Nitroděložní tělísko Eurogine

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BadGirlZer
Povídálka 41 příspěvků 24.04.18 21:41
Nitroděložní tělísko Eurogine

Zdravím, chtěla bych se zeptat, jestli má některá z vás nehormonální nitroděložní tělísko do tvaru podkovy a jaké s ním máte zkušenosti? Například Eurogine Áncora či Pregna Inara. Měla jsem klasické do tvaru T, ale absolutně mi nevyhovovalo a dost mě neustále píchalo, pak se i posunulo. Známá z oblasti medicíny mi řekla, že údajně tvary do té podkovy nedělají takovéhle potíže, jsou pro někoho lépe snesitelné. Zároveň, nevíte o někom, kdo by je zaváděl, aniž bych byla stálý pacient? Praha, Karlovarský kraj. Můj gynekolog má pouze 2 typy těch do tvaru T. Děkuji za odpovědi :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Janeček se sápal po Brožové, ta uhýbala, až se se málem zlomila v pase

Patří k nejobávanějším producentům Česka a bývaly časy, kdy mávnutím prstu... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >