinej, co nechává špinavé trenky v koupelně, chrápe, nepokládá prkénko… :lol: asi jsem moc neporadila, jen je třeba si uvědomit, že představy jsou mnohdy krásnější než realita. Ono pár krásných smsek a okouzlující chování na veřejnosti dokáže pěkně zamotat hlavu.
Nech platonickou lásku platonickou láskou a věřím, že poznáš chlapa, kterej tě bude zbožňovat i ty jeho. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.6.21 22:55

@LadyDelRey
Je mi jasny, ze ho neznam ve smyslu vztahu, ale jak pises, zidealizovat si ho nebylo v hlave tezke. Kazdopadne dekuju 🙏 ❤️

• Citovat
  • Nahlásit
15723
23.6.21 00:55

Jsi na něm zaseklá, protože jsi zatím nebyla do jiného doopravdy zamilovaná…ani do něj nejsi, to je jen takové okouzlení…mozek dokáže neuvěřitelné věci :D Zvlášť, když člověk chce milovat a být milován a stále se nedaří…a taková ta platonická láska v nás může vydržet skutečně dlouho, protože není zatížená chodem běžných dní, stereotypem…užívej si to dál jen ve své hlavě..a až ti ho jednou někdo pomůže vymazat z hlavy, budeš vědět, že je to to ono ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
905
23.6.21 06:30

Na platonických láskách je úžasné, jak je dotyčný dokonalý :kytka: Vím, že to zní asi hrozně a trápíš se. Ale zpětně jsem ráda, že jsem to prožila. Nikoho už nebudeš milovat tak čistě :lol: Říkám jako již deset let vdaná :lol:

Ale vážně - až se doopravdy zamiluješ a najdeš si chlapa, zjistíš, že to fakt bylo platonické. Že to teď cítíš hodně silně, ale je to pořád trochu jiný a povrchnější pocit.

Jsem šťastně vdaná, ale mám v životě člověka, u kterýho si říkám, jak by to s ním bylo určitě super (když mě manžel naštve). Jenže to je spíš o tom, jak já si představuju, jaký dotyčný je. Ve skutečnosti ani takový není, nejspíš by mě jeho reálné já otravovalo už po měsíci :D No schválně, zkus si představit toho svého učitele, jak před tebou prdí, večer si v trenkách otevře lahváče a nechce s tebou jít ani do kina :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4421
23.6.21 06:48

Tohle ti může vzít ty nejlepší roky života a můžeš kvůli tomu přijít o dost šancí najít normálního chlapa pro život (ono s pubertálně vysněným ideálním chlapem se může málokdo poměřovat). Možná by pomohlo si s ním užít románek a zjistit, že to je úplně normální chlap a žádnej nedostižnej ideál. Nicméně to je bezohledné řešení, tak by možná mohlo pomoct nějaké negativní posilování (nějaká forma facky pokaždé, když o něm začneš snít nebo si ho představovat s lahváčem na gauči před telkou, jak prdí a krká apod.).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.6.21 07:53

Dekuju za komentare. Bavi te me 😂 vim ze neni ve vztahu zrejme takovy jako si ho moje hlava predstavuje, ale nejak tak furt je a nejde ho vymazat. Rikala jsem si ze kdyz mi bylo 20 tak bych to jeste chapala ale to uz mi davno neni, takze porad nechapu proc. 🤷🏻‍♀️

• Citovat
  • Nahlásit
1
23.6.21 13:57

Dá se říct že tvou platonickou lásku k učiteli chápu. Též jsme měly jako holky na tělocvik pěkného učitele, nebyl o tolik starší a já ho milovala. Taky mě to dlouho drželo a nedokázala jsem si představit, že s ním nebudu chodit.
Dnes mám stálého přítele a miluju ho. Tělocvikář bude navždy v srdci, ale jen jako nesplněná láska. Taky tě to přejde neboj :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat