Nikdy v životě jsem neměla orgasmus

112
12.4.17 13:53

Nikdy v životě jsem neměla orgasmus

Hezký den.. zrovna začnu se svým problémem. Nikdy v životě jsem neměla orgasmus. Je mi 22 let a za život jsem měla 4 sexuální partnery. Byly doby, kdy jsem si to dělala sama, ale nijak mě to neuchvátilo, možná i proto, že se orgasmus nikdy nedostavil. Teď si to sama nedělám- prostě na tom nic nevidím.. nyní mám přítele, se kterým jsem 4 roky. O tomto mém problému ví.. a určitě se snaží..ale prostě nic. Určitě se nedá říct, že bych se za orgasmem nějak hnala, nějak přehnaně na to při sexu myslela. Spíš si jenom občas vzpomenu a říkám si, jaké to je, mít ho.. Je tady některá, která má třeba stejný problém? Nebo nějakou radu? :) Děkuji za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3459
12.4.17 14:01

rady..

Podle mě to snad zas až tak výjimečné není. Máš ještě docela dost času. Ale určitě bych být tebou začal u sebe. To znamená, zkusit udělat ho nejdřív „sama sobě“..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.4.17 14:05

Já nikdy neměla vaginální orgasmus, když si to udělám sama nebo mi to udělá partner tak orgasmus mám, ale při samotném sexu (pokud nepoužívám i ruce) se neudělám… nevím čím to je..
ani pusou ti to neudělá??

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.4.17 14:05

Ahoj, jsem na tom podobně, měla jsem orgasmus jen jednou, a to ze spánku, probudilo mě to. Je to možná ještě horší, protože vím, o co přicházím. Partnerů jsem pár měla, všichni ochotní, ale bez úspěchu. Ani samotné mi to nejde. Nevím, co s tím, přestal mě sex bavit a je mi dost líto mého muže. Vždy se musím k sexu přemlouvat, jen kvůli němu, ale to mě pak už vůbec netěší. Doufala jsem, že po porodu nastane nějaká změna, ale mám za sebou už dva a je to ještě horší. Tak až děti povyrostou, bude víc času a nálady, třeba se to zase změní. Řadu nemám, promiň. Jen že nejsi sama.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.4.17 14:10

Je mi 23 a nikdy jsem nemela vaginalni orgasmus..vzdycky jen rukou a nebo pusou..mela jsem nekolik sexualnich partberu a proste s zadnym sem to nezazila..dulezite je komunikovat s partnerwm..muj partner o tom vi a problem v sexu nemame..vzdycky to pak udela jeste me..ovsem kdyz ti to nejde vubec, tak to je horsi pripad.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.4.17 14:16

@terka1995
A zkoušela jsi třeba sprchu? Každopádně se do toho nenuť, měla bys být uvolněná a mozek vypnout.

• Nahlásit
  • Citovat
7253
12.4.17 14:42

Treba ho mit proste nebudes :think: myslim, ze bud to tam je nebo ne. kdyz jsi nemela nikdy zadnej, to je divny. ja mela prvni snad v 10 letech :think: bez problemu. ale zas to mam tak, ze vnitrne jsem se nikdy neudelala sama a pres klitoris me nikdy neudelal chlap. kazdej to ma jinak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3906
12.4.17 14:48

Vibrator sprcha, určitě vyzkoušej.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.4.17 14:51

Ja sem taky nikdy nemela. A to uz mam 36… radu nemam

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.4.17 14:52

Moje zkušenost je ta, ze jestli orgasmus budu mít, záleží hlavne na me. Je potřeba co nejvíce vypnout hlavu (žádné myšlenky na praci, vaření, děti…) a byt jako chlap, přesunout „myšlení“ do toho jednoho místa. Vaginální je ještě větší fuska. a i když je úžasný, někdy mi ta námaha za to nestoji.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.4.17 14:53

Je mi 30 a vnitřní jsem neměla nikdy a ten venkovní si užívám sama nebo partner orálně. Mrzí mě to, protože podle mě je to sex bez konce…Nicméně si ho užívám, ale naštve mě, když mám na něj náběh a pak z ničeho nic…kde nic tu nic

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.4.17 15:06

Já mám klitoridální od mala. První, co si pamatuju, byl v mých 6 letech :D
Vaginální mám od cca 24 let, kdy jsem byla nucena vysadit antikoncepci. První vaginální orgasmus jsem měla v poloze na koníčka.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.4.17 15:23

@terka1995 tak ja měla orgasmus (skrz klitoris) prvně v 17 když mě „znásilnil“ jeden doktor během operace 8o a od te doby několik let nic a protože jsem věděla jaký to je tak jsem střídala partnery jak ponožky a furt doufala že s tím nebo oním to zažiju…přiznam se, že partneru jsem měla okolo 150 :roll: (je mi už 37) ale vaginální orgasmus jsem nikdy neměla a ani mi to nic neříká. přes klitoris mi to jde když si to dělám sama anebo současný partner to se mnou umí, ale jakmile zasune necítim nic příjemnýho spíš naopak…a myslím že 150 je dost vysoký číslo abych mohla konstatovat že prostě uvnitř nejsem vzrušivá a vaginální orgasmus nikdy nedosahnu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
305
12.4.17 15:40

U nás je to třeba tak že mě nikdy ještě chlap taky neudělal, sama mám orgasmus klidně do 30ti sekund :D. Ale je to umě tak, ze se mi víc líbí sex s přítelem než orgasmus, nějak mi to dělá dobře víc :oops: :D Jinak snaha taky byla, ale vnitřní ne a ne přijít :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenka 80
12.4.17 15:50
@Anonymní píše:
@terka1995 tak ja měla orgasmus (skrz klitoris) prvně v 17 když mě „znásilnil“ jeden doktor během operace 8o a od te doby několik let nic a protože jsem věděla jaký to je tak jsem střídala partnery jak ponožky a furt doufala že s tím nebo oním to zažiju…přiznam se, že partneru jsem měla okolo 150 :roll: (je mi už 37) ale vaginální orgasmus jsem nikdy neměla a ani mi to nic neříká. přes klitoris mi to jde když si to dělám sama anebo současný partner to se mnou umí, ale jakmile zasune necítim nic příjemnýho spíš naopak…a myslím že 150 je dost vysoký číslo abych mohla konstatovat že prostě uvnitř nejsem vzrušivá a vaginální orgasmus nikdy nedosahnu :-)

150??? 8o

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama