Nitky krve ve stolici po rybě. Alergie?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
3
7.1.22 21:16

Nitky krve ve stolici po rybě. Alergie?

Ahoj zkušenější maminy, našla jsem nitky krve ve stolici. Malé je 6 měsíců a je kojená. Příkrmy se pomalu prokousáváme od 4,5 měsíce. Ale teď jsem to asi trochu nabombila. Obecně teď dost bojuje s tlačením jak je to tužší a každý den stolice už rozhodně není. Teď dva dny po sobě měla bramboru, mrkev a řepu. První hovinko po řepě bylo podle očekávání stejné barvy jako řepa. Dnes jsme zkoušely alergen - rybu (losos). Tentokrat ale radši ze skleničky (hipp). Dnes večer klasika problém s tlačením, ale podařilo se. Zbytek řepy se taky trochu projevil, ale jsou tam i černé nitky. Ve starších diskuzich jsem našla, že to muže byt i po banánu, ten měla ve stejné dny jako řepu dopo na svačinku. Proč se ptám tady a ne odborníka? Páteček :palec: :dance: A teď bych potřebovala tu radu. Projevila se takto někomu alergie konkrétně třeba i na rybu? A kdyby tu byl někdo s podobným kombem rybou a bananem :nevim: A pak - rybu tak i tak radši ještě vysadit a zítra dat něco vyzkousenyho….žejo? :think: Děkuji a pokud je v mým textu něco špatně, tak mě prosím šetřete. Je to tu moje první diskuze co zakládám, ale plno diskuzi jsem tady už za život přečetla a vím, jak se tu lynčuje :P (přidávám dokumentaci pro přesný příklad)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
183
7.1.22 22:03

V textu ani tak nic spatne neni. Spatne je rozhodne ta fotopriloha 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19825
7.1.22 22:06

@Charlie90 ahoj, tohle spíš vypadá na ten banán :hug: krev ve stolici z alergie, minimálně u mé dcery, vypadala jinak. Takže příště zkus rybu a bez banánu :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.1.22 00:13

@Margery Děkuji za uklidňující odpověď ❤️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
8.1.22 00:15

@dg80 :P Lepší než tisíc slov

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1057
8.1.22 07:22

Taky bych řekla že je to z banánů..malá měla úplně to samé. jinak teda já sem dávala na Štědrý den banán a pak kapra s bramborou a mrkví..a bobek vypadal podobne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat