Nitroděložní hormonální nebo nehormonální tělísko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Qerka
Nováček 5 příspěvků 21.11.18 08:21
Nitrodelozni hormonalni nebo nehormonalni telisko?

Ahoj, chci se zeptat mate nektera zkusenost s teliskem mirena? Konkretne me zajima, zda se vam nezhorsila plet, kterou uz akne trapi. Mam mastnou plet s pupinky a rikala sem si ze treba zhorseni pleti po tomto telisku uz tolik nehrozi :nevim: a je pravidlem, ze po nehormonalnim telisku se vzdy zhorsi menstruace??jeji trvani a inzenzita??diky za odpoved :nevim:

Přečtěte si článek: Nitroděložní tělísko: Zázrak, nebo hazard?

Reakce:
Ba412
Kecalka 415 příspěvků 21.11.18 08:59

Mela jsem oboje, nehormonalni i mirenu. Nehormonalni v dobe, kdy mirena nebyla a byla jsem mlada, mirenu az po 40. Za mne oboje dobry, nemusela jsem myslet na tabletku, cpat se hormonama a hlavne neztratila jsem chut na sex, coz u ha ano. U nehormonalniho teliska silnejsi ms, pozdeji i zkracovani cyklu, ale ja mela vzdy cykly kratsi. U mireny zpocatku spineni, pozdeji vymizeni ms. V dobe kdy bych mela mit ms se mi udelal nejaky ten pupinek, pobolivala hlava, den dva spineni (stacila intimka) a hotovo. Prechod jsem s mirenou ani nezaznamenala. Pokud mas dalsi dotazy, ptej se.

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 573 příspěvků 25.11.18 00:41

Mam nehormonalni, ms tak 5 dnu a ten druhy den byva dost silny, jinak uplne v pohode. Telisko mam 3 roky :)

Qerka
Nováček 5 příspěvků 02.12.18 01:06

A co plet?zhorseni, zlepseni akne? A co zavadeni? Jsem 2 mesice po porodu, tak nevim jestli mam jeste pockat?

Ba412
Kecalka 415 příspěvků 02.12.18 08:51

Na pleti jsem zadne zmeny nepozorovala ani u hormonalniho ani u nehormonalniho, pred ms nejaky ten pupinek, jinak nic. Prvni tenkrat nehormonalni telisko jsem mela ale az rok po porodu. Dnes jsou teliska urcite dokonalejsi, pokud mas dobreho gynekologa, porad se s nim.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Mámu mu vzal terorista: Syn Nadi Čižmár má problémy ve škole, pomáhá mu psycholog

Horší teroristický útok Německo nezažilo. Když radikální islamista Anis Amri... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >