Nitroděložní tělísko goldily plastic bez mědi

4286
20.3.16 08:16

nitroděložní tělísko goldlily plastic bez mědi

Ahoj, mám dotaz zda někdo má zkušennosti s nitroděložním tělískem Goldlily plastic bez mědi (pouze zlato)?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3487
21.3.16 22:33

@Hosule Otěhotněla jsem s ním. To je moje zkušennost :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4286
22.3.16 08:48

@Dovesilke a sakra. Já chtěla něco bez mědi, že by tam bylo jen to zlato. Tys měla přímo tento typ Plastic bez mědi? A neposunulo se? Zkrátka jsi otěhotněla i přesto, že bylo v děloze? Promin, že se tak hloupě ptám, hormony nemůžu a kondomy zase nechce partner, takže hledám alternativy…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3487
22.3.16 10:24

@Hosule 14 dní před otěhotněním jsem byla na kontrole o uložení tělíska, vpořádku. A ano měla jsem přímo tohle se zlatem.Ale ne každý s ním otěhotní, ale já zrovna jo. Všeobecně u nehormonálních tělísek je to běžnější otěhotnět.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4286
22.3.16 10:35

Já mám právě ted Medusa Goldring taky nehormonální, ale je s tou mědí. Už ho mám přes dva roky a zatím v pohodě, snad jen silnnější MS. Ale do budoucna jsem chtěla něco bez té mědi (i když zrovna ta měd má mít toxický účinek na spermie, nicméně ovlivnuje i jiné bunky a v malém množství se může prý dostávat i do těla, což mne zrovna nenechává chladnou :think: ) a možná je to blbost ale právě jsem se poohlížela po tělísku bez mědi a popravdě žádnou recenzi a zkušennost jsem nikde nenašla až teď a to není zrovna pozitivní :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3487
22.3.16 10:50

@Hosule Když už máš dobré zkušennosti s nehormonálním, tak je to jedno jestli je to s měďí nebo se zlatem, myslím kvůli otěhotnění.
Nechci odradit, jen mám takovou zkušenost :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4286
22.3.16 14:10

Tak uvidim za ty dva roky az budu muset s timto na vyndani, zda se objevi neco noveho na trhu nebo dalsi zkusennosti s timhle…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat