Nitroděložní tělísko bolest břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labandita
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 24.12.18 12:33
Nitrodelozni telisko bolest bricha

AHoj holky, zhruba před měsícem jsem si nechala zavést hormonální nitrodelozni telisko. Vůbec jsem nevěděla do čeho jdu, ale doktor me ujistil, že vše je jak má. Jen kdybych mela teplotu mam se přijít ukázat. Po zavedení jsem asi 5 dni lehce splnila, ale to mi přišlo normální, takže jsem nijak nepanikařila :D.. no a pak, da se říct téměř každý den me začalo pobolivat bricho jako při ms. To jsem si taky říkala, že je asi normalni, přeci jen je to zásah do těla. No ale problém je že me to břicho poboliva pořád. Je to tupá bolest, da se to vydržet a občas mi jakoby vystreli do prava. Jednou sem se i musela ohnout jak me to pichlo. Takhle se to táhlo dokud sem opět nezačala krvácet, ale to už sem si řekla, že přišla ms. Takže opět menstruační bolesti. :roll:.. no už to mám asi 8 dni. Nebudu rikat ze už je ze me manžel na palici :lol: :pocitac:.. těšil se na 100% ochranu a ja se furt někde kroutim a hekam a spinim a krvácim. :roll: :oops: posila me k Mudr ale ja si furt říkám, že to je třeba fakt normální nez si to sedne. Tak se ptám mate někdo podobnou zkusenost? :think:.. Už mám i vecne blbou náladu kvůli tomu.. Děkuji a krasne vanoce. :kytka:

Reakce:
berry4
Nadpozemská drbna 28682 příspěvků 24.12.18 12:37

Já mám teda jen a pouze nehormonální. Je možné ,že ty první měsíc -dva nemusí být úplně jednoduché, než to opravdu sedne. Ovšem četla jsem už dost hodně negativních příběhů co se Mireny apod. týče … Možná opravdu právě díky hormonům navíc tělísko nesedí … ?

Jannys
Kelišová 6701 příspěvků 24.12.18 12:45

A co máš?
Upozorňuji, že tělísko si " zvyká " až rok.
To, že špiníš a na střídačku krvácíš je v pořádku i další tři měsíce.
Ale co jsou tři měsíce k nevydržení od 5 leté ochrany.
Pokud nemáš teploty a neúnosné bolesti,tak si to zvyká.

Labandita
Zasloužilá kecalka 703 příspěvků 24.12.18 12:49

@Jannys mam Levosert na 5 let.. no potěš koste :zed:

nozu
Extra třída :D 12688 příspěvků 24.12.18 13:10

@Labandita když jsem měla poprvé mirenu, tak si tělo zvykalo tak 4 měsíce. Pak jsem ji vyměnila po pěti letech za Levosert a ten si už sedl během měsíce.Doktor ti stejně nic jiného neřekne, než že máš vydržet. Může ještě udělat kontrolní ultrazvuk, zda se tělísko nikam nepohlo. A jinak já jsem třeba jedna z mála výjimek, která menstruuje i při hormonálním tělísku. Většině žen menstruace časem vymizí.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 939 příspěvků 24.12.18 13:11

Kamaradka u Mireny spinila nonstop 2roky, pak to slo ven.

anikahen
Kecalka 225 příspěvků 24.12.18 13:55

Me tělo si zvykalo na hormonalni tělísko trictvrte roku -pobolivani,občas lehke spineni. Po trictvrte roce mám klid -nic neboli, ani nespinim a jsem bez menstruace

Petra281
Nováček 1 příspěvek 06.07.19 08:03
Nitroděložní telisko a bolest

Dobry den
chtěla bych oživit diskuzi. Bylo mi zavedeno nitroděložní telisko. Nejspíše se mi do toho dala infekce a tak mě gynekolog zalecil antibiotiky. Mám však velké a silné bolesti podbrisku střílející do ledvin. Mate s tím někdo zkušenost? Jak dlouho to bude trvat? První tyden po aplikaci jsem problémy neměla až v druhem tydnu. Nevim zda to je normalni nebo není a antibiotika mi nezabraly?

7.straka
Zasloužilá kecalka 976 příspěvků 06.07.19 08:36

Určitě jsi znovu k doktorovi. Tělísko bolet nemá. Ale taky se připrav na variantu, že to prostě nesedlo a bude muset ven.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.07.19 09:01

@Petra281 Mne doktor léčil a přesvědčoval, že je tělísko v pohodě, než jsem si vydupala vyndání, a následovala laparoskopie, při které mi museli odstranit po zánětu oba vejcovody. Nenech se odbýt!

Váš příspěvek
Reklama