Nitroděložní tělísko bolest břicha

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Labandita
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 3 inzeráty 24.12.18 12:33
Nitrodelozni telisko bolest bricha

AHoj holky, zhruba před měsícem jsem si nechala zavést hormonální nitrodelozni telisko. Vůbec jsem nevěděla do čeho jdu, ale doktor me ujistil, že vše je jak má. Jen kdybych mela teplotu mam se přijít ukázat. Po zavedení jsem asi 5 dni lehce splnila, ale to mi přišlo normální, takže jsem nijak nepanikařila :D.. no a pak, da se říct téměř každý den me začalo pobolivat bricho jako při ms. To jsem si taky říkala, že je asi normalni, přeci jen je to zásah do těla. No ale problém je že me to břicho poboliva pořád. Je to tupá bolest, da se to vydržet a občas mi jakoby vystreli do prava. Jednou sem se i musela ohnout jak me to pichlo. Takhle se to táhlo dokud sem opět nezačala krvácet, ale to už sem si řekla, že přišla ms. Takže opět menstruační bolesti. :roll:.. no už to mám asi 8 dni. Nebudu rikat ze už je ze me manžel na palici :lol: :pocitac:.. těšil se na 100% ochranu a ja se furt někde kroutim a hekam a spinim a krvácim. :roll: :oops: posila me k Mudr ale ja si furt říkám, že to je třeba fakt normální nez si to sedne. Tak se ptám mate někdo podobnou zkusenost? :think:.. Už mám i vecne blbou náladu kvůli tomu.. Děkuji a krasne vanoce. :kytka:

Reakce:
berry4
Nadpozemská drbna 28345 příspěvků 24.12.18 12:37

Já mám teda jen a pouze nehormonální. Je možné ,že ty první měsíc -dva nemusí být úplně jednoduché, než to opravdu sedne. Ovšem četla jsem už dost hodně negativních příběhů co se Mireny apod. týče … Možná opravdu právě díky hormonům navíc tělísko nesedí … ?

Jannys
Kelišová 6630 příspěvků 24.12.18 12:45

A co máš?
Upozorňuji, že tělísko si " zvyká " až rok.
To, že špiníš a na střídačku krvácíš je v pořádku i další tři měsíce.
Ale co jsou tři měsíce k nevydržení od 5 leté ochrany.
Pokud nemáš teploty a neúnosné bolesti,tak si to zvyká.

Labandita
Zasloužilá kecalka 685 příspěvků 3 inzeráty 24.12.18 12:49

@Jannys mam Levosert na 5 let.. no potěš koste :zed:

nozu
Extra třída :D 11912 příspěvků 24.12.18 13:10

@Labandita když jsem měla poprvé mirenu, tak si tělo zvykalo tak 4 měsíce. Pak jsem ji vyměnila po pěti letech za Levosert a ten si už sedl během měsíce.Doktor ti stejně nic jiného neřekne, než že máš vydržet. Může ještě udělat kontrolní ultrazvuk, zda se tělísko nikam nepohlo. A jinak já jsem třeba jedna z mála výjimek, která menstruuje i při hormonálním tělísku. Většině žen menstruace časem vymizí.

dana.dv
Zasloužilá kecalka 764 příspěvků 24.12.18 13:11

Kamaradka u Mireny spinila nonstop 2roky, pak to slo ven.

anikahen
Kecalka 213 příspěvků 24.12.18 13:55

Me tělo si zvykalo na hormonalni tělísko trictvrte roku -pobolivani,občas lehke spineni. Po trictvrte roce mám klid -nic neboli, ani nespinim a jsem bez menstruace

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >