Nissan micra nebo citroen c3

1844
29.8.10 20:33

nissan micra nebo citroen c3

ahoj holky potřebuji poradit ohledně auta, máme vybrané starší nissan micra a nebo starší citroen c3. jaké máte zkušenosti? budeme kupovat do 100 000,– tak 7-8 roků staré. jezdit budu většinou já do práce. sem tam k rodičům s dcerou (3 roky) a manželem nebo na malé výlety. druhé mimi zatím neplánujem. moc prosím o radu. díky renča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

102678
29.8.10 20:56

ahojky, s microu zkušenost nemám, ale maminka má C trojku, také s ní často jezdím a spokojenost, má ji dva roky a zatím žádný problém. přeji úspěšné rozhodování a výběr :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12881
29.8.10 21:28

osobně bych do citroenu jako značky vůbec nešla. všeobecně francouzská auta mají velkou poruchovvost a nejsou moc spolehlivá. když jsme kupovali auto, tak manžel hledal recenze a citroeny a peugoty vycházely nejhůře z hlediska spolehlivosti a poruchovovsti. kamarádka má citroen Xsara, kupovali to nové a po dvou letech si na něj hodně stěžovala, že s tím každou chvilku něco je…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2573
29.8.10 21:35

ahojky, já bych brala C3. Máme doma C4 už 2 roky (pravda byl nový) a naprostá spokojenost. :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
30.8.10 07:16
nozu píše:
osobně bych do citroenu jako značky vůbec nešla. všeobecně francouzská auta mají velkou poruchovvost a nejsou moc spolehlivá. když jsme kupovali auto, tak manžel hledal recenze a citroeny a peugoty vycházely nejhůře z hlediska spolehlivosti a poruchovovsti. kamarádka má citroen Xsara, kupovali to nové a po dvou letech si na něj hodně stěžovala, že s tím každou chvilku něco je…

Nozu, já ti tedy nevím, ale mám tedy úplně opačnou zkušenost. Rodiče měli po několik let peugeota (už si nepamatuju typ) a před 8 lety si koupili nového Renaulta Thalii - to auto ještě ani jednou nebylo v servisu, stále vypadá jako nové, i když je ježděné hodně. I pán na technické si šel ještě jednou zkontrolovat rok výroby, pač si myslel, že je nové. Rozhodně bych šmahem tyhle značky nezavrhovala, my s nimi máme naopak dobrou zkušenost.

Zakladatelce tedy neporadím, s microu ani c5 nemám zkušenost

• Nahlásit
  • Citovat
12419
30.8.10 09:43

Ahoj my koupili v roce 2004 novou micru. já jsem spokojená, jen jsme měli jednu poruchu a museli měnit rozvody ale už je to ok. Všude se vlezu a když si posuneš zadní sedadla-vleze se ti do kufru i kočárek a i sedící děti vzadu mají místo na nožičky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5100
30.8.10 21:58

Mikru neznám,ale C3 mám cca 5 let, kupovanou jako 2 roky starou. Je to 1,1, ale živá je dost, kočárek do kufru dám taky(HOco Big foot), golfky i s nákupem.
Měla jsem pár oprav, ale nic vážnýho. Já bych svoji Sisinu nedala. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama