Nitky krve při zvracení

23.1.20 21:38

Nitky krve při zvraceni

Ahojky po jedné oslavě sem celi den zvracela kocovina zvracení bylo tlacene a pak už jen sliny a ve slinach byly nitky krve břicho mě nebolelo jen mě pořád trápí myšlenka co to mohlo být k lékaři se my s tim nechce děkuji za rády

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5471
23.1.20 21:47

@Anicka56 podrazdeny zaludek a jicen. Po celem dni zvraceni neni divu :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1631
23.1.20 22:21

Souhlas

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 06:18

@Kukacka123 takže mám být v klidu hold někdy plasim víc než je zdrávo dík za radu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
24.1.20 06:21
@Anicka56 píše:
@Kukacka123 takže mám být v klidu hold někdy plasim víc než je zdrávo dík za radu

Hele ja nejsem doktor, je to jen muj nazor. Pokud te to neuklidni, tak si k dr zajdi a oni ti udelaji gastroskopii ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 06:30

Jasně no ale na to se mi nechce ale bylo to už v říjnu od té doby nic

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
24.1.20 07:18
@Anicka56 píše:
Jasně no ale na to se mi nechce ale bylo to už v říjnu od té doby nic

Tak to plasis (myslim si) uplne zbytecne. Kyby se to opakovalo, tak nereknu…jako chapu, ze to vydesi, ale zase celodenni zvraceni je zahul no…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 07:21
@Kukacka123 píše:
Tak to plasis (myslim si) uplne zbytecne. Kyby se to opakovalo, tak nereknu…jako chapu, ze to vydesi, ale zase celodenni zvraceni je zahul no…
@Kukacka123
@Kukacka123 píše:
Tak to plasis (myslim si) uplne zbytecne. Kyby se to opakovalo, tak nereknu…jako chapu, ze to vydesi, ale zase celodenni zvraceni je zahul no…

Nevěděla sem ze to může být možný měla sem strach ze třeba vredy ale ty jsou asi bolestivý jsem v tom lajk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5471
24.1.20 07:22
@Anicka56 píše:
Nevěděla sem ze to může být možný měla sem strach ze třeba vredy ale ty jsou asi bolestivý jsem v tom lajk

Ja je sice nemela, ale moje svagrova a dobry kamarad ano a ver, ze to je hooodne bolestiv. Bricho je silene bolelo ;) ale chapu…kazdopadne bych se nejak nedesila. Kdyby se to melo opakovat, jdi k dr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.1.20 11:20
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama