Nikdy v jeho domě nebudu doma

Anonymní
12.12.19 19:48

Nikdy v jeho domě nebudu doma

Prosím, jak jste to měly vy, co jste přišly do domu, kde dříve žil s bývalou rodinou.
Jak jste si dokázaly udělat domov v domě který postavil pro jinou?
Nemůžu mít domov tam, kde ze všeho cítím bývalou. Jak se vám vařilo v kuchyni po jeho ex? Koupání v koupelně kde se ve vaně koupali spolu? Něco dal nového, něco ale tak zůstalo. Stále nacházím i když nechci po ní drobnosti.. Na víkend, když tam někdy jsme to dávám, beru to jako hotel, ale nemůžu přeci ty věci milovat jako své. Spíše cestujeme. Vím, že nějaké ženy by se tam hned určitě stěhovaly, dům je to krásný, má vše. Třeba bude i rozchod. Už mi naznačil, že chce abych s ním bydlela napořád. Jen se ptám jestli jste se některá do toho také tak zamotala, nebo jsem divná jen já.
Jsme spolu dva roky, všechny děti máme dospělé.
Díky

• Nahlásit
  • Citovat

Reakce:

828
12.12.19 19:54

V životě bych na to nepřistoupila. Budoucnost si chci budovat společnou se vším všudy. Řešení je se přestěhovat. A úplně nejlepší je chlap bez závazků.
Edit.: už čtu, že máte dospělé děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1804
12.12.19 20:00

No, moje maceška šla do komplet zařízeného baráku, který můj otec postavil a zařídil s mou máti.. vše vybírala má matka s ním..
maceška je spořivá žena, takže si tam vše nechala, prý je to funkční, tak co.. je velmi praktická a emoce s ní necloumají… já osobně bych to moc nedávala, hlavně celou tu stěnu v jídelně a kuchyni a ložnici.. to by mi vadilo..
jinak že bych bourala obkladačky, dlažbu a podlahy, to fakt ne..
hele, nejsi první ani poslední a jsou horší věci.. nevím, proč bys tam nemohla být „doma“ prostě si dle tvého vkusu dozměníte nábytek, koberce, vymalujete jinak, dáš jiné obrazy a bude to zas vypadat úplně jinak ;) zas tak extra bych se z toho nehroutila, i když s tou kuchyní zrovna ti rozumím ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9325
12.12.19 20:00
@Anonymní píše:
Prosím, jak jste to měly vy, co jste přišly do domu, kde dříve žil s bývalou rodinou.
Jak jste si dokázaly udělat domov v domě který postavil pro jinou?
Nemůžu mít domov tam, kde ze všeho cítím bývalou. Jak se vám vařilo v kuchyni po jeho ex? Koupání v koupelně kde se ve vaně koupali spolu? Něco dal nového, něco ale tak zůstalo. Stále nacházím i když nechci po ní drobnosti.. Na víkend, když tam někdy jsme to dávám, beru to jako hotel, ale nemůžu přeci ty věci milovat jako své. Spíše cestujeme. Vím, že nějaké ženy by se tam hned určitě stěhovaly, dům je to krásný, má vše. Třeba bude i rozchod. Už mi naznačil, že chce abych s ním bydlela napořád. Jen se ptám jestli jste se některá do toho také tak zamotala, nebo jsem divná jen já.
Jsme spolu dva roky, všechny děti máme dospělé.
Díky

Jestli je chlap fajn a vztah funguje, tak bych si ho neničila kvůli „blbostem“. Dům si spolu doladíte drobnostma, postupně některý nábytek obměníte…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13930
12.12.19 20:06

Nijak, dům kde bydlel s ex prodal a koupíme nový :lol: sám na to neměl dobré vzpomínky a všude ji viděl, a jak teprv bych se tam cítila já :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 20:07

Tak pokud tohle vidíš jako důvod k rozchodu, tak je to asi dobre, alespoň bude mít chlap sanci najít si někoho normálního. Přijde mi to jako prkotina, navíc si to proste muzes předělat podle sebe do jistě míry :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 20:10

Můj muž bydlel nějakou dobu sám, takže jsem žádné drobnosti nenacházela. Postupně jsem si to zařídila dle svého, protože do baráku už začal prorůstat staromládenecký styl :D Jen ty nechutný zelený stěny šly pryč hned, to jsem nikdy nepochopila, co ji k tomu pudilo :roll: :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3372
12.12.19 20:12

Jsem pomerne psychicky vyrovnana osobnost, takze tohle me nerozhodilo. Chce byt se mnou - tak je. Navic chlapi na to takhle nekouji - ty ziji pritomnosti a nepremysli co kdy/kde - teda pokud maji vyresenou minulost.
Ja si byt udelala podle sveho - vsechen"bordel" z kuchyne vyhazela-protoze vsude byly 100let stare suroviny - a prizpusobila sobe - takze jsem vse prestavela a muj muz se do toho pustil se mnou. Prestehoval se nabytek, koupila nove vetsi pohovka…proste jsme si to udelaly tak jak se nam libilo a uprimne jeho byvalku tady nikde nevidim - ani ve vane, ani v posteli…
Ale vim jak to myslis - treba u byvaleho bych s tim problem mela, ale jen z toho duvodu, ze on tu minulost vyresenou nemel a taky se podle toho choval…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.12.19 20:13

Já to třeba jako blbost neberu. Vím jak se cítí…
Já to také nedávala, byl rozchod.
I když třeba ložnice byla v jiném pokoji. Nový obývák, aspoň to říkal.
Necítila jsem se tam dobře. Domov musíš milovat… A ne být náhradnice v péči o něj.
Teď už vím že chlapa s barákem ne. Nebude se ho chtít vzdát, chápu i jeho, ten věk na něco nového. Má tam kamarády atd. Lepší je s bytem. Byty se popřípadě prodají a koupí se něco společného. Na bytu myslím nikdo tak nelpí a dá se začít načisto.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

A zkusila jste o tom mluvit s nim? Ze by jste se chtěla stěhovat do společného? Někam jinam… vůbec když děti jsou dospělé…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2986

Ja bych do toho urcite nesla. Ze stejneho duvodu jsem odesla po rozvodu z baraku, ktery jsme postavili s ex. Nemohla bych tam zit s novym partnerem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.12.19 20:20
@skorotehotna píše:
Tak pokud tohle vidíš jako důvod k rozchodu, tak je to asi dobre, alespoň bude mít chlap sanci najít si někoho normálního. Přijde mi to jako prkotina, navíc si to proste muzes předělat podle sebe do jistě míry :nevim:

Je to myšleno tak, že on se rozejde, když řeknu že se nechci nastěhovat na stálo. Chápu ho, co s ženskou jen na víkendy a vše si dělá sám. Jenže já to tam nedávám…
Nevím jak dlouho takové vztahy vydrží, jeden to chce určitě vždy posunout ke společnému bydlení.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.12.19 20:26
@Happy-Bmi píše:
A zkusila jste o tom mluvit s nim? Ze by jste se chtěla stěhovat do společného? Někam jinam… vůbec když děti jsou dospělé…

Zatím to tam nedošlo, jen naznačil že by to chtěl. Bydlí tam sám, barák je patrový. Má tam ale třeba bazén, sezení, garáže, skleník. Buduje ho dvacet let.
Nemůžu to po něm chtít. Tak to vidím po novém roce na rozchod. Třeba jiná bude vděčná za to a nebude taková citlivá jako já…

• Nahlásit
  • Citovat
12.12.19 20:42

Tak predpokladam, ze s dedictvim jeho penisu ses vyrovnala, tak te preci nerozhazi kuchyne po ni…
Neblaznete lidi. Jste tam spolu. Neni vubec dulezite, co bylo…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
485
12.12.19 20:53

Tak to má přece ale většina lidí, co nežije od začátku jen s jedním partnerem, že bydlí v bytě/domě, který partner už s někým sdílel. Promluvila bych si sním o tom, že abych se u něj cítila dobře, potřebuju si ho zařídit i podle sebe. Takové ty menší věci vyházet a obměnit. Partner se třeba přestěhoval ke mně do bytu, ale aby mi vyčítal, že jsem se ve vaně koupala s někým jiným, to si nedovedu představit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama