Nintendo wii fit - máte zkušenost?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 20.12.09 19:45
Nintendo wii fit-máte zkušenost???

Ahojky,

chtěla bych se zeptat,než koupíme zajíce v pytli :lol:

Nemáte s tímto zařízením zkušenosti??Jak se na tom civičí a jaké jsou efekty???

Díky moc :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Alli
Kecalka 224 příspěvků 20.12.09 19:57

Mě osobně se to dost líbilo, je to super nápad a jen když jsem to u kamarádky zkoušela, tak jsem se slušně zapotila. Joga, běh, jogging atd. atd., všechno se dá …
Ale osobně že bych vrážela prachy jen tak do konzole a za podložku wii fit, to fakt ne, to se člověk pěkně finančně prohne.

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 20.12.09 20:05

hmm,já to mámslíbený od ježíška :lol: ale je to právě jak kupovat zajíce v pytli…
Nicméně musím se sebou něco dělat :cert:

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 20.12.09 20:16

Nám ho nadeli Jezisek, tedy jenom Wii a ja si pak za obalky od rodicu a prarodicu koupit tu fit cvicici podlozku. Vcera to manzel diky nepritomnosti dcery zkusmo zapojil a blbnul na tom asi dve hodky. Pri tenisu i bowlingu se taky slusne zapotil..

kačenka1
Závislačka 4222 příspěvků 20.12.09 20:21

jééé,holky,dí­ky,jste mě potěšily :palec: :dance:

jen budu muset začít pomalu kvůli koju :think:

Alli
Kecalka 224 příspěvků 20.12.09 20:26

jo tak pokud dostaneš konzoli jako dárek, tak do wii fit jdi, to za to stojí
Před třema lety, když to byla evropská novinka, si to kamarád dovezl z německa a my (cca 8 dospělých) jsme na tom pařili celou noc a ráno všichni odcházeli totál zničený :lol:

bubli
Kelišová 5545 příspěvků 20.12.09 20:28

Kacenko, mam uz pres rok a jsem spokojena. Je to sranda a navic se zapotis. Navic ted vychazi jeste dalsi „hry“ Wii fit plus, Wii resort, pak neco jako osobni coach apod. My nejvic s manzelem blbli u boxu a tenisu - wii sport ktery byl ke konzole zdarma. Ve Wii fit jsem zkousela jogu, normalni cviky a aerobik. Necvicim pravidelne takze efekt zadny, mame wii spis pro zabavu.

n.i.n.s.
Ukecaná baba ;) 2084 příspěvků 20.12.09 21:18

Kačenko mi sme si to pořidili před rokem a je to parádní. Vážně. Měří Ti BMI, pamatuje si kdy si byla naposled na váze, jak dlouho si makala, kolik jsi zhubla, či přibrala. Jezdíme na lyžích, skáčeme, oobčas zacvičíme jogu. Mi sme spokojený :-D

Rozy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.12.09 07:09

Tak mě ho letos také nadělí Ježíšek. Už je koupen, ale doma jsme to nevydřeli a hned zapojily. Po dvou dnech hraní , cvičení a blbnutí jsme ho museli zabalit a uklidit, aby jsme se měli na co těšit. Zábava užásná. Hned jsme k tomu koupily i board Wii Fit a o zábavu máme postaráno.

Laya
Kelišová 6492 příspěvků 21.12.09 09:07

Ahojky, taky už ho mám víc jak rok, a je to bomba, musím říct že jsem si na tom dost zlepšila kondici, cvičila jsem každý den asi hoďku a fakt to bylo znát. Teď se chystám zase začít, po porodu jsem jak rosol, přestala jsem kojit tak chci se sebou něco udělat. :wink:

kralishek
Ukecaná baba ;) 1225 příspěvků 21.12.09 10:27

Ahoj,
Wiicko mam od minulych Vanoc a Wii Fit k tomu asi 3/4 roku a musim rici, ze me stale bavi, ale necvicim na tom nikterak pravidelne, ale spise jen jako doplneni ruznych aktivit a hlavne je to bajecna zabava, kdyz se dela party. Takze doporucuju!
Kazdopadne, kdyz budete Wii Fit kupovat - kupte si jej v te nove edici Wii Fit Plus, kde je vice her a ma to par „zlepsovaku“.
Jinak muzu pak pro Wii doporucit i nejake hry - my jich mame asi tak 15. :)

LadaWalker
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.12.09 14:25
Stranka o Nintendu

Pokud máte nějaké dotazy nebo hledáte nějaký zdroj informací o Nintendu Wii, tak se určitě podívejte na stránku http://wiiblog.cz

Projekt je zatím v plenkách, ale články začnou brzy přibývat v hojném počtu..:)

Jacob7
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.01.12 17:54
vypnutí

Dobrý den.
Chtěl bych vědět zda své wii správně vypínám

• vezmu cd z mechaniky
  • vypnu červeným tlačítkem wii
  • vypnu tv
  • pak začnu vpojovat usb kably

Dík moc…

Vojtačerv
Nováček 1 příspěvek 07.05.12 18:12
Wii

Hele nemohl bys te minekdo poradit s připojením k internetu stčí normální wifina? Zkusil sem to a sice sem se pripojil ale byly tam naky proble s nastavením a ze tyto funkce nejsou nabízeny pls nema s tim nekdo zkusenosti

Petra8a
Ukecaná baba ;) 1823 příspěvků 28.08.12 09:35

Nějaké další zkušenosti s Wii fit a hubnutím? :mrgreen:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Tři hollywoodská zmrtvýchvstání: Ben Affleck, Demi Lovato a Tori Spelling

Ještě nedávno to s nimi vůbec nevypadalo dobře, někteří byli rádi, že z toho... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >