Nikotinové náplasti, žvýkačky...

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 07.12.18 21:27
Nikotinove náplasti, žvýkačky...

Zdravím vás,
chci se zeptat, zda máte nekdo osobni zkušenosti s nikotinovymi naplastmi, zvykackami…Manzel hodne kouří, 2 krabičky denně a chtel by to bud omezit nebo prestst.Tak premyslim, ze bych mu něco takoveho koupila k vánocům. Funguje to? Omezi mu to chuť na cigaro? A jaká značka je lepsi? Na netu jsem nasla 2, niqutin a nicorret.
Jestli s tim mate nekdo zkusenosti, budu. ráda, pokud se o ně podelite, dekuji.

Reakce:

Martassek
Kecalka 226 příspěvků 07.12.18 21:30

Přestala jsem kouřit s pomocí náplastí Nicorette. Ale nejdůležitější je pevná vůle. Musí opravdu chtít, jinak jsou to vyhozené peníze.

Kikulele
Zasloužilá kecalka 916 příspěvků 07.12.18 21:55

Já zkoušela náplasti Nicorette a musím říct, ze nějaký účinek to melo. Nicméně jsem to stejně nedala. A pomohlo až těhotenství :lol: Ale to u chlapa asi nepujde. jak píše Martassek musí opravdu chtít. Držím palce aby se mu to povedlo. :kytka:

lísteček1
Ukecaná baba ;) 1148 příspěvků 07.12.18 22:09

Dekuji moc, děvčata, za reakci.Budu doufat, ze to pomuze.Zacal cvicit, dal se na zdravejsi stravu…, jen ty cigara jsou svizel.A kouri opravdu hodne.Jen jeste nevi, zda chce prestat uplne, nebo to jen omezit.Ja si ale rikam, ze treba nejprve to zkusi omezit a pote prestane uplne.

Ondule
Kecalka 252 příspěvků 07.12.18 22:47

Já jsem s pomocí náplasti kouřit přestala. Používala jsem obě značky. Takže za mě dobrý,ale bez motivace a přesvědčení o tom,že chci přestat kouřit by to nešlo…

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Partnerka Dvořáka ze StarDance: „Každá chyba je u nás trestanější!“

Jejich pár teď postoupil do finále, což tanečnice Lenka Nora Návorková bere... číst dále >

Další oběť Me Too hysterie: V rádiu zakázali oscarovou vánoční píseň, je závadná

Vánoční klasika, která neomrzí. Tou je jistě pro velkou část Američanů téměř... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >