Nitroděložní tělísko a sex s ním

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 19:00
Nitroděložní tělísko a sex s ním

Chci se zeptat mám nitroděložní tělísko - nehormonální, jak zakončujete sex? Ejakukaci mimo nebo do pochvy? Omlouvám se za detailní a intimní dotaz, ale v příbalovem letáku toto nenajdete. Chci se zeptat jestli tělísku věříte nebo radši dáváte pozor i tak. Je mi jasné že není 100% ale to není krom abstinence nic. Je toto moje první zkušenost s dlouhodobou antikoncepci a je pro mě těžké spoléhat na něco co nevidím :lol: :?

Přečtěte si článek: Nitroděložní tělísko: Zázrak, nebo hazard?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Náměsíčná
Závislačka 4083 příspěvků 26.08.18 19:05

Věřila jsem tělísku a otěhotněla jsem.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 19:12

@Náměsíčná
Jak dlouho jste ho měla?

Náměsíčná
Závislačka 4083 příspěvků 26.08.18 19:22

rok a 3 měsíce

LuciEs94
Povídálka 18 příspěvků 1 inzerát 26.08.18 19:32

Já jsem měla 4 roky a 8 měsíců, sex pravidelně se vším všudy a vše ok, neselhalo…také jsem měla nehormonální (gynefix)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 19:34

@LuciEs94 to jsem tam nějak chtěla slyšet ???? děkuji

Uju
Kelišová 6530 příspěvků 26.08.18 19:48

Měla jsem jedno 5.5 roku a nic se nestalo, teď mám druhé cca 5 roku (asi budu muset na výměnu, chjo :-/) a teda taky nic. U nás také sex normálně a nic neselhalo.

Osobně i když vím, že není 100procentní tak mu věřím daleko víc než pilulkám, u těch je dost možností které ovlivňují účinost.

Veru1987
Zasloužilá kecalka 856 příspěvků 26.08.18 20:02

Já nad ním pořád uvažuji…a bojím se případného těhotenství :-(

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 20:05

@Uju děkuji moc za zkušenost :)

chaela
Ukecaná baba ;) 1381 příspěvků 2 inzeráty 26.08.18 20:06

Já ho mám zatím rok a půl, sex tak, jak ma byt a vše v pořádku. Neselhalo ani nezlobi. Doufám, že to tak bude i nadále.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.08.18 21:00

@chaela děkuji za zkušenost :) :andel:

Katerina_bella
Kecalka 251 příspěvků 26.08.18 22:58

Já měla tělísko 2 roky a pár měsíců…sex v pohodě, neotěhotněla jsem.. ale měla jsem z něj zánět dělohy, takže jsem si ho nechala vyndat ;)

Ankapr
Povídálka 12 příspěvků 27.08.18 07:41

Já ho měla tři roky a teď mám čerstvě nové a taky nic neřeším. Zatím se nic nežádoucího nestalo :palec: Ba naopak, MS už téměř nemám :dance:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.08.18 15:07

@Ankapr to je ale hormonální tělísko že?

Ankapr
Povídálka 12 příspěvků 29.08.18 09:54
@Anonymní píše:
@Ankapr to je ale hormonální tělísko že?

Právě že ne. Je to značka Jaydess. Myslím, že je tam jen nepatrné množství hormonů, které se uvolňují pouze lokálně. Já hormony nesmím kvůli srážlivosti krve, takže nehormonální tělísko je pro mě v podstatě jediná možnost. Lékař mi doporučil právě tuto značku, že je i rozměrově menší, takže je to vhodné i pro mladé holky (bylo mi 16).

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Počtení v nové rodině Karla Janečka: On a kněžka si jej prohlížejí na obálce

V nové rodině Karla Janečka se teď čte časopis Forbes a ne jen tak pro nic za... číst dále >

Taxikář si myslí, že vezl vrahy pumpařky Jany. Vytáhli na něj pistoli!

Nemilosrdná poprava usměvavé pumpařky Jany děsí nejen celé Mělnicko, policie... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >